Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łukasz a progi kiedy w kolor bo listwy giną przy tych listwach

Opublikowano
  • Autor

Łukasz a progi kiedy w kolor bo listwy giną przy tych listwach

Marcin już stoi w lakierni miałem dziś odbierać niestety byłem teraz i okazuje się, że dopiero jutro będę miał spowrotem wozidło swoje. ;(

Lakieruje przedni zderzak (s-line) boczne listwy plus progi i tylny.

Opublikowano

to pokaż jutro wozidło jak się prezentuje

Opublikowano
  • Autor

to pokaż jutro wozidło jak się prezentuje

Ok jak tylko odbiorę pstryknę fotki i zaprezentuje. [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 07:20_________________________________________________Pomalowane dokładki plus nowy zderzak grill.

96ghu0.jpg

No i..

jpek2w.jpg

I Tył

sqqh54.jpg

Kolejne mody to wymiana relingów powrót do czarnych lusterek i zmiana kierunków na czarne :kox:

Opublikowano

Czarno wszędzie głucho wszędzie, co to będzie ; ). Ta listwa z tyłu na zderzaku ciekawie wygląda!

Opublikowano

niezły ten twój allroad :cool1:

Opublikowano

ładnie Łukasz :good: tylko trzeba jeszcze coś z tymi lampami zrobić i mnie też się to tyczy :disgust:

Opublikowano
  • Autor

niezły ten twój allroad :cool1:

Oj wiem, że wysoko rezanie zawieszki zostawiam na koniec :naughty:

Czarno wszędzie głucho wszędzie, co to będzie ; ). Ta listwa z tyłu na zderzaku ciekawie wygląda!

No dokładnie tak miało być :kox:

ładnie Łukasz :good: tylko trzeba jeszcze coś z tymi lampami zrobić i mnie też się to tyczy :disgust:

No tak z lampami. Pamiętaj o kierunkach bo Mnie teraz to też wkurza :gwizdanie:

Opublikowano

Pięknie - teraz trzeba szukać d*py do kompletu. No i defintywnie w dół - ja już nie pamiętam co tam u Ciebie siedzi ale wygląda na BA.

PS. Umyłbys opony do sesji zdjęciowej :polew:

Aaa - chlapacze (w elsie to się ładnie nazywa spojler :polew:) jakoś tak psują mi wizerunek w obrębie kół. U mnie też są ale jakaś dyskretniejsza wersja.

Opublikowano
  • Autor

Pięknie - teraz trzeba szukać d*py do kompletu. No i defintywnie w dół - ja już nie pamiętam co tam u Ciebie siedzi ale wygląda na BA.

PS. Umyłbys opony do sesji zdjęciowej :polew:

Aaa - chlapacze (w elsie to się ładnie nazywa spojler :polew:) jakoś tak psują mi wizerunek w obrębie kół. U mnie też są ale jakaś dyskretniejsza wersja.

Oj ja też nie pamiętam Bartku, ale sądzę, że tak jak piszesz :embarrassed:

Co do chlapaczy to działa jak spadochron pomaga w wyhamowaniu autka :polew: :polew: :polew:

Właśnie myślę nad ściągnięciem aczkolwiek wolał bym coś Mniejszego "dyskretniejszego" mieć :naughty:

[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 15:58_________________________________________________A oponki hm zdjęcia świeżo po przyjeździe od lakiernika więc brak czasu ale umyję :tongue4:

Opublikowano

wygląda na BA.

albo jeszcze coś wyższego :wink4:

U mnie też są ale jakaś dyskretniejsza wersja.

poczekaj na wyższego policjanta na -50 p. to już nie będziesz miał :gwizdanie:

Opublikowano
:good: :good: :good: :good: klasa wygląda, jeszcze gleba dwa kominy i cudo będzie
Opublikowano
  • Autor

wygląda na BA.

albo jeszcze coś wyższego :wink4:

U mnie też są ale jakaś dyskretniejsza wersja.

poczekaj na wyższego policjanta na -50 p. to już nie będziesz miał :gwizdanie:

Z czasem gleba dojdzie narazie dorezałem s-lina i czerń :kox:

Kolejna sprawa to zmiana relingów i lusterek a następnie carbon w środku :kox:

No i gleba :polew:

Opublikowano
  • Autor

chyba 350 Pln :) naprawde super wyglada

Oj to Mnie pocieszyłeś zadzwonię i się dopytam :kox:

[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 09:29_________________________________________________

:good: :good: :good: :good: klasa wygląda, jeszcze gleba dwa kominy i cudo będzie

Dzięki Marcin dwa wydechy bardzo mi się podobają zobaczymy z czasem nie mówię nie. :gwizdanie:

Opublikowano

chyba 350 Pln :) naprawde super wyglada

U mnie też będą szły, chcą u mnie 80 euro tylko jest dużo wzorów karbonu, musiałbym znaleźć taki który jest jak ori.

A jak u Ciebie? Dobrałeś dobrze Ukasz?

Opublikowano

"Carbon" za 80EUR lub 350PLN to jakas tania imitacja... rozumiem w starym pazdziochu cos takiego robic... ale w B6? :gwizdanie:

Opublikowano

chyba 350 Pln :) naprawde super wyglada

Robiłem u nich zapytanie.

Komplet listew + ramka drążka skrzynie biegów + obie popielniczki za 300 PLN.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.