Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Generalny remont

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie okazało się że mój bex jest zajechany jak pięty beduina góra dół turbo wszystko do remontu znalazłem ogłoszenie na forum i proszę o poradę czy kupić silnik i turbo które jest w ogłoszeniu może znacie ów pana czy swój silnik remontować

 

M.FACEBOOK.COM

Zobacz posty, zdjęcia i nie tylko na Facebooku.

 

Opublikowano

Nie BEXA bo ANB A4 B5 remontowałem teraz i tak z grubsza to części ok. 2000 tyś. dodatkowo pozostaje kwestia jak głowica wygląda. U mnie za zrobienie głowicy zapłaciłem 600 zł. Dodatkowo mówisz turbo...ok tysiąc, płyny, olej, i wszystko co wyjdzie dodatkowo (bo może tuleje wywalone i trzeba to robić) to kolejne koszty plus robota....ogólnie sporo kasy - licz ok. 5 tyś. Ja miałem to szczęście że za robotę nie płaciłem i ceny części miałem dobre bo po hurcie no i wiem że mam wszystko nowe i chce pojeździć kilka lat teraz.

Ale jak piszesz że taki dojechany to chyba bym poszukał słupka "nowego".

Mój pracownik teraz remontował 2.0 tfsi (przytarł go zatkany smok) to zapłacił za całość 10tyś.

Opublikowano

Do 3 tysi idzie przebierać w 1.8t. Można trafić na takie, które siedzą jeszcze w angolach, pojeździć i posprawdzać + gwarancja na silnik.

Opublikowano
  • Autor

Ten silnik po generalnym + turbo stage 3 po na Facebooku 5 tys 

Opublikowano

Rób to co masz, kupno silnika to zawsze rosyjska ruletka. Ten silnik był w tym aucie od początku i po zrobieniu go nie będziesz miał problemów. Kupisz inny z nadzieją że będzie sprawny i po roku panewka się odezwie.

Opublikowano

Ja robiłem swojego bfb. silnik plus turbo wyszło prawie 7k z robocizną ale jestem bardzo zadowolony silnik od wymiany do wymiany nie pobiera zauważalnych ilości olej turbo pompuje jak należy. Też stałem przed takim wyborem jak ty ale podjąłem się remontu bo dobry silnik w brew pozorom nie jest tak prosto znaleźć a dodatkowo nie wiadomo w jakim jest stanie i trzeba by było też go jakoś przeanalizować. 

Opublikowano
  • Autor

Dodałem ogłoszenie z fb ale chyba nie widzicie tego? Do kupienia silnik po generalnym remoncie jeszcze nie złożony plus turbo po stare 3 tez nowe za 5tys

Opublikowano
  • Autor

Dodaje treść ogłoszenia 

Witajcie nie zdążyłem złożyć a kupiłem zakutego strokera
Głowica szeroki kanał
Całkowicie ogarnięta prowadnice zawory itd
blok w pięknym stanie hony wzorowe zrobione w firmie Brem
Tłoki Bex
Korby
Wypolerowany wał w nominale !
Pierścienie panewki itd
Turbo K03s od geremiego najmocniejsza wersja
280hp+ do ugrania
Z kolektorem wydechowym wszystko po portingu pięknie spasowane
Wtryski 440cc Bosch zielone
Najchętniej sprzedałbym wszystko w komplecie
Więcej zdjęć mogę zrobić i wysłać na priv
Tam tez proszę kierować rozsądne  propozycje

Opublikowano

Odpuść sobie i rób swojego.

Opublikowano

Najpierw to niech sprawdzi czy w ogóle jest sens to remontować. Bo jeśli remont ma wynieść prawie równowartość auta to ja sensu nie widzę.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem ten silnik + turbo mój silnik wyśle do firmy żeby pomierzyć parametry i oszacować czy coś z niego wyjdzie jeśli tak to mechanik go weźmie i odejmie od roboty. Stare 3 turbo to jakieś 2tys. Czyli silnik 3 wyszedł mnie do tego wtryski pompę oleju nowa dorzuci więc myślę że dobry deal 

Opublikowano

i dolicz tunera żeby to wystroić, chyba że wrzucisz do tego czasu ori wtryski :P

Opublikowano
  • Autor

Nie no jasna sprawa dodatkowo sprzęgło Kevlar dojdzie tuner etc mam nadzieję że w 10tys się zmieszcze

Opublikowano
  • Autor

Akurat mechanik ten zajmuje się strojeniem więc wszystko na miejscu zrobie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.