Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie co do S-LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, posiadam audi a4 b7 avant 1.8t jakis czas temu kupiłem ten o to samochód sprzedający mówił jak i w ogłoszeniu było napisane pakiet sport,  pytałem go co to jest to mówił że obniżone zawieszenie fabrycznie, kierownica multi, kubełkowe fotele podgrzewane z tą odsuwaną "polka" wiec jest już to ponad opcję "standard auto" można zaliczać to do jakiegoś s-line czy nie ma s-line to nie i koniec?.  Też wyczytałem na stronie audi z czego s-line się składa i wystarczą małe duperele i już auto może być s-line nie koniecznie z emblematami. A rozchodzi się o to że na s-line ciezko było wynaleźć coś sensownego i zdecydowałem się na zakup tego, i tak myślę dodawanie emblematów s-line to wiocha? ewentualnie mogę kiedyś dodać progi drzwi bo się od jakiegoś czasu nad nimi zastanawiam. Proszę o wyrozumiałość :)

Edytowane przez Syyyyyba

Opublikowano

Masz na wlepie E4J czy E0J? Ten pierwszy kod oznacza że masz sline, drugi to zwykła wersja.
 

Opublikowano
  • Autor

A gdzie to się znajduje? :)

Opublikowano

Pod kanapą i w książeczce serwisowej. 

Opublikowano
  • Autor

Nie ma ani tego ani tego.

 

 

79455273_1232271420315526_6800527031802003456_n.jpg

 

 

a czy dodanie emblematów s-line dla swojego własnego wyglądu jest to jakaś wiocha? :)

 

 

 

Edytowane przez Syyyyyba

Opublikowano

Najczęściej handlarze obklejają auta tymi "nalypkami" by podnieść wartość pojazdu. Ja mam pełny pakiet s-line z fabryki bo się takie auto trafiło,ale gdybym nie miał to nie udawał bym że mam ? 

Opublikowano

Lepiej dołożyć S-line niż same nic nie warte nalepki.

Opublikowano
  • Autor

Kurdę, no coż chciałem dla własnego oka aby dla mnie ładniej wyglądało. Kiedyś mam zamiar dołożyć listwy progów

Opublikowano

To dołóż elementy wyposażenia z sline a nie emblematy.

Opublikowano
  • Autor

Okej, dzieki za pomoc. Ostatnie pytanie, grila z s-line nie dołoże, jaki inny polecicie?

Opublikowano

Do zwykłego zderzaka jedynie z plastrami miodu taki sam pasuje do DTMa. 

Chcesz wizualnie ja poprawić to montuj z przodu dokładkę cupry, z tyłu dyfer od s-lina, listwy drzwi, przyciemnij szyby i już będzie jakoś wyglądać. 

Z czasem możesz zmienić zderzak z przodu na s-line. 

A tak BTW to pamiętaj Tobie ma się podobać - są gusta i guściki. 

 

Jest na forum dużo fajnych B7 przejrzyj wątki w dziale moje auto i popatrz co warto zrobić u siebie. 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.