Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1,9 TDI Po "Chipie" Turbo Późno Wstaje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kod 003:
 

 

Spoiler

przepływomierz.jpg

 

Edytowane przez Maxior93

Opublikowano
  • Autor

Dodatkowo posypało błędami:

 

Spoiler

17996 - Zawory zawieszenia silnika (N144) / (145) 
            P1588 - 000 - przerwa

19558 - Silnik klapy w kolektorze ssącym (V157) 
            P3102 - 000 - brak sygnału

19557 - Silnik klapy w kolektorze ssącym (V157) 
            P3101 - 000 - przerwa / zwarcie z masą

18080 - Sterowanie wentylatora chłodnicy płynu chłodzącego 1 
            P1672 - 000 - przerwa/zwarcie z masą - Sporadyczny

18049 - Odczytać kody błędów sterownika klimatyzacji 
            P1641 - 000 - 

16486 - Miernik masy powietrza (G70) 
            P0102 - 000 - sygnał za mały

 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, kamil-vag napisał:

Skasuj te błędy, pojeździj trochę i zobacz jakie wrócą

Poduszkę wymieniłem, ale nie ma kostki od czujki bo poprzedni właściciel musiał się jej pozbyć, dwa pozostałe wychodzi na to że to od EGR którego zresztą również się pozbyłem.

 

Wentylator działa a z klimatyzacją nie mam problemów.

 

A co z tym kątem wtrysku?

Opublikowano

Kat jest ok. 

A DPF masz? Wywalony czy fabrycznie bez? 

Jak wali błędami egr no to tuner źle go usunął w programie... 

Opublikowano

A zaraz to nie są błędy egr a klapy gaszacej, co zmienia postać rzeczy. To przydałoby się mieć sprawne. 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, kamil-vag napisał:

Kat jest ok. 

A DPF masz? Wywalony czy fabrycznie bez? 

Jak wali błędami egr no to tuner źle go usunął w programie... 

 

Fabrycznie bez DPF.

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, kamil-vag napisał:

A zaraz to nie są błędy egr a klapy gaszacej, co zmienia postać rzeczy. To przydałoby się mieć sprawne. 

 

A no faktycznie, i to może być powodem nadmiernego spalania nie?

 

A może wrzucę kolektor od AWX? Bez tych zabawek i klap?

Edytowane przez Maxior93

Opublikowano

Masz wieksze turbo a intercooler ? Przepływka jest ok? Kopci to auto? Moze podlał za mocno z dołu 

 

Edytowane przez Wojtek podmokly

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, Wojtek podmokly napisał:

Masz wieksze turbo a intercooler ? Przepływka jest ok? Kopci to auto? Moze podlał za mocno z dołu 

 

 

planuje maxxx 160-165km więc intercooler nie potrzeby, auto już nie kopci był remont, wymiana wałka, łożysk i szklanek przy okazji zamiana oleju a przejechał może 500km.

bezpieczniki już sprawdziłem, w porządku, jutro wrzucę inny przepływomierz i nowy przekaźnik, sprawdzę też wtyczkę, tak czy inaczej będę próbował pozbyć się błędów.

Opublikowano
18 godzin temu, Wojtek podmokly napisał:

Masz wieksze turbo a intercooler ? Przepływka jest ok? Kopci to auto? Moze podlał za mocno z dołu 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Wymieniłem, przepływomierz oraz przepustnice.

Spalanie przy spokojnej jeździe spadło do 5,5L.
Błędy nie wróciły także póki co chyba wszystko gra, temat do zamknięcia.

Opublikowano
W dniu ‎26‎.‎01‎.‎2020 o 15:54, Maxior93 napisał:

ten kto robil program w tym aucie nie ma bladego pojecia co robi ....

 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, spanky napisał:

ten kto robil program w tym aucie nie ma bladego pojecia co robi ....

 

czyli program jest źle zrobiony?

Opublikowano
Godzinę temu, Maxior93 napisał:

czyli program jest źle zrobiony?

zle

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, spanky napisał:

zle

Namierzyłem innego tunera, umówię się z nim i zobaczymy co wyjdzie.

Opublikowano
  • Autor

Auto było hamowane 5 razy.

Teoretycznie miało 143 km i 334Nm, ale faktycznie coś w programie było bardzo pokopane i zwyczajnie ta moc nie była odczuwalna.

Obecnie auto zostało zestrojone na 166 km i faktycznie czuć tą moc, banan na twarzy przy wciskaniu gazu :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.