Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 Sline+ 2.0TDI 190KM EURO6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje nowe wozidlo Audi A4 B8 z roku 2015  ktore bylo swiezo sprowadzone .Juz jest zarejstrowane jezdzi po Polskich drogach.

Chcialem napisac cos o moim nowym nabytku, przede wszystkim sprecyfikacje auta.Oraz kilka fotek.

Wspomne tylko ze przed kupnem nowego auta posiadalem Audi A3 z roku 2009.

 S LINE PLUS
 motor 140kW/190KM  
kolor czarny metalik
szklany dach typu PANORAMA
manualna skrzynia biegów 6-stopniowa
felgi aluminiowe Audi S line 18” 
reflektory bi-xenonowe adaptacyjne
diody led typu neon do jazdy dziennej
tylne lampy led
piękna skórzana tapicerka S line z alcantarą stan idealny 
sportowe kubełkowe fotele elektrycznie regulowane i podgrzewane 
fotel kierowcy z pamięcią ustawień 
podgrzewana tylna kanapa 
system ogrzewania postojowego WEBASTO z pilotem
system coming and leaving home doświetlający przestrzeń wokół auta po otwarciu lub zamknięciu
system ABS+ESP

system parktronic przód i tył z wizualizacją
KAMERA COFANIA 
system kontroli ciśnienia powietrza w kołach TPMS 
sensor deszczu i zmierzchu
system start/stop
system AUTOHOLD 
system nawigacji GPS Audi Navigation PLUS z kolorowym wyświetlaczem o podwyższonej rozdzielczości, DVD, czytnikiem kart SD/SDHC, MP3/WMA
system nagłośnienia klasy premium BANG & OLUFSEN z subwooferem 
zestaw głośnomówiący bluetooth 
przyciemniane fabrycznie (dymione) tylne szyby
2x elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka
elektrycznie składane lusterka
elektrycznie podnoszona i opuszczana klapa bagażnika 

 

 

IMG_9864.JPG

IMG_3127.JPG

IMG_0091.JPG

IMG_0339.JPG

IMG_1035.JPG

IMG_0110.JPG

Edytowane przez mamnadzieje

Opublikowano

Świetnie prezentuje się! :)

Opublikowano

Webasto świetna sprawa :D

 

Opublikowano

 

Spoiler

ile trzeba wyścielić złotówek?:P

 

Edytowane przez firefighter79

Opublikowano
45 minut temu, Hubertus01 napisał:

Webasto świetna sprawa :D

 

Dokładnie przydatne jak ktoś w garażu nie parkuje . 

Fajna baza do rezania:D 

Keeylessa to tu nie ma.

Opublikowano
1 godzinę temu, firefighter79 napisał:

 

  Ukryj zawartość

ile trzeba wyścielić złotówek?:P

 

Pewnie siódemka z przodu. ;) 

Opublikowano
  • Autor

Dzieki koledzy za opinie mojego wozidła.

Powiem wam szczeże ze dalem za nia ponizej 70tys.

Szkoda ze nie zdazylem zrobic fotki z moich letnich opon,ale napewno wkleje na wiosne 

jak sie ociepli.

Troche mnie irytuje ze w takiej Sline nie bylo swiatelek na drzwiach.Oraz oswietlenia klamek wewnetrznych 

oraz zewnetrznych plus oswietlenia w nogach.W takiej opcji wyposarzenia powinno juz to byc.

Ale nic ...... juz sie umowilem z Marcinem z Krakowa bedziemy dzialac po Nowym Roku z tym oswietleniem.

Marcin bardzo dokladny i rzetelny robi dobra robote.Klika rzeczy robilem u niego jak mialem A3.

 

 

Edytowane przez mamnadzieje

Opublikowano

Fajne wypo no i 3G+ :ok2:

Ale to nie jest żaden sline plus :p Jak coś to już competition plus, ale to wygląda tak jak w mojej (tez mam temat na forum). Masz zwykły zewn. i wewn. S-line

Opublikowano
  • Autor

Wyslij swoj opis poczytam

Tez masz grzane siedzenia tyl?

Panorama dach?

======

U ciebie siedzenia sa ustawiane recznie wjchą,a ja w moim mam elektryczne z pamiecia na dwa kluczyki.

Przedewszystkim Webasto.

