Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki jest roczny koszt eksploatacji A-czwórek ?


hellrider

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam pol roku i nie mialem zadnej wiekszej awari. raz jechalem i nagle zaczal kopcic gorzej jak diesel, brak mocy, zero reakcji na gaz. zatrzymalem sie, wylaczylem silnik odczekalem chwilke i normalnie dziala. Narazie zadnych awari nie mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac, chce audi bo. Mam świety spokoj z rdzą jesli oczywiscie nie bylo walniete. pol roku temu zaczalemmyslec nad kupnem 2 wozka i chcialem cos nie rdzewiejącego :) dlatego audiczka, a jeszcze tatusiek kupil sobie 80 b4 avanta pojezdzilem troche i stwierdzilem ze do szczescia nic wiecej mi nie trzeba, dlatego padlo na 80 B4 lub A4 B5. co do awaryjnosci to przynam sie ze w 2 lata zrobilem mlauchem 125 tyś/km z groszami ;] jedyna rzecz jaka mnie zawioda w nim to ukręcona półoś ale to auto ze mna dobrze nie ma :P a o blachach to juz nie bede lepiej pisal :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki roczny koszt utrzymania,dowiem sie w sierpniu;-).Na dzień dzisiejszy(nie licząc paliwa,ubezpieczeń):

Sprężyny cieniaski Hart na tył-240

Amorki cieniaski Hart na tył-250

Przegub zewnętrzny prawy Lobro-150

Dmuchawa nawiewu (chińska podróba)-125

Nie jest żle:-).Niunia sprawna chociaż.Bardziej denerwujące ceny paliwa..I te zasrane oc.

Reasumując można jeżdzić bele czym,ale Audi to niezbyt droga radość z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...