Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:good::a4fan: trzeba odnotować ! bo bezalkoholowych spotów było może z 4 ? :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 109,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spróbuje, ale nie obiecuje:)

Opublikowano
  • Autor

Spróbuje, ale nie obiecuje:)

No ja myślę.. :good:

Opublikowano

jestem za. po wojtka moge pojechac bo i tak mam do niego romans :naughty:

Opublikowano

Grzesiu mordko ty moja :decayed: jak ja dawno Cie nie widziałem :tongue4: na sms juz nawet kolega nie odpisujesz :foch:

Opublikowano

a kiedy ty do mnie pisałes?

Opublikowano

jakos z 3tyg temu :mysli: pany ja dzis odpadam audi na kanale bede miec i tacie jestem potrzebny

Opublikowano
  • Autor

pany ja dzis odpadam audi na kanale bede miec i tacie jestem potrzebny

To ujowo.. a tu nawet pogoda się klaruje :cool1:

Opublikowano

albo nie miałem mesedżóf albo byłem pijany, zazwyczaj odpowiadam :mysli: wczoraj miałem do ciebie wspasc na chwile i zmoncic osłone pod skrzynie ale przestało mi sie chciec jakos. moze jakos w przyszłym tyg wpadne[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 11:59_________________________________________________widze ze jak przyszedłem to rozmowa na forum sie zakończyła :polew: co do spota to dam rade ale na krótko ponieważ mam wieczorne nie oczekiwane plany, to jak z tym zjazdem?

Opublikowano
  • Autor

Zjazd absolutnie będzie :good: ja tam napewno będę :cool1:[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 15:24_________________________________________________Edit.

Grzesiu a gdzie byłeś jak Cię nie było?? :cool1: teraz to dopiero rozmowa na forum ożyje :thumbup:

Opublikowano

pojawiam sie i znikam taka rola magika :kox: chciałem miec dobre wejscie :polew: wyłoniłem sie zza mgły i jestem :cool1: to o której wkońcu i gdzie? i kto bedzie konkretnie

Opublikowano

ja Grześ obecnie mam 2x passat na hali + moje A4 wiec roboty w uj nie dam rady... na nastepnego spota moze zajade :good: spoko Grześ wpadaj :wink4:

Opublikowano

i kto bedzie konkretnie

Ja się pojawię na chwilkę :)

Opublikowano

spoko wodzu, myslałem ze jakbym cie zabrał na pare chwil to wyrwałbys sie ale spoko robota to robota. no ja tez tylko na chwile ale jednak :wink4:

Opublikowano

to może za tydzien następny? :kox: wpadniesz grześ zrobimy podłoge i na spota :chytry:

Opublikowano

nie widze problemu :naughty: to jak masz tyle roboty to wypad do kanału zębami śrubki odkręcać :decayed:[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 15:51_________________________________________________to o której i gdzie?

Opublikowano
  • Autor

Około 17 pod wiaduktem zwyczajowo :cool1: Będę: ja :naughty: , Krzysiek, Kuba, i Ty Grzesiu :cool1:

Opublikowano

luzik guzik sj ju

Opublikowano

to co panowie chlamy za tydzien :good: i nie lamiemy sie

Opublikowano

jo jo danke za pozdrówka :good: grześ u mnie był i przekazał :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.