Pozniej zapodam dokladniejsze fotki z wnetrza auta

Mysle ze twoje wozidlo jest inaczej wyposarzone choc nie bede sie klłócil.

pozdr

Edytowane przez mamnadzieje

Opublikowano

Graty zakupu !

Też nie miałem u siebie pakietu qq1 ,ale nie dużo trzeba i teraz nawet siedzi jeszcze dodatkowe oświetlenie wnętrza  :D

Powodzenia w modach  !

 

Opublikowano

Ktoś pisał o siódemce z przodu.. Co tam za nalot jest ? 190tys coś wychodzi z licznika chyba, kierownica przód auta też w sumie na to wskazuje . ??

Opublikowano
  • Autor

@MaciekPL fotki robione z telefonu i troche dokladnie nie widac ile ma na liczniku.Licznik sprawdzony komputerowo w tej chwili ma lekko ponad 150tys.

Za swoje wozidlo dalem PONIŻEJ 70tys i mysle ze to jest dobra cena.

IMG_4591.JPG

Opublikowano

Ktoś z opisem poleciał konkretnie, najmocniejszy motor :decayed: 

 

mimo wszystko graty auta i bezawaryjnosci :hi: 

Opublikowano
57 minut temu, Norbas napisał:

Ktoś z opisem poleciał konkretnie, najmocniejszy motor :decayed: 

Z dwulitrówek oferowanych w B8 FL tak. ;)

Opublikowano
12 godzin temu, mamnadzieje napisał:

Wyslij swoj opis poczytam

Tez masz grzane siedzenia tyl?

Panorama dach?

======

U ciebie siedzenia sa ustawiane recznie wjchą,a ja w moim mam elektryczne z pamiecia na dwa kluczyki.

Przedewszystkim Webasto.

Pozniej zapodam dokladniejsze fotki z wnetrza auta

Mysle ze twoje wozidlo jest inaczej wyposarzone choc nie bede sie klłócil.

pozdr

ej ej, ale spokojnie :D Co to za licytacje? Ja mam inne bajery, ty masz inne. Tylko nie wciskaj nikomu, że to jakiś Sline Plus bo nie ma czegoś takiego :decayed::decayed: ja o jednym ten o drugim

Opublikowano
2 godziny temu, george napisał:

Z dwulitrówek oferowanych w B8 FL tak. ;)

A gdzie jest napisane, ze najmocniejsza 2 litrowka... nie wszyscy wiedza o co chodzi... s-line plus... bezkluczykowy system... system oświetlenia ambientowego... :decayed:  tych dwóch nawet nie ma... rozumiem koloryzacje ale niech będzie prawdziwa.... 

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Norbas napisał:

A gdzie jest napisane, ze najmocniejsza 2 litrowka... nie wszyscy wiedza o co chodzi... s-line plus... bezkluczykowy system... system oświetlenia ambientowego... :decayed:  tych dwóch nawet nie ma... rozumiem koloryzacje ale niech będzie prawdziwa.... 

Zrobilem male poprawki w opisie;)

Opublikowano
  • Autor

Niby ze temat jest tylko o Audi A4 .Chcialbym wstawic kilka foteK z mojej poprzedniej Audi A3 r.2009 2.0 TDI 140KM

Odwiedzila hamownie i miala pozniej 180KM.

Zainwestowalem w nia dosc sporo,ale to tylko byly sprawy mutimedialne.No i kilka innych dodatkow.

Kierownica multi trojramienna radio RNS-E plus kamera cofania oraz DVB-T 

Choc zewnetrznie niczym sie nie roznila od zwyklej A3.

 

 

IMG_7403.JPG

IMG_8125 2.JPG

IMG_5440.JPG

IMG_1955.JPG

IMG_5101.JPG

IMG_8347.JPG

IMG_0792.JPG

IMG_5970.JPG

IMG_8414.JPG

Opublikowano

Graty. Ładna sztuka i miła przesiadka z A3 zapewne :)

Jak koledzy piszą, masz zwykłe Sline, a nie Sline+ (Competition). Siedzą tutaj zboczuchy pod tym względem, więc takie coś razi w oczy. Adaptacyjnych lamp wygląda, że też nie ma :decayed:

Opublikowano

Gratuluję fajnego egzemplarza, ale weź popraw ten opis skopiowany z ogłoszenia od handlarza bo aż w oczy razi ? Bezawaryjnosci życzę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.