Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy mechanik mnie nie naciaga?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam oddalem Swoje Audi a4 b6 1.6 ALZ do mechanika zeby wymienil obudowe termstatu razem ze srodkiem, wiem ze jest tam trudnuy dostep wiec spodziewalem sie kilku 100 jest nawet zalozony podobny temat w ktorym mechanik mowil o 5 godzinach pracy, natomiast ten do ktorego ja sie udalem po zrobieniu pracy zazadal 1300zl za wszystko 1000zl za robocizne a 300 na czesci. Nie jest to troche za duzo albo nie robil tego celowo w zolwim tempie az 10 godzin?

 

Jesli ktos odawal rowniez 1.6 na wymiane termosatu moze powiedziec ile sam zaplacil?

 

Opublikowano

Cena w zależności od regionu. Za 1000 zł to Ci wyjmą słupek i wsadzą ponownie w moich rodzinnych stronach

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, muniek32 napisał:

Cena w zależności od regionu. Za 1000 zł to Ci wyjmą słupek i wsadzą ponownie w moich rodzinnych stronach

Dolnyslask, glogow

Edytowane przez nexetix

Opublikowano

Cenę powinno się znać przed robotą a nie po...... 

Opublikowano
  • Autor

Jesli ktos odawal rowniez 1.6 na wymiane termosatu moze powiedziec ile sam zaplacil?

 

Opublikowano
45 minut temu, nexetix napisał:

Witam oddalem Swoje Audi a4 b6 1.6 ALZ do mechanika zeby wymienil obudowe termstatu razem ze srodkiem, wiem ze jest tam trudnuy dostep wiec spodziewalem sie kilku 100 jest nawet zalozony podobny temat w ktorym mechanik mowil o 5 godzinach pracy, natomiast ten do ktorego ja sie udalem po zrobieniu pracy zazadal 1300zl za wszystko 1000zl za robocizne a 300 na czesci. Nie jest to troche za duzo albo nie robil tego celowo w zolwim tempie az 10 godzin?

 

Jesli ktos odawal rowniez 1.6 na wymiane termosatu moze powiedziec ile sam zaplacil?

 

Zobacz ten link poniżej. Termostat jest w tym samym miejscu co u mnie w 1.8t. Zmieniałem samodzielnie i według mnie 5 godzin to chyba z dwoma kawami, pojechaniem do sklepu po nowy termostat itd. Rozkręcania prawie nie ma, najtrudniejsza operacja to chyba alternator wyciągnąć.  . 

e1d81c4080_100098374_o2.jpg
SMUDLANS.BLOG.CZ

Vozidlo - Audi A4 8E (B6) r.v. 2002Motor - 1.6 75kW - Benzin - typ: ALZTermostat - č. dílu: 06B121111CFoto: 1. Odpojíme baterii, protože... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.

 

 

Opublikowano

naciągnął ? orżnął !!! 

za robote max 200zł  do alternatora jest dobry dostęp robota to ze 2h-3h na spokojnie i to chyba jak by ktos 1 raz robił 

masakra co za poje.... ten mechanik  za odkrecenie chyba 8 śrubek 1000zł

Opublikowano

Jakiś dobry magik jak za wymianę termostatu krzyczy 1000 :co:

Myślę że za remont 1.6 mogłoby 20k braknąć u niego ... :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Trafiłeś na zwykłego naciągacza, tragedia i żenada w jednym.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.