Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Sprężyny -50/-30


Bartek85

Rekomendowane odpowiedzi

Moin skromnym zdaniem będzie nisko. Wszystko zależy na jakich kołach będziesz jeździł. Ja miałem 45/25 i było nisko ale dopiero na 15"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moin skromnym zdaniem będzie nisko. Wszystko zależy na jakich kołach będziesz jeździł. Ja miałem 45/25 i było nisko ale dopiero na 15"

koła mam 225/45 R17

macie może jakieś zdjęcia takego obniżenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląd "kozak" ale przyjemności z jazdy "0"

chyba na garbach byś już misę zostawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy co myslisz majac na mysli komfort bo dla kazdego znaczy to cos innego...ja u siebie smigam na -60/-40mm lato 17/45/225 zima na 15....i jak dla mnie jest bardzo komfortowo...wszystko zalezy od zestawu jaki zalozysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wypowiedzi odnośnie komfortu. zdaję sobie sprawę że będzie trochę twardziej ale mi to nie przeszkadza. chodzi mi tylko o to czy to nie jest za nisko do jazdy po mieście. -50 to już jednak jest trochę w dół. pilnie poszukuję zdjęcia takiego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-50 to będzie za dużo..max co możesz załozyć na warszawkę to jest -38..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem u siebie gwint supersporta i nie chce miec wiecej. okolo 4 razy go podnosilem do gory bo nie szlo na tym jezdzic. pomysl tylko co bedzie jak bedziesz mysial przewiesc 5 osob w samochodzie :thumbdown: cale bebechy bedziesz ciagnac po ziemi. u siebie mialem taki przypadek ze zawisnelem na spiacym policjancie. i ludzie gdzie komfort jazdy :polew: jedziesz jak na wozie drabiniastym. u siebie mialem 17'' profil 40. zdecydowanie polecam zawias od s-lina.

a co do lansu ?? to ok ale to nie niemycy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przód - 7,0 tył - 6,5 i daję radę - przód miałem - 9,0 ale nie dawało rady na polskich drogach. Po za tym do - 5,0 to inne amorki twardsze i o krótszym skoku

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_b7_tein_super_street_damper_fotostory_by_variotech_b6_tez_podejdzie-t52313.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma obnizenie wieksze niz moje i daje rade,na -60 mozna smialo smigac i az tak wszedzie nie trzeba uwazac,wiadomo jak dziura bedzie to i -30mm ci nie pomorze a na policjantach tez trzeba uwazac i zwalniac nie zaleznie od zawiasu....jezeli juz czepic sie czegos to zimy na -60mm naprawde zima, przy sporej ilosci sniegu napocisz sie dlatego az takiego obnizenia na te pore bym nie polecal(cos wyzszego) optymalnie bym wybral -40/-30 lub -40/-35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...