Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, kamelus_ napisał:

Szczerze wątpię. Na twoim setupie już dając 10 mm wypadało by pochylenie kół ustawić w dolnej granicy tolerancji żeby nie tarło na większym bujnięciu. U Ciebie auto jest w miarę wysoko ale 13 mm to już będzie za dużo raczej. Ja mam 20×9j ET29 + 13 mm dystans czyli tak jak by u Ciebie dołożyć 10 mm dystansu. To jest max co można upchnąć, testowałem. Problemem jest fabryczne zgrubienie tylnego błotnika od wewnętrznej strony w miejscu gdzie łączy się ze zderzakiem.

To jak do coupe upychaja 10j et20 z opona 275 30?

Opublikowano
20 minut temu, kristof91 napisał:

To jak do coupe upychaja 10j et20 z opona 275 30?

Tak że  obciera lub zakładają amory z ograniczeniem dobicia. Ja też sugerowałem się tym co pisali na audizine. Ludzie tam piszą że na mój setup wkładają po 18-20 mm więc takie też kupiłem. Efekt był taki że musiałem sprzedać nowe dystanse. Ja Ci piszę co można włożyć i nie będzie tarło. Miałem kilka kompletów dystansów bo chciałem zrobić max co się da bez przycierki. I max to jest to co Ci napisałem. Jak nie wierzysz to testuj.

Opublikowano

Przy takim obniżeniu jak jest teraz walka ze spasami na mm to chyba nie ma sensu :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadł ostatnio detal pod maską i nowy zapas zapachu.

20210428_165456.jpgo20210428_201925.jpg

Pozatym nic się nie dzieje. W planach pranie foteli z czyszczeniem skór. No i ceramika. Ale z czasem słabo. Choć od zeszłego roku efekt trzyma się całkiem dobrze.

20210603_173246.jpg

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie byłbym sobą jakbym nie grzebał.

Udało mi się kupić dystanse 10mm z centrowaniem pasujące na piastę w a5 bez rzeźby.

Ale żeby nie było kolorowo okazało się że budowa dystansu nie pozwala na ich montaż do moich nie ori felg ponieważ faza na otworze centrującym jest za mała i dystans nie dolega do felgi.

Więc po obdzwonieniu okolicznych tokaży nic nie wymyśliłem bo bez zdjęcia opon nic nie zrobie. 

Pilnik, dremel troche czasu i fazy poprawione. Na centrowanie nie wplywają także jest ok.

Poniżej fotki tej rzeźby i efekt.

20210706_215644.jpg20210706_215704.jpg20210705_204747.jpg20210706_213619.jpg20210706_213606.jpg20210705_215713.jpg

Opublikowano

Dystans musi być minimum 13mm, przy 10mm trzeba "zebrać" trochę piasty

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Dev napisał:

Dystans musi być minimum 13mm, przy 10mm trzeba "zebrać" trochę piasty

Jak widac nie trzeba.  A5 ma centrowanie na małym kawałku piasty. Pierścien w dystansie jest bardzo cienki ale działa i piasty nie trzeba ruszać

Opublikowano
Godzinę temu, kristof91 napisał:

Jak widac nie trzeba.  A5 ma centrowanie na małym kawałku piasty. Pierścien w dystansie jest bardzo cienki ale działa i piasty nie trzeba ruszać

Miałem taki dystans w a4 b8 i pierścień się urwał. Co prawda był to jakiś no name z allegro ale widocznie pierścień był za cienki. 

Opublikowano

Bo jest za cienki, żeby nie było niespodzianek trzeba zrobić rak jak pisalem

Opublikowano

Ja mam eibach  12 mm i wszystko jest ok .

 

 

fullsizeoutput_1acf.jpeg

Opublikowano

dzisiaj zakładałem dystanse koledze do B8 przód 13mm tył 18 przy ET40 8J

wyszło idealnie

Edytowane przez Dev

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jakby ktoś szukał fajnego sportback do prawdopodobnie będzie na sprzedaż pod koniec roku.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Auto wystawione na sprzedaż:

WWW.OTOMOTO.PL

Audi A5, Szary, Benzyna, 170 KM, 1 798 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

 

Opublikowano

Fajne auto. Coś już masz upatrzonego? ?

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, Tomafx napisał:

Fajne auto. Coś już masz upatrzonego? ?

Niewiem przegladam różne modele Audi ale jakoś nic konkretnego. Napewno bedzie diesel i automat.

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

A5 sprzedane. Trzeba szukać następcy?

Opublikowano
15 minut temu, kristof91 napisał:

A5 sprzedane. Trzeba szukać następcy?

Jakiś następca upatrzony?

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, pelonek1 napisał:

Jakiś następca upatrzony?

Mam jedna a7 na oku ale 2012r.  A wolalbym isc w gore niz dół.

Mam też jedna A5 2015 competition ale w środku trochę bieda.

Opublikowano

Gratulacje, szybko poszła. Też tak chciałem zrobić, sprzedać swojego i A6  kupić ale jak zacząłem liczyć to drugie tyle musiałbym dołożyć, żeby coś "pewnego" kupić w dobrym wyposażeniu. ? Dlatego narazie zostawiam A5.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.