Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kolego nakladka jest..nawet nie wiesz jak jest wygodna,jest calkiem inna niz te inne :P...raczka sie nie poci i wogole elegancka,jak chcesz to mozesz wpasc sprawdzic :)

Opublikowano

eee kolego nie przekonasz mnie choć daleko do Ciebie nie mam.

Pozdrawiam.

Opublikowano

ale masz niedaleko do Bielska więc możemy kiedyś razem skoczyć na spota.ja tam czasami do niech wpadam i znam kolege Bonia:D

Opublikowano

w sumie jak już się trochę ociepli to możemy się zgadać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

igor tylko nie zapomnij malego zabrac jak sie ociepli :P

Opublikowano

kolego lampy dostalem,ja ich nie kupowalem :)

O tyle dobrze :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dodalem nowe foteczki,ktore sa na pierwszej stronie

Opublikowano

noooo chyba szykuje się jakis grubszy projekt ? furmanka ok tylko czegos w niej brakuje , może polerki na fele :mysli: , super wyglada ten rs bumper :good:

sam wszystko robisz ? swapy i rezanine? graty stary :good:

Opublikowano

Taka klapa mi sie podoba :kox: :kox: :kox: jeszcze ogarnij tylny daszek RS4 i dupeczka furki bedzie maxymalnie zgrabna :naughty: Zderzaczek też całkiem całkiem ale mógł by sie za nim jakis Fmic chować :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

niom za dwa tygodnie juz autko bedzie gotowe :):D wiec beda nowe foteczki :),co do roboty cos robie sam cos znajomy :) ... Co do polerki felg to ranty sa wypolerowane :) co do tylnego daszka jest w planach :) klapa to moj wlasny pomysl, niewiem czy ktos taka ma :P...[br]Dopisany: 05 Maj 2009, 20:06_________________________________________________a co do fmic to tez jest w planach :):D

Opublikowano

no zderzak rewelacyjnie sie prezentuje po malowaniu :slina:

lampki poprostu malina :notworthy:

tylko powiedz mi stary co ty za krowią skóre masz na fotelach? :polew:

Opublikowano
  • Autor

a no takie laciate pokrowce :P nikt takich w a4 nie ma :P ...

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

obleci

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowe foteczki dodane :)

Opublikowano

Świetnie wygląda :>

Też myślę nad przodem od RS'ki do swojej czwóreczki :>

Ogólnie -> :slina::cool1: Jedynie te oponki tak jak się z tyłu patrzy, to tak szeroko, jak dla mnie dziwnie, ale kwestia gustu ;)

Opublikowano
  • Autor

wlasnie ladnie patrzy :P... a i jak sie drogi trzyma :> bajka...

Opublikowano

kurcze, a ja się może wybije i naraże ale jak patrze na te fotki to bardziej mi się to autko podobało na początku.

Nie wiem ale chyba nie czuje tego klimatu...

Respect za włożony ogrom pracy.

Opublikowano
  • Autor

oj czekaj jak Cie zlapie na spocie :P ... Nie no joke :) kazdy ma inny gust ja nie lubie seryjnych samochodow,wole zrobic tak ze nikt inny takiego nie ma :P chodzi mi o wyglad :P

Opublikowano

wlasnie ladnie patrzy :P... a i jak sie drogi trzyma :> bajka...

To trzymanie drogi mi się podoba :good::cool1:

Opublikowano

Malina kolego :> :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.