Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GDZIE CZUJNIK TEMP. ZEWNETRZNEJ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
eee to pewnie znaczy ze mam tylko czujnik bez wyswielenia temp zew

dzięki za info

u mnie tak samo jest czyli brak wyświetlacza na desce

Opublikowano

Lipnie troche ... w sumie to szczegół ale jak już jest czujnik to i wyswietlacz by sie przydal ... tak mysle

Opublikowano
Lipnie troche ... w sumie to szczegół ale jak już jest czujnik to i wyswietlacz by sie przydal ... tak mysle

Ano przydałby się, ja kupiłem termometr taki z sądą na zew. i wew. ale kiepsko wygląda :???:

Opublikowano

No ale chyba mozna se jakoś zamontowac taki wyswietlacz jak mają oryginalnie niektóre modele ... moze ktos juz robil cos takiego??

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

mam ten sam problem-jak wlaczyc wlasnie ten czujnik?????????

Opublikowano
No ale chyba mozna se jakoś zamontowac taki wyswietlacz jak mają oryginalnie niektóre modele ... moze ktos juz robil cos takiego??

raczej da sie to zrobic poniewaz do tego wyswietlacza idzie osobna wtyczka, nie jest podlaczony do licznika

problemem bedzie zdobyc taki wyświetlacz :cool:

Opublikowano

podlacze sie pod temat i zapytam, czy uwas tez tak jest, np wsiadam rano (5-6)jest 9,5 odpale i pochwili 10.5 watppie ze co kolwiek sie rozgrzalo juz kolo chlodnicy, a wczoraj dosc wialo nie bylo w Gdyni za cieplo a mi pokazywal o 20godzinie 17 st ;) mysle ze jest czujnik uszkodzony i teraz czy wymiana jest szczegulnie trudna?? i ile moze kosztowac taki wskaznik pozdro

Ps a raz byl taki przypadek ze pokazywało +5 stopni a bylo gdzies 12.5 czy to mozliwe ze zapamietuje czujnik najnizsza temp do czasu odpalenia auta??

Opublikowano

tak na szybko, pamiętam że taki czujnik jest stosunkowo tani.

Nie przekracza 50zł

Mam nadzieje, że nie pokićkało mi się z innym :lol:

Opublikowano

wymiana jest banalna, faktem jest ze z dokladnoscia ten czujnik mam malo wspolnego (roznica do2-3C) ale takie rzeczy u mnie sie nie dzieja. moze jest zbyt blisko chlodnicy??

Opublikowano

ale eksspresowa odpowiedz:) jak na gg :) dzieki:)

Opublikowano

tu rysunek poglądowy

temperaturadn2.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Właściewie to nikt precyzyjnie nie odpowiedział na wcześniej zadane pytanie więc ponowię ;)

U mnie w sprzęcie (1994r, bez klimy) nie ma wyświetlania temp. zewnętrznej

Czy można to jakoś dorobić? tzn. zamontować czujnik, podłączyć do wyświetlacza czy może trzeba dołożyć wyświetlacz? Czy ktoś to przerabiał?

Opublikowano

Kubowy, podstawowe pytanie czy u Ciebie w liczniku jest wyświetlacz :?:

tak to wygląda

liczniksygna_322_010.jpg liczniksygna_322_011.jpg

Opublikowano

Hm....

Za bardzo to nie pamiętam

Robiłem latem ramki ale wtedy o wyświetlaczu nie pomyślałem

Mam tylko takją fotkę, może z niej coś wywnioskujesz

licznik.jpg

Opublikowano

wygląda na to że nie ma u Ciebie wogóle wyświetlacza

tak więc musiałbyś zacząć od zdobycia go potem zostanie temat elektryki

tu już niestety nie pomogę :|

  • 1 rok później...
Opublikowano

witam koledzy!moze wiecie pod maska gdzie jest wczepiony kabel od tego czujnika temp: zewnetrznej!bo pomiedzy zderzakiem a chlodnica go nie mam i chcialbym po kablu go odszukac.

pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.