Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No fajnie pachnie i wyglada

Opublikowano
  • Autor

Mała zapowiedź weekendowa

IMG_20210227_080950.jpg

Opublikowano
  • Autor

No to dziś wpadło Brembo i odnowione zmienione hamulce na tył. 

 

A co do lamp przeszły kosmetyke i zostały przeze mnie polakierowane , specjalną receptura i na to bezbarwny

IMG_20210227_174746.jpg

IMG_20210227_174755.jpg

IMG_20210227_174740.jpg

Opublikowano
W dniu 14.02.2021 o 10:40, karolek_ust napisał:

Dziś modzimy dalej ramka zegarów z A5

IMG_20210214_093036.jpg

IMG_20210214_095810.jpg

Podłączenie tych zegarów to P&P?

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, Malacz330 napisał:

Podłączenie tych zegarów to P&P?

Przekładasz ramkę z szyba z A5 pasuje wszystko. Do moda musisz miec dekory i przednią ramkę szybę licznika z A5. Powiem ze warto dużo lepiej wygląda wnętrze

Opublikowano
  • Autor

Lampy za dnia, i zapowiedź co w tym tygodniu zawita na, froncie

IMG_20210302_075316.jpg

IMG_20210302_082219.jpg

Opublikowano
  • Autor

No i Siadło tylko listwa grilla się lakieruje na nowo

IMG_20210303_125056.jpg

Opublikowano

Z tej perspektywy wyglada kozacko :D Dawaj całość jak listwa dojdzie :) 

Nie myslales np pokminic coś ze zderzaka c+ lub z jakiejś c7,one wtedy napakowane bardziej,ciekawa koncepcja tak czy siak oryginalnie :) 

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Leszczonka napisał:

Z tej perspektywy wyglada kozacko :D Dawaj całość jak listwa dojdzie :) 

Nie myslales np pokminic coś ze zderzaka c+ lub z jakiejś c7,one wtedy napakowane bardziej,ciekawa koncepcja tak czy siak oryginalnie :) 

Powiem tak zderzak sline polift trafił się przypadkiem i zaszła koncepcja zrobienia customa. W Szwecji ciężko c+ znaleźć, ale jest plan na kolejny jak tylko znajdę zwykły przedni bo mój oem przedlift sline nie chce ciąć. Mam zderzak z S1 a tam są kratki takie jak miały C+ tzn podobne i może będzie budowanie kolejnego, 

Rozmyślam co teraz zrobić na tyle innego niż sline czy polift ?

Opublikowano

Może tył połączyć z poliftowym s3 lub s6 :) trzeba by było to pomierzyć jak by to siadło lub mieć dyfuzory :)

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Leszczonka napisał:

Może tył połączyć z poliftowym s3 lub s6 :) trzeba by było to pomierzyć jak by to siadło lub mieć dyfuzory :)

Zobaczymy co się  trafi spodoba. 

 

No i przód gotowy ale listwa będzie jutro, polakierowalem i schnie. 

IMG_20210303_165412.jpg

Opublikowano

Kozak ???

Opublikowano

Fajnie to wymyśliłeś :thumbup1:  . Zderzak sam robiłeś czy masz jakiegoś speca od spawania plastiku ? 

Opublikowano

Wyglada to naprawdę dobrze!

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, mariusz36 napisał:

Fajnie to wymyśliłeś :thumbup1:  . Zderzak sam robiłeś czy masz jakiegoś speca od spawania plastiku ? 

Sam wszystko łącznie z la kierowaniem ?

2 godziny temu, Malacz330 napisał:

Kozak ???

Oj tam A4 B8 i 1/4 heeh

 

27 minut temu, Leszczonka napisał:

Wyglada to naprawdę dobrze!

Dzieki miło że nie tylko mi się podoba

Opublikowano
  • Autor

No i dziś rozbieramy front. Zapaliła się kontrolka i jest brak synchronizacji wałków, rozrząd już idzie, i dziś auto ciężko odpalilo. Skoro przód rozebrany to jest motywacja na przednie lampy by je trochę zmienic

IMG_20210304_141357.jpg

Opublikowano

No trzeba przyznać, że oryginalnie i ładnie.  Jedno mnie zastanawia, z czego zaciski tylne? Chodzi o to, że są pełne bez tego wcięcia ?

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, gagat3k napisał:

No trzeba przyznać, że oryginalnie i ładnie.  Jedno mnie zastanawia, z czego zaciski tylne? Chodzi o to, że są pełne bez tego wcięcia ?

Zacisk A4 B8 mojej modyfikacji

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jako że przód rozebrany to za jednego mały bonus wpadnie

IMG_20210318_145433.jpg

Opublikowano
3 godziny temu, karolek_ust napisał:

Jako że przód rozebrany to za jednego mały bonus wpadnie

IMG_20210318_145433.jpg

:thumbup1::thumbup1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.