Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kamera cofania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

może mi ktoś polecić jakiś punkt lub szpeca we Wrocławiu który potrafi (robił już) zamontować kamerę cofania + podpięcie do RNS-E.

I proszę o radę jaką kamere zakupić oraz w którym miejscu najlepiej zamontować to ustrojstwo w sedania.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.de/AUDI-A6-Q7-MMI-Car-Parking-System-camera-Newest-LED_W0QQitemZ170317764366QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item170317764366&_trksid=p4634.c0.m14.l1262

Spróbuj taką nic nie trzeba niszczyć pasuje w miejsce lampki podśw. tablicę rej. ma led. zamiast żarówki tak że ładniej jest gdy się wymieni drugą żarówkę na led. trzeba mieć albo tuner tv albo moduł do sygnału video

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro znalazłem chyba to samo

http://www.allegro.pl/item606174723_kamera_cofania_audi_a6_4_kat170_z_pom_odlegl.html

chyba podjade do gościa i zobacze czy pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, już od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kamerą cofania. Czy do Audi Navigation PLUS da się podpiąć coś takiego? Mam seryjnie tą nawigację i nie chce zamieniać na RNS-a bo ta w zupełności mi wystarcza. Jaki jest koszt dobrego zrobienie całej instalacji tej kamerki ( kamerka, kable, robocizna, adaptery itp) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, już od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kamerą cofania. Czy do Audi Navigation PLUS da się podpiąć coś takiego? Mam seryjnie tą nawigację i nie chce zamieniać na RNS-a bo ta w zupełności mi wystarcza. Jaki jest koszt dobrego zrobienie całej instalacji tej kamerki ( kamerka, kable, robocizna, adaptery itp) ??

Podpiąć możesz. Potrzebujesz tuner TV. Znajdziesz go na allegro za 300-400PLN.

Niestety kamera działać będzie tylko po ręcznym przełączeniu a nie tak jak w RNS-E automatycznie po wrzuceniu wstecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie wielu z was pisze że macie kamery cofania, a możecie pokazać miejsce montażu,

na allegro są w okolicach 140 PLN ale chyba należy nawiercać zderzak.

2 opcją są montowane wewnątrz w avancie możliwe, ale co z odbijającym się światłem i zaparowanymi szybami, no i kamery w miejscu lampki tablicy ze względu na cenę odpadają

i jak toś ma niech wrzuci zdjęcie jak wygląda obraz z takiej kamerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAMERKI W MIEJSCU LAMPKI TABLICY NIE SĄ JUŻ TAKIE DROGIE CENY SĄ PORÓWNYWALNE

Kamerka to pikuś ale niezbędny jest moduł lub tuner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdz na profil naszego kolegi tolek85 i zobacz on w osttanim czasie montowal całość i wyszlo mu to mega fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie moduł i kamerę cofania... wszystko super tylko obraz czarno-biały i szkacze... Czasem jest ok ale w większości wypadków lipa. Tak jakby modułm nie zmieniał PAL/NTSC. Jest na to jakaś rada? Może kamerka do bani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze musisz w menu obrazu poustawiac - zalezy jaka kamere kupiles... i jw napisal kolega sprawdz kabel tzn. wtyki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie moduł i kamerę cofania... wszystko super tylko obraz czarno-biały i szkacze... Czasem jest ok ale w większości wypadków lipa. Tak jakby modułm nie zmieniał PAL/NTSC. Jest na to jakaś rada? Może kamerka do bani?

Na odpalonym czy na zgaszonym aucie tez??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...