Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dokladnie...narazie musze wziasc rozkrecic moje fele i przepolerowac rant,a srodki wymalowac

Opublikowano

jak dla mnie malina, w moim guście :hi: szac![br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 23:51_________________________________________________tylko to...

Car Audio

-radio Pionnier

- 6 glosników seryjnych jak narazie

- 2 glosniki infinity 6x9

- 1 głosnik niskotonowy JBL 30 cm

- wzmacniacz blaupunkta gta2 mkII +JBL

się nie trzyma kupy...

Opublikowano
  • Autor

tzn kolego???...

Opublikowano

wpadaj do Battalionu Boniek??!! :kox: :kox: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a w jaki sposob ze tak głupio zapytam :P[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 19:33_________________________________________________boniek?? a skad wiesz??

Opublikowano

tzn kolego???...

po 1sze - nie zostawia się serii jeśli napędzasz suba wzmakiem bo seria nie ogarnia i za dużo basu słychać ze strony bagaja a chodzi o to aby wszystko grało zsynchronizowanie i równo

po 2. nie wstawia się tak zwanych ,,jajek" bo zniekształcają dźwięk, głośniki o tym kształcie nie odzwierciedlają dobrze jakości

po 3. radio Pioneer jaki model? Tutaj wstawił bym coś z serii Alpine CDA bądź Clariona DECK'A bądż nawet JVC z serii KD SH

poczytasz troszeczkę o Car Audio to przyznasz mi rację ale skoro dla ciebie gra ,,cool" to ok.

Dla mnie cały ten zestaw psuje scenę muzyczną.

pzdr. :hi:

Opublikowano
  • Autor

CA i tak bedzie przerabiane...Juz wczesniej planowalem wywalenie 6x9 tylko musze dorqac boczek klapy.to co jest w aucie to i tak przejdziew zmiany ale nie wiem kiedy[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 13:27_________________________________________________Chce ktoś kupic ??? silnik po remoncie,nowa turbina itd tutaj pisze wiecej <b>AUDI A4</b>

Opublikowano

Boniu czemu sprzedajesz ?? czyżby się trafiło jakieś lepszejsze coś ??

Opublikowano
  • Autor

No rozgladam sie za czyms nowszym :) mam nadzieje ze jak ją sprzedam to osobie ktora bedzie o nia dbala tak jak ja :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ta tylko on ma jakis dziwny ten zawias... ja tak tylu nie mam montowanego... a i ma dokladeczke zderzaka :D baja bede taka kupowac...

Opublikowano

ta tylko on ma jakis dziwny ten zawias... ja tak tylu nie mam montowanego... a i ma dokladeczke zderzaka :D baja bede taka kupowac...

on ma Quattro i dlatego ma inne amory :wink4: Dobre miejsce wyrezał na wskaźniki :kox:

Opublikowano
  • Autor

a no racja q ma inne amory :P

Opublikowano

ale ta dokładka mi się nie widzi przy zdesiu od RSa, przy esce jest :kox:, ale przy RS ginie :disgust:

Opublikowano
  • Autor

no a mi sie podoba :D

Opublikowano

i tak ma być :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Takie male porownanie :P

4d114b85dd6e788bmed.jpg 893df0881961d692med.jpg

c97c7181243984dcmed.jpg 07357a5ab60c55a3med.jpg

oprocz tego wszystkiego bylo zwykle 1.8 ADR a jest teraz 1.8t :P

poznal bys to auto ?? :) a to jeszcze nie koniec moich zmian :D

Jak Wam sie te podobaja ??

Na wiosne bedzie aktualizacja fotek bo halo juz sa zamontowane :P... Ale fele inaczej beda :P

Opublikowano

no ja bym tego nie powiedział że to twoje :cool1: jak się to mówi kawał roboty odwaliłeś :hi: zamontowałeś już ten nowy zawias (air)??

Opublikowano
  • Autor

nie jeszcze nie zamontowalem... ale juz odcialem nozki zeby je przedluzyc :P... moze mi to pracownik jutro przedluzy jak bedzie mial czas :) bo to musi byc dobrze pospawane :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

boniu jak tam zawias ? widać koniec czy nie bardzo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.