Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tania imitacja? Wzór będzie identyczny jak ten wasz. I do tego będzie to normalnie namalowane i pokryte lakierem bezbarwnym. Robią tak felgi to myślisz, że na listwach się nie utrzyma? Praktycznie to samo za 4x mniej. Teraz tylko trzeba znaleźć odpowiedni wzór :)

Opublikowano

Ale Pinczi ma w macie jakby. Ok EOT bo robimy tutaj trochę bałagan w wątku kolegi :)

Opublikowano
  • Autor

chyba 350 Pln :) naprawde super wyglada

U mnie też będą szły, chcą u mnie 80 euro tylko jest dużo wzorów karbonu, musiałbym znaleźć taki który jest jak ori.

A jak u Ciebie? Dobrałeś dobrze Ukasz?

Mateusz jestem na etapie zastanawiania się. :wink4:

kolega Pinczi tak robil folia 3M Di-Noc Carbon

i to super wyglada tylko mozna by je jeszcze polakierowac

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bbk_s4_avant_pincziego-t76259.0.html

dla mnie bomba :kox: :kox: :kox:

Faktycznie bardzo ładnie to wyszło :kox:

Tania imitacja? Wzór będzie identyczny jak ten wasz. I do tego będzie to normalnie namalowane i pokryte lakierem bezbarwnym. Robią tak felgi to myślisz, że na listwach się nie utrzyma? Praktycznie to samo za 4x mniej. Teraz tylko trzeba znaleźć odpowiedni wzór :)

Jestem Twojego zdania chodzi o trwałość bo wygląd jest super jak dla Mnie :kox:

"Carbon" za 80EUR lub 350PLN to jakas tania imitacja... rozumiem w starym pazdziochu cos takiego robic... ale w B6? :gwizdanie:

Oj tam nie musi być ori aby Mnie zadowolić wystarczy, aby ładnie wyglądały. :wink4:

chyba 350 Pln :) naprawde super wyglada

Robiłem u nich zapytanie.

Komplet listew + ramka drążka skrzynie biegów + obie popielniczki za 300 PLN.

O dzięki za info :good:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 07:29_________________________________________________

listwy wewnetrzne beda w carbon :naughty:

kolega robil u nich :wink4:

http://www.motodesign.pl/

Grzesiu nie wiesz ile płacił ?? :wink4:

Dziś mi odpisali Panowie uwaga cena 600 zł aerografem :wink4:

Więc chyba strzelam w folię plus lakier bezbarwny na koniec :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie, dostałem dzisiaj te kierunki! Efekt fajowy. Nie bierzcie tylko tych z chrom żarówkami bo co to za sens? Ma być black! No to u mnie pierwszy mod z 'schwarz pakietu' zrobiony hehe

Do d*py zdjęcie trochę mam ale widzicie mniej więcej jak wygląda:

100427153940hdtv1080.th.jpg

A wracając jeszcze do 'carbonu' to ciekaw jestem jak robione są 'prawdziwe' listwy ;)

Opublikowano
  • Autor

A wracając jeszcze do 'carbonu' to ciekaw jestem jak robione są 'prawdziwe' listwy ;)

Sądzę, że to włókna bądź aerograf :wink4:

Patrzyłem u Pincziego i folia też, źle nie wygląda :wink4:

Opublikowano

:hi: Witam mam pytanko gdzie kupowałeś ten gill górny i dolny i te kratki jaki koszt???

pozdr :)

Opublikowano
  • Autor

:hi: Witam mam pytanko gdzie kupowałeś ten gill górny i dolny i te kratki jaki koszt???

pozdr :)

Witam.

www.getem.pl

Kratka górna 8E0853651G5PV 249zł

Grill dolny 8E0807647E5PV 345zł

kratki boczne 8E0807681C01C 2x72zł

wszystko zależne od kursu euro naturalnie :gwizdanie:

Opublikowano

"Carbon" za 80EUR lub 350PLN to jakas tania imitacja... rozumiem w starym pazdziochu cos takiego robic... ale w B6? :gwizdanie:

No co Ty Fly?

A te wypasione drewno w Audi, to niby z drewna jest?

A S Line to niby prawdziwe aluminium?

Opublikowano

Dziś byłem na rozeznanie, 150eur jednak, 80 eur to powiedział przed zobaczeniem. Jaki wzór wybierzesz taki będziesz miał

Opublikowano
  • Autor

"Carbon" za 80EUR lub 350PLN to jakas tania imitacja... rozumiem w starym pazdziochu cos takiego robic... ale w B6? :gwizdanie:

No co Ty Fly?

A te wypasione drewno w Audi, to niby z drewna jest?

A S Line to niby prawdziwe aluminium?

Dokładnie grunt aby ładnie wyglądało a na pewno będzie bo fuszerki bym nie rezał :wink4:

Dziś byłem na rozeznanie, 150eur jednak, 80 eur to powiedział przed zobaczeniem. Jaki wzór wybierzesz taki będziesz miał

No to troszkę kasy chcą ja tam foliuje jednak. [br]Dopisany: 02 Maj 2010, 10:56_________________________________________________Dokupiłem lusterka czarne swoje sprzedałem jakiś czas temu :confused4:

dqq45z.jpg

Pozostaje podmianka relingów.

Opublikowano

Tak, tak. Zmieniaj relingi i maluj środki lamp :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Tak, tak. Zmieniaj relingi i maluj środki lamp :tongue4:

Tak o tym ciągle myślę, ale boje się, że opierdzielę coś ;(

Opublikowano
  • Autor

ladny ten przodzik :naughty::good:

Dzięki Grzesiu u Ciebie jak zobaczyłem nowe lusterka i fotki :kox:

Ile taka przyjemność ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

lepiej nie pytaj :wink4: ile lusterka :gwizdanie: a fotki robil Slaweq :good:

Slaweq ma chłopak talent te na trawie mega jest :kox:

Czytam o Twoich modach i jestem ciekaw co to będzie :decayed:

Opublikowano

kilka modow jeszcze zostalo :wink4:

na razie :cool1:

pierwsze idzie samopoziom do Bixenona

fabryczny alarm

dokonczenie montazu sterownika pamieci foteli lusterek

Opublikowano
  • Autor

kilka modow jeszcze zostalo :wink4:

na razie :cool1:

pierwsze idzie samopoziom do Bixenona

fabryczny alarm

dokonczenie montazu sterownika pamieci foteli lusterek

Kurcze samopoziom i spryski i ja bym podłubał myślę, że w następnym roku a na razie czekam na jakiś tutorial od Ciebie :naughty:

Opublikowano

Właśnie Grzechu - przy okazji rezania autopoziomu mógłbyś walnąć swoje dziewicze fotostory :decayed::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.