Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To o której w tym egipcie będziecie ?

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 109,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Środa mogę wpaść pod wiadukt tylko tak około 17-18 :naughty:

Opublikowano

no to jak z tym spotem? ja jutro od 7 rano jestem w r-sku wiec mi obojetne o ktorej spot :wink4: w egipcie bede od 16 do 18 :wink4:

Opublikowano

no to jak z tym spotem? ja jutro od 7 rano jestem w r-sku wiec mi obojetne o ktorej spot :wink4: w egipcie bede od 16 do 18 :wink4:

Dzisiaj gadałem z Pawłem i ustaliliśmy, że o 18 się zjawimy :naughty:

Będe Alfą, Audikiem nie da rady podjechać :>

Opublikowano

mnie nie bedzie :confused4: wypad za miasto :confused4:

Opublikowano

Wojciu to chociaz kolezanki nam wystaw :good::kox:

ja się zjawię z przyjemnością o 18

dawno sie nie widzielismy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dawno sie nie widzielismy :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Kuba jak tam prezes nie sprawiał problemów w drodze powrotnej? :D grzeczny był? :naughty:

My z pesem na przystanku usnęliśmy :bag::polew:

Opublikowano

Kuba jak tam prezes nie sprawiał problemów w drodze powrotnej? :D grzeczny był? :naughty:

My z pesem na przystanku usnęliśmy :bag::polew:

Absolutnie :wink4: Grzeczny jak aniołek :gwizdanie: Pogadaliśmy trochę i jakoś ta droga szybko zleciała.

Długo na tym przystanku spędziliście czasu? :cool1:

Tego jeszcze nie było, żeby na przystanku zasnąć :polew: :polew:

Opublikowano

no z niecałą godzinkę :polew: :polew: :polew: Jak profesjonalnie ja na siedząco a pes jak na łożu się rozłożył na ławeczce :kox:. Rasowe ochlejmordy :polew: :polew:

Opublikowano

Rasowe ochlejmordy :polew: :polew:

Myśle, że jesteście lepsi :naughty: Oczywiście nie urażając :no:

Ok, widzimy się wieczorem :hi:

Opublikowano

Wojciu to chociaz kolezanki nam wystaw :good::kox:

ja się zjawię z przyjemnością o 18

dawno sie nie widzielismy :polew: :polew: :polew:

kolezanki beda w egipcie :naughty: tylko maly minus :decayed: wszystkie najladniejsze sa gdzies daleko :kox: a paszczuchy ida do egiptu pizze jesc :sick3::decayed:

Opublikowano

Ok, Pany niedługo uciekam na nasze piękne Polskie morze :slina: :gwizdanie:

Trzymajta się i do zobaczenia na alko-spocie :hi:

Opublikowano

..........:::::::::::::: W R Ó C I Ł E M :::::::::............

zdobyłem, zjadłem napiłem i popychałem :polew: (swoja dziwe oczywiscie jestem do waszych usług juz moi mili

widze ze nowy klubowicz nam doszedł :cool1: dozoba na najebce

Opublikowano

jaki klubowicz? :decayed:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 23:15_________________________________________________aa noo i witaj :hi: Grześ :kox:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 23:16_________________________________________________nie wiecie moze czy Efcio jeszcze do elektrykta do szkoly chodzi? :)

Opublikowano

juz od 2 lat nie :)

Opublikowano

juz od 2 lat nie :)

aha :wink4: kolega mi mowil ze chodziles :wink4: i tak sie pytam bo od wrzesnia tez tam zaczynam chodzic :wink4:

Opublikowano

Fajna szkoła była jak ja chodziłem do elektryka ale to było 10 lat temu :polew:

Opublikowano

Fajna szkoła była jak ja chodziłem do elektryka ale to było 10 lat temu :polew:

no no :evil: nadal jest fajna :kox:

Opublikowano

marcin1371 czemu do tej pory sie chowałes? :cool1: i gdzie cie mozna podziwiac w radomsku :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.