Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to sobie posłucham miłego chodu ładnego silnika, fajna jednostka tylko szkoda że pije tak dużo PB , mnie nie stać niestety. Do zobaczenia o 15-tej pod MDK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach było ciepło miło i wesoło, brakowało 2 godzinek więcej i grilla z kawałkiem trawnika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak ktoś 115stke poczuje. Szkoda jej dobrze ze on jest cały a auto wróci do ojca ojciec wyklepie i będzie bezwypadkowa. Narutowicza to pechowe miejsce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dbac dbal jak o zadne inne.. jechal kolo 60-70 wyprzedzal 2 auta .. tam jest taki zakret w lewo co go za c**ja nie widac bo sam patrzalem.. babka z przodu jechala puntem, on zaczal wyprzedzac, jeszcze byla przerywana a babka jeb w lewo bez kierunku .. mowil, ze tez gwaltownie skrecila pewnie zakretu nie widziiala tez.. no i c**j jebnol ja w bok, a jak nazlosc pasow nie zapial co zawsze zapina to zaczelo nim rzucac, nogi z pedalow zlecialy i juz byl w plocie..

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

Grzesiek to, ze wszyscy tak robia to nie znaczy, ze my tez... on juz tak sie zakochal w tym aucie, ze jak tylko bedzie mozna to go naprawi i dalej bedzie nim smigal :) ale okazalo sie, ze byla malowana co mialo byc fabryczne, niemalowane :> :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to to i tak jego wina co zrobić dobrze ze skończyło się tak a nie na czołówce nawet nie mowie. A i u nas jazdy jeździ jak mu się chce co z tego ze ty będziesz dziś z uważał jak za tobą i przed i do okola idioci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ja jechalem po niego to mi jakis pajac na czolowke wyprzedzal i dobrze, ze zwolnilem a z przeciwka jadacy go wpuscili bo tez bym nie dojechal ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A aaa a hahaha. ... no też o tym mówię zrobić i jeździć bo fura fajna. Zresztą wiesz jak ja miałem wiec niech się nie martwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam widzisz będzie miało się cis stać to i w domu ci się stanie. To co do roboty? Mam maskę i wzmocnienie czołowe jak chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Piotrek Ty i tak bedziesz musial podjechac, obejrzec, czy da sie to zrobic bo jak masz jakies graty to on na pewno bedzie chcial wziac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi na PW gdzie bo sam ją mierzyłem miernikiem i było wszędzie okej. Sam jestem ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...