Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie widac,bo nawet nie zaczalem ;/ stopki z amora sa juz odciete ale nie mam czasu z tym robic :)[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 15:19_________________________________________________Jak znajde tylko czas w tym tygodniu to dospawam stopki do amorow i powinno byc gites :)

a o to nowy bajer ktory dzis doszedl kurierem 20100301087.th.jpg bedzie troche trzeba podrezac zeby spasowac :) ale jak to sie mowi jak sie popiesci to sie zmiesci :D ... jezeli bede mial w sobote czas lub teraz wieczorami to bede sie bawil :D ... jezeli bedzie kiczowato wygladac to zderzak pojdzie na sprzedaz i wyladuje Esowy :) bo i tak musze malowac :)

A tu kolejna nowosc nie nowosc bo odnowione ale inaczej :D

20100301089.th.jpg20100301088.th.jpg

Ranty jeszcze nie gotowe ale calosc bedzie robic swoja robote :)...

Na sezon planuje miec zrobiona ta dokladke,fele i airride jak dam rade... i chyba nic wiecej nie bede modzil bo budowa czeka... no moze jeszcze fmic wrzuce :) bo tip i test pipe juz jest :)

[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 15:27_________________________________________________a no i lampki valeo zawedruja na dniach do autka :)

Opublikowano

nie widac,bo nawet nie zaczalem ;/ stopki z amora sa juz odciete ale nie mam czasu z tym robic :)[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 15:19_________________________________________________Jak znajde tylko czas w tym tygodniu to dospawam stopki do amorow i powinno byc gites :)

a o to nowy bajer ktory dzis doszedl kurierem 20100301087.th.jpg bedzie troche trzeba podrezac zeby spasowac :) ale jak to sie mowi jak sie popiesci to sie zmiesci :D ... jezeli bede mial w sobote czas lub teraz wieczorami to bede sie bawil :D ... jezeli bedzie kiczowato wygladac to zderzak pojdzie na sprzedaz i wyladuje Esowy :) bo i tak musze malowac :)

A tu kolejna nowosc nie nowosc bo odnowione ale inaczej :D

20100301089.th.jpg20100301088.th.jpg

Ranty jeszcze nie gotowe ale calosc bedzie robic swoja robote :)...

Na sezon planuje miec zrobiona ta dokladke,fele i airride jak dam rade... i chyba nic wiecej nie bede modzil bo budowa czeka... no moze jeszcze fmic wrzuce :) bo tip i test pipe juz jest :)

[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 15:27_________________________________________________a no i lampki valeo zawedruja na dniach do autka :)

no kolka w koxie :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

a to dopiero bez rantow :) na dniach wysylam srubki do chromowania lub zlocenia

Opublikowano

Uuu te aluski teraz to miód :good: będziesz się teraz bujał jak batman w bat mobilu :naughty:

Opublikowano

Zdrowy Avant modzony z głową :good:

Opublikowano
  • Autor

lampki juz zmienione i zawitaly valeo

Opublikowano

fotki :kox:

Opublikowano

Ładnie modzisz.

Wszystkie zmiany na +

Teraz tylko wyglądać wiosny :naughty:

Opublikowano
  • Autor

na wiosne beda fotki :P

Opublikowano

a air :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dalej nic ;/ jak wracam z pracy o 16 to sie zajmuje mala do poki zona nie wroci z pracy a potem mi sie juz nie chce bawic :/

Opublikowano

a masz już wszystko czy kompletujesz?

Opublikowano
  • Autor

mam przod amory i narazie tak zostanie :P ... narazie nie mam kasiury na kompresor i reszte rzeczy...mam warzniejsze wydatki :)... jedynie zrobie tak ze przod zaloze i bedzie on dzialal na zasadzie takiej ze np sam upuszczam powietrze popuszczajac wentyl...i dopompowanie kompresorem takim zwyklym :P

Opublikowano

mam nadzije że do czasu aż uzbierasz resztę gratów :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

20100313096.th.jpg20100313097.th.jpg20100313098.th.jpg

No i wkoncu fele poskrecalem dzis :D ... teraz tylko oponki zalozyc i czekac na wiosne :)

Opublikowano

20100313096.th.jpg20100313097.th.jpg20100313098.th.jpg

No i wkoncu fele poskrecalem dzis :D ... teraz tylko oponki zalozyc i czekac na wiosne :)

pięknie wyglądają :good:

Opublikowano
  • Autor

James Ty dalej to CA... narazie nie mam kasy na to :) ... mam inne priorytety w tym roku :) i narazie tak ono dalej zostanie :)

Opublikowano

20100313096.th.jpg20100313097.th.jpg20100313098.th.jpg

No i wkoncu fele poskrecalem dzis :D ... teraz tylko oponki zalozyc i czekac na wiosne :)

o ja :slina: wygladaja mega za***iście :naughty::kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

juz sie nie moge doczekac jak je wrzuce na autko :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.