Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak dobrac OC ? Rankomat, agent ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam 

szukam OC do nowo kupionego auta. Audi a4 b7 1.8T + lpg 2007 240tys poprzednie O C w generali + AC

Powiedzcie mi jak i  gdzie najlepiej  szukać Ubezpieczenia? narazie wygenerowalem oferty w rankomat i znalazlem fajna opcje w You can drive od ergo Hestii tyle że jest ono o wiele tansze na tle konkurencji. Agent znalazł mi oferte w HDI ( przy poprzednim samochodzie tez miałem HDI) 619 OC + 50nnw + asistance złoty/premium ? 81/165 to daje jakies 750-834.

Gdy powiedzialem mu ze znalazlem na rankomacie za tyle to powiedzial ze to jest reklama i po kliknieciu, zatwierdzeniu umowy  do zaplaty przyjdzie wieksza kwota.

 Podpowie ktoś jak i gdzie szykać korzystnie ? i co to za ubezpieczenie You can drive ? 

 

image.png

prawo jazdy od 2013 roku znizki wyrabiane przy ojcu przy poprzednm aucie , 26 lat 

 

 

Opublikowano

Cześć, 

Spróbuj zrobić sobie kalkulację bezpośrednio u AXA Direct, a potem zadzwoń do nich i powołaj się na numer zrobionej kalkulacji. Zawsze zaskakują mnie lepszą ceną. Ponadto mają rabat przy składaniu zamówienia przez www.

W kwestii porównywarek polecam mubi.pl. Powołując się na m4k również rabat :wink:

Edytowane przez R4xx

Opublikowano

U agenta wychodzi mi taniej niż w tych porównywarkach. Od 100 do 200 zł. 

Opublikowano

A ja w sumie mam pytanie z innej beczki ale też związane z ubezpieczeniami.

Lepszy wariant kosztorysowy czy serwisowy na oryginalnych częściach? (w kontekście wyboru polisy)

Opublikowano
10 godzin temu, Barti_ napisał:

A ja w sumie mam pytanie z innej beczki ale też związane z ubezpieczeniami.

Lepszy wariant kosztorysowy czy serwisowy na oryginalnych częściach? (w kontekście wyboru polisy)

Kolego to zależy. Przy szkodzie z OC wybór takiego, czy innego wariantu nie ma znaczenia, ale szkody własne likwidowane z AC, rządzą się nieco innymi prawami. Jeśli więc masz w miarę młode auto, serwisowane, bez kolizyjnej przeszłości, to wariant serwisowy gwarantuje ci naprawę w serwisie z użyciem części oryginalnych.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.