Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

jedziemy ! na 16 :)

ja jadę ! trza najebać się :).

Wczoraj przesadziłem, zrobiłem cwiartke wódki na "miejscu" popiłem piwem w samochodzie dziewczyny mi kupiły drugie i obudziłem się w Katowicach :polew: :polew: oczywiscie poprawiłem piwem i nawet nie wiem jak do radomska trafiłem :decayed::naughty: to jest impreza! o 3 wróciliśmy a ja pamiętam tylko godzine :shocked: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jedziemy ! na 16 :)

ja jadę ! trza najebać się :).

Wczoraj przesadziłem, zrobiłem cwiartke wódki na "miejscu" popiłem piwem w samochodzie dziewczyny mi kupiły drugie i obudziłem się w Katowicach :polew: :polew: oczywiscie poprawiłem piwem i nawet nie wiem jak do radomska trafiłem :decayed::naughty: to jest impreza! o 3 wróciliśmy a ja pamiętam tylko godzine :shocked: :gwizdanie:

zwiras zajedziesz po mnie? :decayed: i ogarnij bagaznik bo blotnik bede chciał ze soba zabrac :decayed:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 17:09_________________________________________________

jeszcze chyba nic nie wiadomo ani jak jedziemy ani o której :mysli:

pawcio co do tego zawiasa to musielibysmy sie spiknąć i razem zrobić oględziny bo sam do konca nie wiem która czesc jest wadliwa i rez mi trudno to ocenic samemu, mysle ze cos na dole :decayed:

grzesiek jak z zawiasami bo drzwi juz nie ma :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche sie dziwie... z radomska na zajazd jurajski ile jest? 35 km? wpadlibyscie furmanami, kazdy swoim :gwizdanie: pokazac co i jak a nie browary chlac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie ale ja tez chce alko :decayed: moze pewełek by nas zabrał on napewnie nie chce sie napić:P adrian to jutro pracuje na 18 wiec lipa, wiec albo kazdy jedzie swoim albo nie wiem :mysli: pociągiem ok mozna jechac wszystko fajnie tylko ciekawe jak wrócimy?? zgonom cieżko do auta wsiąć a co dopiero do pociągu :kox: pojedziemy gdzie bezpośrednim do szczecina i co?? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

co do zawiasów to nie wiem jeszcze bo z pawłem pewien temat nagrywam wiec musze to przemyśleć, wiec jak chłopaki co robimy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu czytaj parę stron wcześniej.. ja wogólę się nie piszę bo akurat w tym czasie mam inne zajęcie :cool1: myślę że trza będzie zrobić wesoły pociąg... :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew: bo jechać żeby pochwalić się naszymi furami to raczej nie ma co :naughty::polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:37_________________________________________________Edit.

A w Szczecinie to jest fajny port.. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu czytaj parę stron wcześniej.. ja wogólę się nie piszę bo akurat w tym czasie mam inne zajęcie :cool1: myślę że trza będzie zrobić wesoły pociąg... :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew: bo jechać żeby pochwalić się naszymi furami to raczej nie ma co :naughty::polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:37_________________________________________________Edit.

A w Szczecinie to jest fajny port.. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew::tongue4: :tongue4: :tongue4:

a czy wszędzie i zawsze trzeba chlać? :cool1::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlać trzeba, panowie dopiero wróciłem z łodzi :P ogarniam strupa i wpadne po Ciebie Grzesiu i Wojtuś po 15, pojedziemy moim głazem a Wy możecie się schlać :decayed:. [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 10:03_________________________________________________jak dobrze pójdzie wrzucę Wam filmik jak po schodach wchodziłem :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: i tak nie moge sie zeszmacić za bardzo bo jeszcze sie musze dzis z moją panią zoabczyc :gwizdanie:no to moze bedzie fajnie :decayed:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 10:34_________________________________________________juz ktoś rozsiał plote i chłopaki z czestej mówia ze przyjedziemy PKP :polew::decayed: :decayed: :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...