Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja jestem dziś cały dzień dyspozycyjny :good:

Pawełek też słyszałem że się żalił ostatnio że coś by tam wypi... znaczy spotkał się :polew::drunk::dance:

Jeżeli już chcecie aż tak bardzo się ze mną napić to jutro :>

Dzisiaj niestety nie mogę ;(

Ale spotkać się pod wiaduktem na chwilkę - bardzo chętnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kutwa no wątpie Kuba w powodzenie misji.. "sobota alko-spot" bynajmniej u mnie :disgust: myślałem, że dzisiaj coś wykombinujemy, ale jak szybko zajrzałem na forum to nic tylko ;( aż teraz żałuję, że nie napisałem "Zbierać się jest woda :naughty: do wypicia" :decayed:

A teraz cóż ta godz i znowu nie skołujemy transportu..... :gwizdanie: :decayed: [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 23:08_________________________________________________A tak na marginesie to mam ochotę na przejażdżkę tą Twoją Alfą Kuba (oczywiście na fotelu pasażera :naughty: ) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 23:08_________________________________________________A tak na marginesie to mam ochotę na przejażdżkę tą Twoją Alfą Kuba (oczywiście na fotelu pasażera :naughty: ) :decayed:

Spoko :wink4: Mogę Cię przewieźć, ale zrobię najpierw poduchę silnika :gwizdanie:

Nie no... Z tym też da się jeździć.

Stałem dzisiaj chwilkę pod wiaduktem, ale nikt nie zawitał. Później spotkałem znajomych i w sumie samo z siebie tak wyszło, że jutrzejszy dzień sobie zaplanowałem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kaszaneczka bo najprawdopodobniej najbliższy termin będę teraz mieć po 8 kwietnia, do 11 mam urlop ale chyba zjedziemy wcześniej więc można jeszcze coś skiełbasić, będę mieć już strupa zatankowanego więc nie będzie problemu z transportem :decayed:i koniec wymigiwania się :chytry: już tyle okazji się nazbierało i wódka zmagazynowana jak dłużej powstrzymujemy to możemy nie przeżyć spota :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kaszaneczka bo najprawdopodobniej najbliższy termin będę teraz mieć po 8 kwietnia, do 11 mam urlop

O ile mi wiadomo mamy już czerwiec - właściwie jego końcówkę. Po czerwcu jest lipiec chyba :naughty:

Krzysiu piłeś coś? :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogólę to ciiicho tu jak cholera :mysli:

Kiedy się zbieramy na to grillowanie :cool1:

Ja w niedziele wyjeżdżam nad morze na tydzień. Piątek mam wolny z tego co się zapowiada na tę chwilę :przebiegly:

PS. Krzysiu widziałem Cię dzisiaj o 8 rano wyjeżdżałeś z Pajdaka na Brzeźnicką. :hi:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 13:19_________________________________________________Do zobaczenia Pany :naughty:

Wylatuje nad morze, wracam 12 Lipca na dwa dni i dalej w Bieszczady :gwizdanie:

Trzymajta się :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lo matko nareszcie w domu nareszcie na forum :good:

co tam panowie slychowac u was ? :) Widze Kuba uciekl do ciepłych krajów.

A u Prezesa?

Wczoraj z Efciem sie widzialem co prawda, nie bylo czasu zamienic słowo ale i tak milo zobaczyć znajomą buzię :cool1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo w morde wczasowicze wrócili, jak tam mordki opalone? :decayed: ja kur.. pracuje, ale ale w środę lecę w góry :naughty: kurcze nomalnie tak się za wami stęskniłem... że aż by się coś spożyło :evil: A swoją drogą Krzysiu to ostatnimi czasy pisałem kiedy tam się zmawiamy na jakieś piwko? :decayed: ale cisza nic nie odp więc kiedy tam reflektujesz ja dysponuje czasem dziś... :naughty: a i może ktoś jeszcze się skusi na spota.. Kuba, Efcio, Grzesiu..... :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...