Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak dobrac OC ? Rankomat, agent ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

szukam OC do nowo kupionego auta. Audi a4 b7 1.8T + lpg 2007 240tys poprzednie O C w generali + AC

Powiedzcie mi jak i  gdzie najlepiej  szukać Ubezpieczenia? narazie wygenerowalem oferty w rankomat i znalazlem fajna opcje w You can drive od ergo Hestii tyle że jest ono o wiele tansze na tle konkurencji. Agent znalazł mi oferte w HDI ( przy poprzednim samochodzie tez miałem HDI) 619 OC + 50nnw + asistance złoty/premium ? 81/165 to daje jakies 750-834.

Gdy powiedzialem mu ze znalazlem na rankomacie za tyle to powiedzial ze to jest reklama i po kliknieciu, zatwierdzeniu umowy  do zaplaty przyjdzie wieksza kwota.

 Podpowie ktoś jak i gdzie szykać korzystnie ? i co to za ubezpieczenie You can drive ? 

 

image.png

prawo jazdy od 2013 roku znizki wyrabiane przy ojcu przy poprzednm aucie , 26 lat 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Spróbuj zrobić sobie kalkulację bezpośrednio u AXA Direct, a potem zadzwoń do nich i powołaj się na numer zrobionej kalkulacji. Zawsze zaskakują mnie lepszą ceną. Ponadto mają rabat przy składaniu zamówienia przez www.

W kwestii porównywarek polecam mubi.pl. Powołując się na m4k również rabat :wink:

Edytowane przez R4xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U agenta wychodzi mi taniej niż w tych porównywarkach. Od 100 do 200 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w sumie mam pytanie z innej beczki ale też związane z ubezpieczeniami.

Lepszy wariant kosztorysowy czy serwisowy na oryginalnych częściach? (w kontekście wyboru polisy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Barti_ napisał:

A ja w sumie mam pytanie z innej beczki ale też związane z ubezpieczeniami.

Lepszy wariant kosztorysowy czy serwisowy na oryginalnych częściach? (w kontekście wyboru polisy)

Kolego to zależy. Przy szkodzie z OC wybór takiego, czy innego wariantu nie ma znaczenia, ale szkody własne likwidowane z AC, rządzą się nieco innymi prawami. Jeśli więc masz w miarę młode auto, serwisowane, bez kolizyjnej przeszłości, to wariant serwisowy gwarantuje ci naprawę w serwisie z użyciem części oryginalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...