Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Właśnie Grzechu - przy okazji rezania autopoziomu mógłbyś walnąć swoje dziewicze fotostory :decayed::good:

Jak najbardziej jestem za :kox:

Ciekawe jakie to koszta samo-poziomowania :mysli:

Opublikowano

Łukasz ja też wymieniam relingi u siebie - co prawda mi to będzie robił mechanik bo jeden reling wymaga drobnej poprawki i płacę za wymianę relingów i grilla przy okazji 250 zł

Opublikowano
  • Autor

Łukasz ja też wymieniam relingi u siebie - co prawda mi to będzie robił mechanik bo jeden reling wymaga drobnej poprawki i płacę za wymianę relingów i grilla przy okazji 250 zł

Ja ostatnio widziałem relingi do A4 po 160 zł. I raczej sam sobie wyrezam. Cena 250 zł z religiami już tak ?? Jeśli tak to myślę, że to dobra cena bo dłubania na pewno będzie dużo :wink4:

Opublikowano

bo dłubania na pewno będzie dużo :wink4:

e tam :gwizdanie:

godzinka na stronę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

bo dłubania na pewno będzie dużo :wink4:

e tam :gwizdanie:

godzinka na stronę :decayed:

Nom pewnie tak ja na razie muszę kupić relingi aby podłubać :naughty:

Sam ściągałeś Wuju ?? :naughty:

Czy ktoś Ci pomagał ?? :)

Opublikowano

Sam ściągałeś Wuju ?? :naughty:

Czy ktoś Ci pomagał ?? :)

sam :gwizdanie: pomagało mi fotostory :decayed:

Opublikowano

Sciagaj blotochrony :)

Opublikowano
  • Autor

Sciagaj blotochrony :)

Ściągnę jak się pora błotna skończy :polew:

Opublikowano

w A3 jest trochę więcej roboty - 300 za relingi + 250 za zmianę relingów i grilla oraz drobna poprawka relingów

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

w A3 jest trochę więcej roboty - 300 za relingi + 250 za zmianę relingów i grilla oraz drobna poprawka relingów

Kurde to sam dłub ;(

Ściągnij daj do poprawek i sam zakładaj :naughty:

A grill co z tym grillem nie jest jak w A4 ?? Odpinany :mysli:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 12:27_________________________________________________Dziś napisałem do kolesi z http://www.zmianakoloruauta.pl/ z zapytaniem ile kosztowało by oklejenie całego autka w białym macie ewentualnie czarnym macie.

Jeśli cena będzie rozsądna do końca roku zainwestuję w ten mod. :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 11:30_________________________________________________Audulka zyskała troszkę zmian w środku.

-wymiana zapalniczki;

-wymiana klapy podłokietnika na skórkowaną;

-wymiana osłony ręcznego plus skórzana końcówka;

-carbon :kox:

-kapsel po napoju tymbark smak jabłko-wiśnia z napisem "Nie oddam Cię nikomu" :polew:

oqknwg.jpg

2vi5b81.jpg

W garażu czekają już czarne relingi jak tylko z ręki zejdzie gips biorę się za podmiankę. :decayed:

[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 07:49_________________________________________________Ponadto powróciłem do radia concert II wyminiłem w nim panel plus dodałem emulator napędu mp3 :naughty:

oraz wymieniłem panel klimy. :decayed:

W międzyczasie dołożyłem tempomat oraz pełen fis. :)

Opublikowano

No widzę, że postępy są. To jest folia di-noc 3m? W taką też chcę zainwestować, zrób zdjęcie w dzień

Opublikowano
  • Autor

No widzę, że postępy są. To jest folia di-noc 3m? W taką też chcę zainwestować, zrób zdjęcie w dzień

Dokładnie ta zrobię jak tylko będę w stanie jeździć :wink4:

Opublikowano

Lukasz mody na plus :good: i duzo ich :naughty: chociaz ja bym w okleine sie nie bawil...wytrzyma taka okleina kilka lat? ciekawe ile Ci powiedza za oklejenie auta :mysli:

a kiedy jakis wirus? audi ladnie wyglada teraz pomoz jej sie odpychac :kox:

Opublikowano
  • Autor

Lukasz mody na plus :good: i duzo ich :naughty: chociaz ja bym w okleine sie nie bawil...wytrzyma taka okleina kilka lat? ciekawe ile Ci powiedza za oklejenie auta :mysli:

a kiedy jakis wirus? audi ladnie wyglada teraz pomoz jej sie odpychac :kox:

Kumpel miał robiony dach 3 rok i wszystko wygląda super. Jak coś wyjdzie to usunę i kupię alu :wink4:

Co do Auta wycenili na 4 tysiaki prawie więc sobie darowałem :gwizdanie:

Wirus będzie jednak nie w tym roku chyba,że znajdą się fundusze. :decayed:

Opublikowano

Powiedz mi jeszcze, czy ta ori czarna obramówka grilla jest w macie czy połysku?

Opublikowano
  • Autor

Powiedz mi jeszcze, czy ta ori czarna obramówka grilla jest w macie czy połysku?

Mat taki jak środek grilla z ramką chromowaną. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.