Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVV] Mój granatowy trumniak /zawias -35/ czarny grill - nowe fotki str.9


.Szczepan.

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem dziś A4 granatowe tylko że w sedanie z czarnym grillem i chrom kółka, nie za bardzo to wygląda. Mało zauważalne że ma malowaną ramkę.

Według mnie pomalowanie znaczka na czarno upodbania go do tego typu grilów

72601702.jpg

znaczek kompletnie ginie, w którymś wątku ktos fajnie napisał "wstydzisz sie marki" Nie kieruje do Ciebie szczepan tego pytania :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla porównania:

Auto Somesa fota zapożyczona

5b555a62ad3c32ef.jpg

No i moje:

dsc02388.jpg

Na polskich drogach z chromowanymi kółkami jest 90% audi A4. W kolorze czarnym jest znacznie mniej i to wyróżnia z pośród tłumu innych aut.

No ale to jest kwestia gustu i kto co lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepan przy następnym zapożyczeniu na priva list motywacyjny, podanie i 4 zdjęcia :naughty:

nie no w porządku... Ja znaczek muszę mieć widoczny z racji tego że utożsamiam się z marką i chcę by było widoczne co to jest... Podzielam zdanie Kowiego że czarny cały grill to równie dobrze może być czarna siatka lub grill a'la JOM co za dobre nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj grabisz Sobie tu grabisz :cool1:

powiedz mi co ma BMW do Audi? nie da się tak samo, tym samym śladem zrobić b5 i dajmy na to e36 :thumbdown:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 22:44_________________________________________________poza tym rób te żółte halogeny i przywróć znaczek do normy i będzie kox :naughty:

zobacz sobie u Iversona :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj grabisz Sobie tu grabisz :cool1:

powiedz mi co ma BMW do Audi? nie da się tak samo, tym samym śladem zrobić b5 i dajmy na to e36 :thumbdown:

oj chuopie nie zejsraj sie :decayed::kox: chce se miec czarny to ma czarny jak w bmw co wy tacy cięci na to bmw nie lubie ludzi ktorzy widza tylko swoja marke swoje auto i kazde inne jest be ,

tez mialem czarny gril z czarnym znaczkiem poejzdzilem troche potem ramke grila jeszcze raz prysnalem czarnym matem, znaczek polernąłem na wysoki polysk i tak latam i jest kox :kox::good: na wymytym autcie z zoltymi halo wyglada bardzo fajnie :kox:

wiec zluzujta poslady chlopcy i dziewczoszki nie ma sie co napinac :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że się nie da. Bo częsci nie pasują. Ale będąc były posiadaczem E36 jescze mi trochę pasji zostało :D i inwencji twórczej. No a koledzy z klubu BMW nadal ci sami.

A to moja była:

95499174ou8.jpg

no i ladna :good: lubie e36 ale niespaszczone tylko ze smaczkiem porobione :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj grabisz Sobie tu grabisz :cool1:

powiedz mi co ma BMW do Audi? nie da się tak samo, tym samym śladem zrobić b5 i dajmy na to e36 :thumbdown:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 22:44_________________________________________________poza tym rób te żółte halogeny i przywróć znaczek do normy i będzie kox :naughty:

zobacz sobie u Iversona :wink4:

somes nie pierdziel glodnych kawalkow :polew:

czarny grilll jest calkiem w pozadku;) ...ostatnio gdzies w któryms watku wspomniales o tym iz irytuja Cie stereotypy kierowcy BMW;p a tu teraz taka odraza od BMW:p Kazdy robi auto pod siebie, i jak mu pasuje... i warto byloby W KONCU NA TYM FORUM DOCENIC WŁASNA INWENCJE ... a nie tylko chore metody mlodego tunera. :cool1:

dziekuje za uwage,

Sorry za male OT

szczepan rezaj rezaj... niedlugo i tak polowa bedzie miala zupelnie czarne grille;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczepan rezaj rezaj... niedlugo i tak polowa bedzie miala zupelnie czarne grille;)

Spoko ja tam nie patrze i nie robie tak żeby się inni zachwycali. Robie żeby mi się auto podobało.

A co do czarnych grilli to już po kilku dniach się niektórzy wzięli do roboty :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy ja w którymś momencie najechałem tu na bavarki? :cool1:

ja mam szacunek do wszystkiego co dobre :evil:

coś Cie się tak usrali? :naughty: mówię tylko że to co dobrze wygląda w beji nie koniecznie będzie tak wyglądać w OOOO i tyle :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy kto co wyreza... jakimi umiejetnosciami i pomyslem;p

Szczepan... auto rezaj pod siebie, nie pod ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym rób te żółte halogeny i przywróć znaczek do normy i będzie kox :naughty:

zobacz sobie u Iversona :wink4:

A wracając do auta Iversona to jest zrobione ze smakiem zwłaszcza na alu porschawkach. :naughty:

O żółtym halo sie też zastanawiałem patrząc na fotki Iversona i też mi chodzi to po głowie że by tak se zrobić. :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 08:15_________________________________________________W aucie pojawił sie podłokietnik :naughty: trochę kręcenia i zamontowany:

dsc02397.jpg

A przy okazji kilka nowych fotek:

dsc02402w.jpg

dsc02404to.jpg

dsc02418.jpg

[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 19:03_________________________________________________Jedna nowa fotka:

aaaagm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam też czarne pierścienie sie podobają! W poniedziałek będe miał gryla poliftowego to obecny też idzie na czarno i sobie będe zmieniał wedle chumoru :decayed:

A teraz ptyanie techniczne do Ciebie .Szczepan. czy malowałeś go sprayem i czy to mat czy połyski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...