Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 2.0 TFSI QUATTRO| 327KM | IC WAGNER | PURPLE AMETHYST SATIN | audi_p4rple_ |


Misiek671

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio bardzo modna zmiana , zaślepki założone ;) udanej majówki :evil:

4057D374-02D8-44BB-8B1C-8936E1F2C35A.jpeg

Edytowane przez Misiek671
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Misiek671 napisał:

Ostatnio bardzo modna zmiana , zaślepki założone ;) udanej majówki :evil:

4057D374-02D8-44BB-8B1C-8936E1F2C35A.jpeg

:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z ładnej, majowej pogody została nałożona powłoka QD na całą folię :naughty::audi:

EC408FCD-6CF9-4707-8E18-4CB83D9C092C.jpeg

6490B9B9-83ED-46B5-8F50-F12ED1CD0539.jpeg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2021 o 19:50, Misiek671 napisał:

Korzystając z ładnej, majowej pogody została nałożona powłoka QD na całą folię :naughty::audi:

EC408FCD-6CF9-4707-8E18-4CB83D9C092C.jpeg

6490B9B9-83ED-46B5-8F50-F12ED1CD0539.jpeg

Good Job :thumbup1::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka ładna, nawet powiedziałbym śliczna ale musze przyczepić się do felg. No ni cholera mi nie pasują :whistling:, poza tym wszystko z gustem :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi jako wzór są super, tylko ktoś dał doopy z malowanie i wyglądają słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, monthrey12 napisał:

Furka ładna, nawet powiedziałbym śliczna ale musze przyczepić się do felg. No ni cholera mi nie pasują :whistling:, poza tym wszystko z gustem :thumbup1:

Podpisuję się pod tym. Te felgi psują, to piękne auto wg mnie. Wiem, że o gustach się nie dyskutuje ale ...... sprzedać, kupić nowe. Poza tym świetnie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, vvalery napisał:

Podpisuję się pod tym. Te felgi psują, to piękne auto wg mnie. Wiem, że o gustach się nie dyskutuje ale ...... sprzedać, kupić nowe. Poza tym świetnie.

Tak powinno się wypowiadać na forum niech każdy zakłada sobie co chce i jak chce w końcu to jego auto,więc ma :good:się podobać właścicielowi a nie wszytim pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem felga dobrze wygląda. Gdyby była cała czarna zginęła by w nadkolu jak wielka czarna dziura. Dzięki tym konturom widać jej rozmiar. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Misiek671 napisał:

Tak powinno się wypowiadać na forum niech każdy zakłada sobie co chce i jak chce w końcu to jego auto,więc ma :good:się podobać właścicielowi a nie wszytim pozdrawiam.

Nie no jasne, że tak :fool:. Nie miałem nic złego na myśli, to Tobie ma się podobać. Mi po prostu nie pasuje sam wzór felgi. Do takiego auta, a tym bardziej koloru i dokładek wypadałoby wrzucić coś ,,Grubszego" ale tak jak pisał @vvalery autko i koła mają podobać się właścicielowi. Pozdro i szerokości :hi:

Edytowane przez monthrey12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny modzik na pokładzie :naughty:

Dezaktywacja start-stop :wink: 

495ED803-A80F-4901-9B70-EACC3E78D33B.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2021 o 06:17, Marcin B. napisał:

Piękna! Szerokości na drodze i bez awaryjności :)

Dzięki kolego za miłe słowa :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Misiek671 napisał:

Kolejny modzik na pokładzie :naughty:

Dezaktywacja start-stop :wink: 

495ED803-A80F-4901-9B70-EACC3E78D33B.png

Funkcja memory nie dezaktywacja. Ten moduł zapamiętuje ostatnie położenie. S/S jest po naciśnięciu przycisko ponoenie aktywowany. Też go u siebie mam:wink:

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rzecz. A nie można tego kodowaniem wyłączyć? Tzn. odwrócić, aby domyślnie S&S był wyłączony podczas uruchomienia auta? Takie memory, ale programowo? Z drugiej strony wyrobiłem u siebie nawyk wyłączania tego dziadostwa (w B8) za każdym razem podczas opalania. Dobrze, że to tylko jeden guzik i jest pod ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Muskel1 napisał:

Funkcja memory nie dezaktywacja. Ten moduł zapamiętuje ostatnie położenie. S/S jest po naciśnięciu przycisko ponoenie aktywowany. Też go u siebie mam:wink:

Miałem na myśli, że dezaktywacja automatyczna po włączeniu zapłonu, myślałem, że to jasne i zrozumiałe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, black70 napisał:

Dobra rzecz. A nie można tego kodowaniem wyłączyć? Tzn. odwrócić, aby domyślnie S&S był wyłączony podczas uruchomienia auta? Takie memory, ale programowo? Z drugiej strony wyrobiłem u siebie nawyk wyłączania tego dziadostwa (w B8) za każdym razem podczas opalania. Dobrze, że to tylko jeden guzik i jest pod ręką.

Właśnie o to chodziło, że nie chciało mi się za każdym razem wyłączać tego guzikiem :wink:  nie zawsze o tym pamietam a poza tym szkoda ścierać przycisku :decayed:

Jeżeli chodzi o kodowanie , no tak można wykodować, tylko czy to nie będzie wtedy na stałe ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Misiek671 napisał:

Właśnie o to chodziło, że nie chciało mi się za każdym razem wyłączać tego guzikiem :wink:  nie zawsze o tym pamietam a poza tym szkoda ścierać przycisku :decayed:

Jeżeli chodzi o kodowanie , no tak można wykodować, tylko czy to nie będzie wtedy na stałe ? :eusathink:

Nie da się samym kodowaniem zakodować funkcji zapamiętywania. Da się tylko kompletnie deaktywować podwyższając wartość progową klimy lub wartość progową napięcia aku. W B8 była możliwość zakodowania memory, w B9 już nie. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Misiek671 napisał:

Miałem na myśli, że dezaktywacja automatyczna po włączeniu zapłonu, myślałem, że to jasne i zrozumiałe :wink:

Jasne i zrozumiałe ale jak zgasisz auto z aktywowanym S/S to w takiej samej pozycji jak zgasiłeś je odpali. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...