Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no naprawdę ładniutka :D

polakieruj tylko dokładki i delikatną glebę zrób i będzie miodzio :naughty: :>

Wszystko w swoim czasie :)

Malymi kroczkami bedzie robione :)

Dzis od Jerzyka zakupilem kiere s-lina wiec bedzie znowu zmiana srodka :)

Opublikowano

No i u fryzjera byłeś :decayed:

Ładnie, ładnie - kurcze Luke za dokładki się w końcu weź!

Opublikowano
  • Autor

No i u fryzjera byłeś :decayed:

Ładnie, ładnie - kurcze Luke za dokładki się w końcu weź!

Barti tak wiesz za goraca bylo w afro :afro:

:polew:

No wezme sie wezme narazie obrobie srodek taki mam planik maluski :naughty:

Jeszcze siedzenia i listwy alu :naughty:

No i przyciski do szyb szukam pilnie bo zdarte sa :)

Opublikowano

No ladnie, jeszcze tylko ciut obnizyc i bedzie :good:

Opublikowano
  • Autor

No ladnie, jeszcze tylko ciut obnizyc i bedzie :good:

No tak dzieki Muskel o tym tez mysle :naughty:

Pomysly i na pewno beda realizowane ale na wszystko potrzeba czasu i pieniedzy niestety :)[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 09:05_________________________________________________Darowałem Sobie obszywanie kiery skórą i kupiłem od Jerza kompletną kierę S-lina :kox:

p8310062.jpg

Opublikowano

To nie jest kiera S-Line ;)

Opublikowano

To sport kiera - S-Line ma pikowaną skórę i logo Luke ;) Ale wygląda dobrze :good:

Opublikowano

No i się wydało........... :polew:

Opublikowano

to jak wygląda kiera s-line?

Opublikowano

Dla B6 wygląda to tak (jest jeszcze opcja z przyciskami do zmiany biegów - wariant dla skrzyni automatycznej):

Sorki Luke że Ci śmiecę w temacie...

kieras-line.jpg

Opublikowano

Dla B6 wygląda to tak (jest jeszcze opcja z przyciskami do zmiany biegów - wariant dla skrzyni automatycznej):

Sorki Luke że Ci śmiecę w temacie...

kieras-line.jpg

To na pewno nie jest oryginalna kiera S-line to kiera od Bandziora.

Opublikowano

dzięki Bartek sorry za OT

Opublikowano

To na pewno nie jest oryginalna kiera S-line to kiera od Bandziora.

Nie wiem o co Ci chodzi ale tak właśnie wygląda kiera S-Line - pikowana obręcz i logo pod poduchą. END OT.

Opublikowano

ori kiera s-line jest cała pikowana i znaczek jest trochę niżej..i ma ładnie wyciętą dziurkę na logo s-line..

to jest jakaś wydumka tapicera..

Opublikowano

Fakt, przepraszam za wprowadzenie w błąd - chwyciłem pierwsze lepsze zdjęcie z allegro (zobaczyłem że pikowana) i masz = wtopa.

Opublikowano
  • Autor

Fakt, przepraszam za wprowadzenie w błąd - chwyciłem pierwsze lepsze zdjęcie z allegro (zobaczyłem że pikowana) i masz = wtopa.

Barti chcesz powiedziec ze moje zmazy nocne byly niepotrzebne ?? :polew:

No to ja juz wiem ze nie mam s-lina ale mi sie podoba fajnie sie ja trzyma w garsci sadzilem ze wlasnie 3-ramienna jest s-lina ale faktycznie tylko myslalem :)

W sumie pikowana mi sie srednio podoba a Barti ma klapsa ze sie wydalo :bicz3:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 10:29_________________________________________________Jezru mi mowil ze w komplecie z ta Pomaranczowa choinka (patrz lusterko wsteczne) daje s-lina wiec sam juz nie wiem :polew:

Opublikowano

Jeśli ktoś chce to mogę mu obszyć tak kiere jak na foto

koszt obszycia kiery 200zł

dokładnie tak samo jak na foto które kolega Bartki zassał ze strony www.carsdream.com od Bandziora

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Troniki s-lina już siedzą :naughty:

2yytmc7.jpg

dd18ra.jpg

1zedv95.jpg

Pozostaje podłączyć elektryczne grzanie dupska.

Opublikowano

ale super foteliki :slina:.... ile dałeś?

Opublikowano
  • Autor

ale super foteliki :slina:.... ile dałeś?

Dałem dwa koła po starze :naughty:

Czyli dwa koła z przesyłką pod sam domek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.