Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, kristof91 napisał:

Mam 13 i 15 po rotorach to bede mierzył

Zależy od zawieszenia (w sensie jak nisko stoi) i od opony (265 marki X jest szersza od 265 marki Y) ale 13 mm na większym bujnięciu raczej na pewno przytrze z tyłu w miejscu łączenia błotnika ze zderzakiem. Przerabiałem

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy jak felgi przyjda.

Wczoraj wpadł moduł aux bluetooth od majfrenda.20201230_185913.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Felgi dotarły i nie był bym sobą jakbym nie zrobił przymiarki? musze zrobić cos z tym frontem w polerce maszynowej bo nie widzi mi się to.20210112_190846.jpg

Opublikowano

Koło robi robotę :dance2:

Opublikowano
20 godzin temu, kristof91 napisał:

Felgi dotarły i nie był bym sobą jakbym nie zrobił przymiarki? musze zrobić cos z tym frontem w polerce maszynowej bo nie widzi mi się to.20210112_190846.jpg

Pasuje te kolo do tej budy :naughty: 

Opublikowano
  • Autor

Opony wrzucone wyszło idealnie:)

hsNRVSv.jpghsNRVSv.jpghsNRVSv.jpghsNRVSv.jpg

wbTMIP0.jpg

Dekielki tymczasowo tylko. I tak sa za duże.

Opublikowano

Bardzo dobrze siadło i wogóle bardzo dobre koło. Czekam na finał już na aucie :thumbup1:

Opublikowano

Też  jestem ciekaw efektu finalnego:naughty:Ale widać ,że będzie grubo :hi:

Opublikowano

Ten adapter do BT jakos kodowałes? 

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, TOM3K napisał:

Ten adapter do BT jakos kodowałes? 

Nie mialem wtyke aux w lokciu.

Przymierzone. Zdało by sie zejść lekko w dół i dorzucic dystanse 10mm.

SkkrKY1.jpg

v6UMsfX.jpg

Opublikowano

Panie w dół ją .  Co z tego ,że fele klawe a wygląda jak  koza na rozdrożu.  :whistling:

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, dekiel 13 napisał:

Panie w dół ją .  Co z tego ,że fele klawe a wygląda jak  koza na rozdrożu.  :whistling:

Szukam sprezyn

Opublikowano

Zainwestuj w dobry gwint , nie pożałujesz. Auto warte tego no i co najważniejsze bedzie wyglądać. B)

Opublikowano

Wygląda świetnie :hi:do wiosny dobre trzy miesiące,  ale rozumiem ,że nie mogłeś wytrzymać by juz je zalożyć:grin::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, instruktor83 napisał:

Wygląda świetnie :hi:do wiosny dobre trzy miesiące,  ale rozumiem ,że nie mogłeś wytrzymać by juz je zalożyć:grin::thumbup1:

Wrzucilem tylko jedna strone zeby zobaczyc jak to bd wygladało i wiem ze musze cos z zawiasem zrobic.

Opublikowano
W dniu ‎18‎.‎01‎.‎2021 o 07:10, kristof91 napisał:

Wrzucilem tylko jedna strone zeby zobaczyc jak to bd wygladało i wiem ze musze cos z zawiasem zrobic.

Jeśli planujesz dłużej auto używtkować to zainwestuj w gwint. Za 4k zł masz już coś markowego:thumbup1:

Wyregulujesz sobie co do mm tak jak chcesz;)

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Wandej napisał:

Jeśli planujesz dłużej auto używtkować to zainwestuj w gwint. Za 4k zł masz już coś markowego:thumbup1:

Wyregulujesz sobie co do mm tak jak chcesz;)

Te ceny A5ek leca tak na łeb na szyje zę niewiem czy inwestowac cos w nia za taki sos. Po roku wartosc spada ok 6k na 8 letnim aucie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Udało się zakupić ładne sprężyny

SR8P0Ac.jpg

Opublikowano

Ładuj na auto jak najszybciej to jeszcze trochę poodśnieżasz :decayed:

Edytowane przez skotyman

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, skotyman napisał:

Ładuj na auto jak najszybciej to jeszcze trochę poodśnieżasz :decayed:

Nie mam ochoty w taka pogodę grzebać:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.