Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szyba czołowa


Klaudii95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie czy w audi A4 B6 szyba czołowa jest podgrzewana ? Mam do wymiany i ubezpieczyciel mówi iż szyba jest nie ogrzewana ja się kompletnie na tym nie znam i nie chcę abym została zrobiona płace za ubezpieczenie szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nie w tym dziale, tak może być podgrzewana, ja taka mam. W prawym dolnym rogu szyby tzn obok filtra nadmuchu powinny do szyby dochodzić 2 kable i później biec do modułu, który jest pod akumulatorem. Druga sprawa to szyba ma taki "inny" kolor w porównaniu do standardowej szyby. Po trzecie 4GG w kodach wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż oznaczenie szyby i będzie wiadomo, ale b6 z grzaną szybą jest bardzo mało, także pewnie jej nie masz.

Edytowane przez Langista
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć grzaną przednią szybę albo to rzadki temat i bardzo wątły. A z ubezpieczalni ciśnij ile się da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Langista napisał:

Pokaż oznaczenie szyby i będzie wiadomo, ale b6 z grzaną szybą jest bardzo mało, także pewnie jej nie masz.

 

received_247297986345891.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tass napisał:

Pytanie nie w tym dziale, tak może być podgrzewana, ja taka mam. W prawym dolnym rogu szyby tzn obok filtra nadmuchu powinny do szyby dochodzić 2 kable i później biec do modułu, który jest pod akumulatorem. Druga sprawa to szyba ma taki "inny" kolor w porównaniu do standardowej szyby. Po trzecie 4GG w kodach wyposażenia.

Wybacz ale tak jak napisałam nie znam się i pisanie o wyposażeniu to czarna magia bo nawet nie wiem gdzie to sprawdzić i jak. Jeśli wątek nie w tym dziale to zostanie usunięty gdy ktoś mi odpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba nie jest grzana

1 godzinę temu, Klaudii95 napisał:

 

received_247297986345891.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...