Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Respekt za swap na 1,8 T , Zderzaki, pracę jaką włożyłeś :oklaski:

Ogólnie jeszcze nie przesadziłeś i wygląda za***iście :evil: gratki :good:

co do lamp to wygląda fajnie bo całość się ładnie komponuję :good: . Widziałem seryjnego paska na takich lampach :sick3: ktoś go skrzywdził :wallbash:

Opublikowano

Bardzo mi sie podoba :) jest nietuzinkowa, zapewne na żywo wygląda jeszcze lepiej :good: te lampki z przodu mają plastikową szybke czy szklaną?

Opublikowano
  • Autor

plastik kolego... Za malowanie dalem 2400 ale nie placilem nic bo to bylo z AC :) ...

Opublikowano

Autko bardzo fajne no i faktycznie ogrom pracy, jedyne co mi nie podchodzi to światła, ale moje zdanie nie ważne, ważne by Ciebie uszczęśliwiało :)

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

kolego Kenoix przeczytaj posty wczesniej i bedziesz wszystko o lampach wiedzial :)

Opublikowano

Kolego wiem, wyrażam tylko swoją opinie o aucie a akurat takowe lampy póki co się na nim znajdują :hi:

Opublikowano

Glebe to masz kozacką.

Nie mam pojęcia jak ty na tym jeżdzisz.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Hej boniu, na te fele to napatrzyć sie nie potrafie :)

Auteczko jest super.Wstaw może jeszcze foteczki jak auto wygląda w nocy na tych światłach.

Pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

igor w zime beda przerabiane :P[br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 21:22_________________________________________________Panowie co myslicie o zrobieniu srodka felg pod kolor karesorii ?? czyli czyli granatowa perla

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

zesuć bardziej wyglądu i tak się chyba nie da więc eksperymentuj... :polew: :polew: :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam, wielki szacuneczek, auto jak na moj gust super wyglada. mam pytanie jak ogarniasz jazde po polskich drogach na takim niskim zawieszeniu? czesto cos przychaczy czy raczej bezproblemow? pozdrawiam

Opublikowano

a czy ty maiłeś wcześniej be em wu? Bo widać że taki styl Ci odpowiada. Jest nowy dresik... jest nowy desing...

Opublikowano
:blink::no::rolleyes:
Opublikowano
  • Autor

sieman o co Ci znowu b???? Masz pecha bo ja w dresie nawet po domu nie chodze a co dopiero na codzien,jazda nie jest taka zla,trzeba umiejetnie jezdzic,na progi trzeba troche pod katem wjechac i sie niczym nie zachaczy :)... nie wjezdzac na krawezniki :)...

Yelo co miales na mysli ??

:blink::no::rolleyes:

Opublikowano

Mi tam sie bardzo podoba, pomysł z usunięciem tylnej listwy na klapie genialny :good: Jedyne co byś mógł zmienić to kierunki z białych na przyciemniane noi znaczek audi na grilu w chrom :wink4:

Z felgami nie kombinuj pod kolor auta średnio to wygląda wtedy :gwizdanie: Zrób jakieś fotki z bliska tych lampek jak świecą w dzień i w nocy :rolleyes:

Opublikowano

sieman o co Ci znowu b???? Masz pecha bo ja w dresie nawet po domu nie chodze a co dopiero na codzien,jazda nie jest taka zla,trzeba umiejetnie jezdzic,na progi trzeba troche pod katem wjechac i sie niczym nie zachaczy :)... nie wjezdzac na krawezniki :)...

Yelo co miales na mysli ??

:blink::no::rolleyes:

Przecież to Boniu nie było do Ciebie :)

Miłego dnia :)

Opublikowano
  • Autor

no masz szczescie :P:P inaczej bys mial drzewo na aucie... :evil:

Opublikowano

według mnie znaczek z przodu powinien być :wink4: dziwnie wygląda bez Pozdro

Opublikowano
  • Autor

Ale znaczek jest :)...tylko nie ma chromu :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.