Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2014 Audi S5 moja biała perła

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
23 godziny temu, graal15 napisał:

Tylko Gregor :)

Również polecam Gregora od TFSI nie ma lepszego

Opublikowano

Nie wiem jak to napisać by nie zrobić gówno burzy więc niczego nie będę opisywał i tłumaczył (tematu proszę nie podnosić!). W tym konkretnym przypadku w życiu bym sobie takiego softu nie zrobił ale nie ja robiłem mod, nie wiem jakie były predyspozycje klienta, może tak chciał, miło kopać i tyle... dla mnie rozczarowanie.

Zawsze są lepsi, choć czasem to kwestia czasu i chęci.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

Fabryczny dyfuzor z Twojego auta siedzi u mnie :D Robiłem deal jeszcze z poprzednim właścicielem :P 

Opublikowano

Jaki tu zawias siedzi?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kristof91 napisał:

Jaki tu zawias siedzi?

Nie dopytałem, ale chyba H&R -35?

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, bodas napisał:

Fabryczny dyfuzor z Twojego auta siedzi u mnie :D Robiłem deal jeszcze z poprzednim właścicielem :P 

Hehe no to fajnie :D

Opublikowano
34 minuty temu, graal15 napisał:

Nie dopytałem, ale chyba H&R -35?

Z tego co gadałem z Adrianem jak składał auto to gwint H&R.

Opublikowano
  • Autor

No tak tylko nie wiem ile obniża.

Opublikowano

Siedzi gwint h&r Adrian się dopytywał też mnie. Niby miał skręcone na max do góry tył i dalej mu siedział.audi nie jedno krotnie oglądane. Gada przepięknie na żywo. Pozdro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wlecialy nowe oponki i geometria :p

 

20200416_184825.jpg

20200416_185055.jpg

20200417_154744.jpg

Teraz tylko nabić klimę i wykombinować co zrobić z tym tyłem żeby nie tarło. Jak podnieść się nie da to może jakiś pierścień czy coś pod sprężynę (muszę dopytać znajomego bo nie pamiętam dokładnie) bo wydaje mi się, że 1cm wyżej tyl I będzie spokój. 

Opublikowano
7 godzin temu, graal15 napisał:

Wlecialy nowe oponki i geometria :p

 

20200416_184825.jpg

20200416_185055.jpg

20200417_154744.jpg

Teraz tylko nabić klimę i wykombinować co zrobić z tym tyłem żeby nie tarło. Jak podnieść się nie da to może jakiś pierścień czy coś pod sprężynę (muszę dopytać znajomego bo nie pamiętam dokładnie) bo wydaje mi się, że 1cm wyżej tyl I będzie spokój. 

Jaki masz setup na tyle? Ile dystansu i jaka opona?

Opublikowano

Wyrzuć ramki, a tablice przyklej na taśmę dwustronną. O wiele lepiej to wygląda.

Opublikowano
  • Autor

245/35 20 dystans 20

7 godzin temu, liquid8p napisał:

Wyrzuć ramki, a tablice przyklej na taśmę dwustronną. O wiele lepiej to wygląda.

nie odlecą w czasie jazdy?

Opublikowano
3 godziny temu, graal15 napisał:

245/35 20 dystans 20

nie odlecą w czasie jazdy?

Co ty, u siebie mam tak od dłuższego czasu. Taśma oczywiście tylko 3M :thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

 

Chyba zostanę przy ramce :p tylko zmienię żeby reklamy nie było.

Przy okazji wrzucam nagrania kierunków dynamiczny tyl I lusterka. W przyszłości może przód ? zobaczymy

Edytowane przez graal15

Opublikowano
57 minut temu, graal15 napisał:

 

Chyba zostanę przy ramce :p tylko zmienię żeby reklamy nie było.

Przy okazji wrzucam nagrania kierunków dynamiczny tyl I lusterka. W przyszłości może przód ? zobaczymy

Przyklej na taśmie dwustronnej 3M i dla pewności daj 2 blacho-wkręty  po lewej i prawej stronie tablicy rej.

Opublikowano
2 godziny temu, kris67 napisał:

Przyklej na taśmie dwustronnej 3M i dla pewności daj 2 blacho-wkręty  po lewej i prawej stronie tablicy rej.

To po co kleic jak ma dawac wkręty??‍♂️to juz lepiej zostaw ramke

Opublikowano
46 minut temu, kristof91 napisał:

To po co kleic jak ma dawac wkręty??‍♂️to juz lepiej zostaw ramke

ramka psuje look,wkręty dają Ci pewność ,że przyklejona ramka nie odleci gdy jedziesz przez kilka godzin w :doh:ulewnym deszczu na autostradzie 140 km/h

Opublikowano
  • Autor

Przód wyleci i za szybę ale tył na wkręty? Chyba oszalałeś :p Pokaż zdjęcie tej tablicy na taśmie

Opublikowano

Wkręty to najgorsze rozwiązanie jeżeli chodzi o estetykę. Albo dobra taśma dwustronna albo ramki - całe czarne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.