Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana 1din na 2din


Ivanovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć czy jest gdzieś jakiś poradnik jak przerobić 1din na 2din. Chciałbym wstawić radio z b7 a mam tunel 1 din. Jeśli chodzi o ten poradnik może być nawet po angielsku byleby był. Chyba że macie jakieś inne pomysły. Albo czy dałoby radę jakieś radio z nawigacją wstawić na 1din.

Mam nadzieje że napisałem w dobrym dziale, jeśli nie, proszę o przeniesienie.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2020 o 09:23, Ivanovsky napisał:

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć czy jest gdzieś jakiś poradnik jak przerobić 1din na 2din. Chciałbym wstawić radio z b7 a mam tunel 1 din. Jeśli chodzi o ten poradnik może być nawet po angielsku byleby był. Chyba że macie jakieś inne pomysły. Albo czy dałoby radę jakieś radio z nawigacją wstawić na 1din.

Mam nadzieje że napisałem w dobrym dziale, jeśli nie, proszę o przeniesienie.

Dzięki.

przeróbka dość kosztowna ale w skrócie potrzebujesz inny kosz pod 2 din inny climatronik inna popielniczka inny tunel i w zależności jakie radio to potrzebne będą przejściówki.

Ewentualnie można po taniości kupić sam kosz pod 2 din i dociąć tunel dociąć popielniczkę wyszlifować boki climatronika i założyć jakieś radio z androidem. ale każda opcja około 1000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był tu wstawiany tutorial, mam na kompie chyba link jeszcze zapisany, jak znajdę to wkleję.

 

EDIT:

 

tu masz link 

WWW.AUDIZINE.COM

DIY: Replace single DIN Concert II headunit with double DIN RNS-E Navigation system. Heads up from a new member from Norway! I have been reading a lot on Audizine since I got my first B6 last year, and...

 

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...