Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie jest Grześ?! :bicz:

Za sałatą! :polew:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 109,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

japierdole952171f.jpg

zapomniałem że go tam schowałem

Opublikowano

paczta pana jaki dowciapny. mysle wiec jestem i zniknąłem :naughty:

Opublikowano

paczta pana jaki dowciapny. mysle wiec jestem i zniknąłem :naughty:

:polew: tęskniłem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

paczta pana jaki dowciapny. mysle wiec jestem i zniknąłem :naughty:

:polew: tęskniłem :polew: :polew: :polew:

Grzesiu, jak widać chłopak się rozwija, nauka nie idzie w las :polew: :polew:

Opublikowano

Grzesiu, jak widać chłopak się rozwija, nauka nie idzie w las :polew: :polew:

:naughty: :naughty:

Jakbyś chciał paru lekcji to uderzaj :rolleyes: Tylko uprzedzam - tani nie jestem! :tongue4:

PS. Dzisiaj akumulator w Alfie odmówił posłuszeństwa :gwizdanie: Dziękuje za uwagę :polew:

Opublikowano

zlom jak uj ze nie odpalil :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kuba nie bierz sobie do serca słów kolegi :naughty: dzisiaj jest ładne słoneczko.. zakładaj solary na dach :cool1: i Hybrydo-Alfą ruszaj w drogę :decayed::polew:

Opublikowano

Kuba nie bierz sobie do serca słów kolegi :naughty: dzisiaj jest ładne słoneczko.. zakładaj solary na dach :cool1: i Hybrydo-Alfą ruszaj w drogę :decayed::polew:

Kolega jest jeszcze młody :naughty: Nie zna życia :no:

6 godzin ładowania i odpaliła od strzała :>

Opublikowano
  • Autor

Kolega jest jeszcze młody :naughty: Nie zna życia :no:

6 godzin ładowania i odpaliła od strzała :>

Fakt, ale z czasem życie Go doświadczy :)

Z ciekawości Kubo_156 :naughty: wszedłem na forum Alfaholików i muszę przyznać, że nieźle tam ludu będzie :blink: na tym rzecz jasna regionalnym spocie, to dlatego do nas już prawie nie zagłądasz... :bicz: oj nie ładnie

________________________________________________________________

Dobrze, że powstrzymałem się przed napisaniem na końcu waszego wątku coś w stylu.. "I tak AUDI jest najlepsze.." :D:banan2:

Opublikowano

padło padło i jeszcze raz padło :decayed: audi ani razu nie zrobiło sceny że nie chce zagadać :decayed: od 3 lat na starym aku cały czas dziamie :tongue4: musze kiedyś ta twoja alfe obczaić :gwizdanie:

Opublikowano

Z ciekawości Kubo_156 :naughty: wszedłem na forum Alfaholików i muszę przyznać, że nieźle tam ludu będzie :blink: na tym rzecz jasna regionalnym spocie, to dlatego do nas już prawie nie zagłądasz... :bicz: oj nie ładnie

Fakt, trochę się ich narobiło - ale to tylko się cieszyć pozostaje :naughty: Najfajniejsze jest to, że jestem autorem pomysłu i są chętni :>

Chcecie poznać atrakcje tego dnia? :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 20:50_________________________________________________

musze kiedyś ta twoja alfe obczaić :gwizdanie:

Spoko, możemy się nawet ścignąć :polew:

Opublikowano

te te synek :tongue4: ty se nie myśl ze audi wpadne :decayed: na takich typków z alfy to ja mam lepszy sprzet :kox:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 21:32_________________________________________________dajesz te atrakcje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dajesz te atrakcje :decayed:

Po 1. Nagroda w postaci Choinki zapachowej ( o zapachu "Only Alfa") dla uczestnika, który dojedzie na spot bez remontu silnika.... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:no::takiego::facepalm:

No dawaj te atrakcje to tylko na żarty :cool1::naughty:

Opublikowano

Przybywamy na zamek w Piotrkowie - ulica Zamkowa :naughty: Z tego miejsca jedziemy w kolumnie prowadzoną przez policyjną Alfe 159 na zamknięte lotnisko :) Z kolei tam czekają na nas zawody zręcznościowe, jakieś śmieszne pokazy motocyklowe itp :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Przybywamy na zamek w Piotrkowie - ulica Zamkowa :naughty: Z tego miejsca jedziemy w kolumnie prowadzoną przez policyjną Alfe 159 na zamknięte lotnisko :) Z kolei tam czekają na nas zawody zręcznościowe, jakieś śmieszne pokazy motocyklowe itp :naughty:

Nie no normalnie szacun :good: jakby nie patrzeć od razu widać, że dobre maniery od nas wyniosłeś :naughty:

Opublikowano

Wiadomo Pawle :naughty: Uczymy się od najlepszych :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Podziękował wiadomo, wiadomo :good::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.