Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

najlepiej w piatek bo w weekend mamy z kufą(efciem) na nocki takze tego :drunk::banan3:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 08:39_________________________________________________ale dzis na chwile tez by mi pasowało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja niestety dzisiaj na spota mogę się udać jak ktoś po mnie podjedzie gdyż/ponieważ spożyłem browarum i jakby nie patrzeć jestem uziemiony :przebiegly:

i tak sam? bez nas :bicz3:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 17:52_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żwir i qbson sie nie odzywaja :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 19:03_________________________________________________ja chetnie podjade ale no zeby wszyscy byli bo inaczej to troche bez sensu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory panowie ale no wczoraj tak jak ci pisaem Pawełku cos mi wyszło niespodziewanego i musiałem sie z tym uporac :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory panowie ale no wczoraj tak jak ci pisaem Pawełku cos mi wyszło niespodziewanego i musiałem sie z tym uporac :confused4:

No sorry Pawle, ale niestety skończyła się laba i nie dysponuje już taką dużą ilościa czasu jak kilka tygodni temu :wink4:

Nie no spoko rozumiem panowie :cool1: trzeba się jakoś zmówić bo już dawno żeśmy się nie widzieli :gwizdanie: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko rozumiem panowie :cool1: trzeba się jakoś zmówić bo już dawno żeśmy się nie widzieli :gwizdanie: :)

Mi pasują wtorki :gwizdanie:

Proponuję wtorek o 18 lub 19 :naughty: Wydaje mi się, że lepiej wcześniej, bo chłodne wieczory już mamy, a poza tym ciemno przed 20 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie ma co się załamywać tylko kombinować i umawiać, umawiać, umawiać aż dojdzie do skutku :kox: ja transformersa już naprawiłem więc jestem mobilny chyba że zatankuje tyskie :naughty:.

Świnte słowa :decayed: będziemy dotąd się umawiać aż wypali bo każdy kiedyś będzie miał dosyć zaczynania wpisu od ..."sorry nie mogłem bo.." :polew: :polew: i basta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...