Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Całkiem inaczej od razu :good: Autko nabiera uroku.

Luk - a led'y nadal świecą bez zarzutu (tylne oczywiście)??

Opublikowano
  • Autor

Całkiem inaczej od razu :good: Autko nabiera uroku.

Luk - a led'y nadal świecą bez zarzutu (tylne oczywiście)??

Dzięki tak świecą bez zarzutu od ponad roku już :>

Opublikowano

Troniki s-lina już siedzą :naughty:

2yytmc7.jpg

dd18ra.jpg

1zedv95.jpg

Pozostaje podłączyć elektryczne grzanie dupska.

No i za***iście :D Zaraz wysyłam schematy ;) Kupiłeś już panel klimy?

Opublikowano
  • Autor

Troniki s-lina już siedzą :naughty:

2yytmc7.jpg

dd18ra.jpg

1zedv95.jpg

Pozostaje podłączyć elektryczne grzanie dupska.

No i za***iście :D Zaraz wysyłam schematy ;) Kupiłeś już panel klimy?

Nie Bartolini muszę teraz zapolować właśnie na panel do klimy :tongue4:

I co mi się tu brechasz ?? :bicz3:

:decayed:

Opublikowano

Info poszło na pw LuK :good:

Nareszcie coś tu się zaczęło dziać :wink4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny mod wymiana gumek w Pilocie :naughty:

21b6vtd.jpg

Wymiana wytartej miseczki drzwi kierowcy teraz czekam na nowe przyciski otwierania szyb :decayed:

Tak wyglądało przed wymianą :

2hfidew.jpg

A tak po:

2446qs0.jpg[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 13:14_________________________________________________Kolejny mod

A tu z nowymi przyciskami :kox:

izowlt.jpg

34xryh2.jpg

przyciemnienie szyb.

20hncpj.jpg

2ceptlv.jpg

Idę jednak w czerń. :kox:

Kolejne mody to listwy dolne drzwi s-line i dokładka przednia a następnie lakierowanko całości.

Opublikowano

Ładnie poszedłeś Łukasz :) Założyłeś lusterka składane czy po prostu taki panel do tapicerki drzwi się trafił?

Opublikowano
  • Autor

Ładnie poszedłeś Łukasz :) Założyłeś lusterka składane czy po prostu taki panel do tapicerki drzwi się trafił?

Dzięki Bartolini no nie to tylko panel :wink4:

Teraz szukam listw dolnych drzwi s-lina cholera ostatnio ktoś wrzucił link stały za 400 zł :confused4::shocked:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 11:55_________________________________________________Mam namiary na przyciemnianie szyb komplet w avancie 400 zł miasto Mława folia firmy CLASSIS :wink4:

Jeśli ktoś, będzie chciał to dam numer telefonu.

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Trony co się zowią. :good: Pozdrawiam! :hi:

Dzięki Kondzio :>

Również pozdrawiam :decayed:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 07:41_________________________________________________Mały VT dzięki uprzejmości Keżora moja wizja :kox:

31d97dac5107dde9.jpg[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 09:07_________________________________________________Kolejny mod Listwy drzwi s-line.

Plany na najbliższy czas dokładka s-lina i przeróbka normalnego zderzaka. Czarne grille i lakierowanie całości.

2cr8rjt.jpg

Opublikowano

Kurcze jednak listwy s line są małe lepsze S4 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kurcze jednak listwy s line są małe lepsze S4 :gwizdanie:

No tak Młody, ale ciężko z listwami :embarrassed:

Opublikowano

Spoko, jak pomaluje wszystko w jeden kolor - będzie gites :good:

Opublikowano

Kurcze jednak listwy s line są małe lepsze S4 :gwizdanie:

a ja mam właśnie listwy S4 i mi się wydają za duże :).....są gusta i guściki

Opublikowano

Kurcze jednak listwy s line są małe lepsze S4 :gwizdanie:

a ja mam właśnie listwy S4 i mi się wydają za duże :).....są gusta i guściki

Może chcesz się pozbyć :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Spoko, jak pomaluje wszystko w jeden kolor - będzie gites :good:

Barti a przeszła mi przez myśl, aby listwy właśnie walnąć w macie co o Tym sądzicie ?? :naughty:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 07:32_________________________________________________

Kurcze jednak listwy s line są małe lepsze S4 :gwizdanie:

a ja mam właśnie listwy S4 i mi się wydają za duże :).....są gusta i guściki

Można się wymienić :naughty:

Opublikowano

Można się wymienić :naughty:

pewnie że można , ale sporo z tym zachodu , wysyłka , jazda bez listew , malowanie.....a ja coraz bardziej leniwy sie robię.więc pozostanę przy swoich , choć uważam że są ciut za duże.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Można się wymienić :naughty:

pewnie że można , ale sporo z tym zachodu , wysyłka , jazda bez listew , malowanie.....a ja coraz bardziej leniwy sie robię.więc pozostanę przy swoich , choć uważam że są ciut za duże.

No ja tam Przemo chcesz :naughty:

Przede Mną i tak lakierowanie więc mi by było obojętne :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 08:03_________________________________________________Dziś doszły części grill górny już po wymianie.

nybsz7.jpg

A w domku dalsza część zabawy :naughty:

14nek4i.jpg

Dokładka s-lina czeka już w domku :>

Listwa tylna (w czerni) niestety nie doszła dostawca zapomniał ją przesłać i czekam na kolejną paczkę ;( ;(

Jutro autko idzie do Lakierni :kox:

Opublikowano

Ile dałeś za matowy grill dolny i górny??? i gdzie kupowałeś?? :hi:

Opublikowano

Można się wymienić :naughty:

pewnie że można , ale sporo z tym zachodu , wysyłka , jazda bez listew , malowanie.....a ja coraz bardziej leniwy sie robię.więc pozostanę przy swoich , choć uważam że są ciut za duże.

No ja tam Przemo chcesz :naughty:

Przede Mną i tak lakierowanie więc mi by było obojętne :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 08:03_________________________________________________Dziś doszły części grill górny już po wymianie.

nybsz7.jpg

A w domku dalsza część zabawy :naughty:

14nek4i.jpg

Dokładka s-lina czeka już w domku :>

Listwa tylna (w czerni) niestety nie doszła dostawca zapomniał ją przesłać i czekam na kolejną paczkę ;( ;(

Jutro autko idzie do Lakierni :kox:

Czekam na rezultat :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.