Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nowe lampy tył - sedan


Marek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Te lampy sa okropne. Zarowno w wydaniu LEDowym jak i nieLEDowym :)

W LEDowym to się zgodzę ale za nieLEDowe :bicz::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lampy sa okropne. Zarowno w wydaniu LEDowym jak i nieLEDowym :)

Mam takie samo zdanie..., paskuda :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najładnijesze nie ORI to te co ma mcm00, i to najlepiej jakby miały dymiony ten biały pasek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy pomimo tego, ze masz problem ze wzrokiem to masz racje.. :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt nieźle wyglądają :good: mam takie pytanie te lampki nie współpracują podobno z fisem i wyświetla spalona żarówkę stąd moje pytanie ten rezystor to trzeba na przejściu na przewodzie wlutować?? i ile ma mieć Ohm?? :mysli:

a powiedzcie mi jeszcze czy z lampek po I i II lifcie da się wyciągnąć te odbłyśniki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żarówkę 21W dajesz ok. 15R 25W, a na 5W 47R 8-10W. Dajesz równolegle do żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A czy może ktoś widział albo posiada jakieś zdjęcie jak wyglądają takie lampy na samochodzie??

http://moto.allegro.pl/item588887007_lampy_tylne_audi_a4_sedan_95_99_red_clear_sonar.html

Sonary :decayed: Jakość na wysokim poziomie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił tylko te poliftowskie sam miałem dylemat jakie zamontować lampy do mojego i kupiłem Oryginalne używki poliftowskie z 2000r one najlepiej pasują do naszych AUDICZEK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się bardzo podobają te lampy diodowe. Na Twoim miejscu skusiłbym się na nie. A jeśli cCi nie będa odpowiadały mysle że nie będziesz miał problemu z ich sprzedaża. Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się bardzo podobają te lampy diodowe. Na Twoim miejscu skusiłbym się na nie. A jeśli cCi nie będa odpowiadały mysle że nie będziesz miał problemu z ich sprzedaża. Pozdro :hi:

dobrze kolega mówi :oklaski: osobiscie posiadam te co kolega Marek_A4 i są bardzo dobre nie narzekam ładnie się prezentują:thumbup: lecz mysle nad kupnem zamieników ori depo po II lifcie dlatego iż chce je całe przerobić na ledy wraz z kierunkiem i wstecznym :tongue4: mam nadzieje że wszystko wypali :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się bardzo podobają te lampy diodowe. Na Twoim miejscu skusiłbym się na nie. A jeśli cCi nie będa odpowiadały mysle że nie będziesz miał problemu z ich sprzedaża. Pozdro :hi:

dobrze kolega mówi :oklaski: osobiscie posiadam te co kolega Marek_A4 i są bardzo dobre nie narzekam ładnie się prezentują:thumbup: lecz mysle nad kupnem zamieników ori depo po II lifcie dlatego iż chce je całe przerobić na ledy wraz z kierunkiem i wstecznym :tongue4: mam nadzieje że wszystko wypali :cool:

Akurat kierunki i wsteczny na LEDach to ciężka sprawa :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężka nie ciężka ale chęć, patent jest i tylko trzeba graty zebrać a potem już tylko do roboty :tongue4: tylko zastanawiam się nad jednym czy z tych lam da się wymontować ten odbłyśnik?? czy trzeba ją rozkleić lub wyrezać?? :mysli:[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 15:04_________________________________________________

Na żarówkę 21W dajesz ok. 15R 25W, a na 5W 47R 8-10W. Dajesz równolegle do żarówki.

koledzy jaki macie rezystor zastosowany na te żarówkę 21w?? pytam iż pilnie potrzebuje kupić akurat takiego zbliżonego do tego parametru nie było i nie wiem czy może być mniejszy i czy będzie działało??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...