Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1


boniu

Rekomendowane odpowiedzi

nie widac,bo nawet nie zaczalem ;/ stopki z amora sa juz odciete ale nie mam czasu z tym robic :)[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 15:19_________________________________________________Jak znajde tylko czas w tym tygodniu to dospawam stopki do amorow i powinno byc gites :)

a o to nowy bajer ktory dzis doszedl kurierem 20100301087.th.jpg bedzie troche trzeba podrezac zeby spasowac :) ale jak to sie mowi jak sie popiesci to sie zmiesci :D ... jezeli bede mial w sobote czas lub teraz wieczorami to bede sie bawil :D ... jezeli bedzie kiczowato wygladac to zderzak pojdzie na sprzedaz i wyladuje Esowy :) bo i tak musze malowac :)

A tu kolejna nowosc nie nowosc bo odnowione ale inaczej :D

20100301089.th.jpg20100301088.th.jpg

Ranty jeszcze nie gotowe ale calosc bedzie robic swoja robote :)...

Na sezon planuje miec zrobiona ta dokladke,fele i airride jak dam rade... i chyba nic wiecej nie bede modzil bo budowa czeka... no moze jeszcze fmic wrzuce :) bo tip i test pipe juz jest :)

[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 15:27_________________________________________________a no i lampki valeo zawedruja na dniach do autka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widac,bo nawet nie zaczalem ;/ stopki z amora sa juz odciete ale nie mam czasu z tym robic :)[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 15:19_________________________________________________Jak znajde tylko czas w tym tygodniu to dospawam stopki do amorow i powinno byc gites :)

a o to nowy bajer ktory dzis doszedl kurierem 20100301087.th.jpg bedzie troche trzeba podrezac zeby spasowac :) ale jak to sie mowi jak sie popiesci to sie zmiesci :D ... jezeli bede mial w sobote czas lub teraz wieczorami to bede sie bawil :D ... jezeli bedzie kiczowato wygladac to zderzak pojdzie na sprzedaz i wyladuje Esowy :) bo i tak musze malowac :)

A tu kolejna nowosc nie nowosc bo odnowione ale inaczej :D

20100301089.th.jpg20100301088.th.jpg

Ranty jeszcze nie gotowe ale calosc bedzie robic swoja robote :)...

Na sezon planuje miec zrobiona ta dokladke,fele i airride jak dam rade... i chyba nic wiecej nie bede modzil bo budowa czeka... no moze jeszcze fmic wrzuce :) bo tip i test pipe juz jest :)

[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 15:27_________________________________________________a no i lampki valeo zawedruja na dniach do autka :)

no kolka w koxie :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam przod amory i narazie tak zostanie :P ... narazie nie mam kasiury na kompresor i reszte rzeczy...mam warzniejsze wydatki :)... jedynie zrobie tak ze przod zaloze i bedzie on dzialal na zasadzie takiej ze np sam upuszczam powietrze popuszczajac wentyl...i dopompowanie kompresorem takim zwyklym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzije że do czasu aż uzbierasz resztę gratów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...