Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

po sprzedaży b7 została zabawa z "D2"

Brand     AUDI
Model     AUDI S8 QU. 4.2
Production date     2000-09-28
Model year     2001
Engine code     AVP (V8)
Power, PS     360
Colour of body     4Z (BLACK: ebony black pearl effect)
Gearbox code     DGV (6S)

Dodatkowe wyposażenie m.in.:

Lusterka z pamięcią, składane, podgrzewane, fotochromy
Aku 110 Ah
Lusterka zewnętrzne w kolorze nadwozia
zmieniarka CD
solardach
skibag
PDC przód + tył
lampy xenon plus
zegar radiowy
el. składane tylne zagłówki
Podgrzewana multifunkcyjna kierownica
wersja 4 osobowa
Bose
servotronic
pakiet Alcantara
tempomat
RNSD
podrzewana przednia szyba
podwójne szyby
wszystkie stołki podgrzewane
fotele Recaro przód tył
tylne fotele w pełnej elektryce
el. przesuwanie przedniego fotela pasażera z pozycji tylnego siedzenia
telefon Nokia 6310
pamięć foteli
roletki w tylnych drzwiach
el. roleta tylnej szyby
webasto z pilotem
brak kagańca na 250 km/h


Plany / mody :

wieczny brak LPG :D
wymiana sprzęgła - zrobione
regeneracja hamulcowni - zrobione by @Dev
felgi 20 MultiSpoke - zrobione
nowe opony - Good Year Eagle F1 A3 - zrobione
w dalszej przyszłości może jakiś wydech custom
wymiana gałki na drewnianą i mieszka - in progress

 

Z.JPGY.JPGW.JPGU.JPGT.JPGS.JPGR.JPGQ.JPGP.JPGO.JPGN.JPGM.JPGL.JPGK.JPGJ.JPGI.JPGH.JPGG.JPGF.JPGE.JPGD.JPGC.JPGB.JPGAA.JPGA.JPG

 

Mody:

IMG_20190613_202017.jpgIMG_20190613_194005.jpgIMG_20190530_201431.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez qruku

Opublikowano

Fajna, widać że zadbana :kox: Powodzenia w dopieszczaniu ;)

Opublikowano

To nadwozie nigdy się nie zestarzeje , :thumbup1:

Myślisz nad zawiasem aby zeszła w dół , przydało by się ? :eusathink:

Opublikowano

Piękna sztuka i widać, że w świetnym stanie. Osobiście wolałbym mimo wszystko automat ale Twoja konfiguracja z manualem bardzo rzadko spotykana. Te auta mają w sobie to coś. Gratulacje! 

Opublikowano

Piękny kanapowiec :kox:

Opublikowano

Gratulacje wyboru ?

Ponadczasowy klasyk !

Nawet na foto widać, że  piękna, zadbana sztuka.

Z czasem wydeszek można by zrobić ??

Btw. Aż "Ronin" się przypomina ?

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.03.2020 o 07:18, szafa napisał:

Fajna, widać że zadbana :kox: Powodzenia w dopieszczaniu ;)

Thx, cały czas w sumie się coś dzieje :wink:

W dniu 20.03.2020 o 07:26, dekiel 13 napisał:

To nadwozie nigdy się nie zestarzeje , :thumbup1:

Myślisz nad zawiasem aby zeszła w dół , przydało by się ? :eusathink:

Też mi się ta buda zawsze podobała :thumbup1:

Nie ma takich planów z zawiasem, ma być jak najbliżej oryginau :wink:

W dniu 20.03.2020 o 11:35, Animal napisał:

Piękna sztuka i widać, że w świetnym stanie. Osobiście wolałbym mimo wszystko automat ale Twoja konfiguracja z manualem bardzo rzadko spotykana. Te auta mają w sobie to coś. Gratulacje! 

Dziękuję :hi: manual rzeczywiście jest dużo rzadszy. I co ciekawe był opcją w konfiguracji :lol: Ponoć manuali łącznie wyszło coś ponad 1000, z czego w polifcie ok. 350 sztuk.

W dniu 20.03.2020 o 19:51, afroo. napisał:

Piękny kanapowiec :kox:

Twardy jak fix :decayed:  1BD czuć na każdym dołeczku

W dniu 21.03.2020 o 19:03, black4 napisał:

Gratulacje wyboru ?

Ponadczasowy klasyk !

Nawet na foto widać, że  piękna, zadbana sztuka.

Z czasem wydeszek można by zrobić ??

Btw. Aż "Ronin" się przypomina ?

Pozdrawiam

Dzięki :) z wydechem kiedyś pomyślimy, bo rzeczywiście dobrze zbudowany przelot dla tego pieca to w zasadzie jedyny możliwy 'chip tuning'

Ronin świetny film, popieram :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Odnośnie dopieszczania między czasie wpadło m.in.:  ori ramię wycieraczki, piasty, amory przód, gumy kielichów, podpora tylnego mostu, nowe klocki i tarcze

IMG_20190604_202846.jpg

IMG_20191207_111822.jpgIMG_20190805_181131.jpgIMG_20190723_172515.jpgIMG_20190723_172354.jpgIMG_20190717_170155.jpgIMG_20190708_180552.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo ładne S8 bezawaryjności :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Kurła, fajna eseczka:oklasky:

Bezawaryjności i Powodzenia:hi:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jakim środkiem polerowałeś dekory??

Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.05.2020 o 22:50, Michal_ST napisał:

Jakim środkiem polerowałeś dekory??

Hej,

akurat to robili w detailkingu także nie pomogę :dontknow:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.