Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Allroad


Malacz330

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Dev napisał:

ostatnio wymieniałem mechatronike w A5 3.0 tdi CCWA SB 2010 z przebiegiem 345000km

po wymianie oliwy która prawdopodobnie nie była nigdy wymieniana i po przejechaniu ok 900km wywaliło błąd sprzęgła nr 2

gdzie klient nie dzwonił to wszedzie rozmowa zaczynała sie od 5500zł

nam sie wszystko zamknęło w kwocie 3000zł :decayed:

Czasami lepiej już nie wymieniać oliwy  :decayed: W BMW w tipach tez jak ruszysz czasem olej to masakra ? 

Daj namiar skąd bierzesz zestawy naprawcze ja będę musiał u siebie w końcu się zebrać i kumpla... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód odebrany, całkiem co innego, tylko teraz musi się znowu podzielić skrzynia, wymienone:

 

Elektrozawory

Wiazka 

Olej

Filtry

Mały filrerek był taki zaebany że nie można było dmuchać ustami przez Niego, pozatym brakowało ponad 2 litry oleju......

 

Dostałem fakturę od poprzedniego właściciela za wymianę oleju i filtrów przy 117000, i nie wiem co teraz myśleć mam...

 

Nawet nie myślałem po zalupie aby wymieniac olej itd, a jednak trzeba bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakture to mu wystawili ale nic nie tknęli, czesto sie z tym spotykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dev napisał:

Fakture to mu wystawili ale nic nie tknęli, czesto sie z tym spotykam

To samo powiedział facet co robił mi ta Mechatronike, no nic, oby się już więcej nic nie działo, bo trochę to "bolalo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy przypadek, ze placa a potem nic nie ruszone :facepalm:  Takie czasy a dalej czlowieka potrafia ojeba© z kasy :/     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawiło mni3 jak będzie na zimnym, bo najbardziej dokuczalo to po porannym ruszaniu, i panowie jest cacy ?

 

A wracając do tematu modow?

 

22 marca audi idzie do lakiernika, dopiero za miesiąc bo muszę się trochę odkurować po tej skrzyni, ale nie żałuję nawet grosza...?

 

Ile mniej więcej trzeba przejechać km aby skrzynia się ułożyła po adaptacji?

Edytowane przez Malacz330
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, co bedziesz lakierowac. 

 

No tak to jest mechanik kasuje bo klient nie zajrzy bo osłony silnika, kto by patrzał. Kumplowi w Volvo padła pompa paliwa w zbiorniki, a że był w trasie to pierwszy warsztat zalecił wymianę pompy czyszczenie zbiornika regenerację wtryskow i zmianę pompy wyś ciśnienia. Samemu zmienił w zbiorniku i auto jeździ dalej. A znając życie mechanik też by tylko ta w zbiorniku zmienił a faktura za całość, przecież to przejezdny i zagranicy to kroimy ile się da a nic nie robimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie na temat takiego splittera pod przedni zderzak? Może nie aż tak wysunięty ale coś w tym stylu?

Screenshot_20210228-103654_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, karolek_ust napisał:

Dla mnie to troche taka pletwa , zobacz cos z Maxtona moze

Też mi się tak wydaje że to jest za duże, z Maxtona nie ma nic dedykowanego do allroada, znalazłem tylko takie coś dedykowanego z rdx,  dałbym na BP tylko nwm jakby to na żywo wygladalo?

Screenshot_20210227-103052_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega dziwna akcja z tym rzekomo niewymienionym olejem i filtrem w skrzyni :( Serwis z Gdyni, polecany w trójmiejskim środowisku VAG... i taka akcja? Tracę wiarę już całkowicie...

Niezłe mody Emil, niech się dalej spisuje bezawaryjnie! Fajne to było auto... :) Ja wróciłem do 'korzeni' :P

wrxik.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po montażu DP od RM motors, wydaje mi się że auto zamiast lepiej wchodzić na obroty itd. Jest jakby przymulone,  czy to normalne? Co teraz trzeba to zgrać programem? 

 

Pamiętam u brata w mk5 GTi,  to było całkiem inaczej A taki sam DP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Malacz330 napisał:

Jestem po montażu DP od RM motors, wydaje mi się że auto zamiast lepiej wchodzić na obroty itd. Jest jakby przymulone,  czy to normalne? Co teraz trzeba to zgrać programem? 

 

Pamiętam u brata w mk5 GTi,  to było całkiem inaczej A taki sam DP ?

Ja wrzucałem od baq exhaust i jak dla mnie lepiej sie zbiera,softa tak czy siak bedzie trzeba zrobić bo bez sensu wrzucac dp i nie robić :D sondę też wyłączyć trzeba bo check się zaświeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Leszczonka napisał:

Ja wrzucałem od baq exhaust i jak dla mnie lepiej sie zbiera,softa tak czy siak bedzie trzeba zrobić bo bez sensu wrzucac dp i nie robić :D sondę też wyłączyć trzeba bo check się zaświeci

Ile cali ten Twój DP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje zrobić całość 3" U mnie bo tyle mam teraz od środkowego do końca. Więc cały z kwasu pójdzie 3"  Downpipe sportowy kat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...