Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b9 3.0 tdi 330 ps

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 minuty temu, Damiano007 napisał:

Witam, szczerze w b8 bose dawało większy bas w b9 u mnie bang dla głośno i czysto basu mniej słychać 

:thumbup1:

Sprzedasz mi te wentylowane stołki?:decayed: Spuper sprawa i rzadkość w A4. Chyba jesteś jedyny z takimi tu na forum w B9 :thumbup1:

Opublikowano
W dniu 28.07.2020 o 22:25, vvalery napisał:

Też nie mam suba w bangu. Posiadam 3 instrukcje polską, angielską i niemiecką i nie ma tam również słowa o subwooferze.? Jest tylko w spisie treści, jako odnośnik do strony z ustawieniem dźwięku, a tam suba nie ma.

Instrukcje są starsze niż aktualizacja  po której masz regulację suba?

Opublikowano
15 godzin temu, Kodzak33 napisał:

Instrukcje są starsze niż aktualizacja  po której masz regulację suba?

A gdzie znajdę tego suba w avant a4 b9 z B&O fabrycznym, jak mi możesz powiedzieć, bo w bagażniku jest koło zapasowe i nic poza tym. Regulować coś czego nie ma. Ciekawe.

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

 

8:10 min

Opublikowano
31 minut temu, Muskel1 napisał:

 

8:10 min

Chyba nie zrozumiałeś mojego pytania. Mam B&O fabryczny, a w bagażniku jest koło zapasowe i producent nie montował suba. Więc nie bez powodu nie ma tej funkcji w MMI. Chodzi mi o mój rocznik i jak to było historycznie z tym subem. Był , jest montowany fabrycznie w Avant ? Przeleciałem cały internet i nie znalazłem oryginalnego suba B&O w Avant. W sedanie i owszem. :-)

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

Czy bez czy z dojazdówką sub był montowany jeżeli zamówiłeś B&O. Koło siedzi na Subie wiec to nie ma nic do tego. Ustawienie regulacji sub znikło z mmi po wgraniu wyższej wersji oprogramowania. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
21 minut temu, Muskel1 napisał:

Czy bez czy z dojazdówką sub był montowany jeżeli zamówiłeś B@O. Koło siedzi na Subie wiec to nie ma nic do tego. Ustawienie regulacji sub znikło z mmi po wgraniu wyższej wersji oprogramowania. 

Wyjmowałem koło i żadnego Suba tam nie widziałem tylko akumulator. ? W necie też nigdzie nie mogę znaleźć, żeby ten sub był pokazany. 
Może ktoś zrobić zdjęcie ?

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

Oglądałeś ten filmek w ogóle co wrzuciłem? W tytule jest co prawda dołożenie suba ale w 8min i 10 sek pokazuje gdzie ori sub siedzi i go wyciąga. Zobacz sobie jak wyglada. 

Przy 6:05 min pokazane na mmi jak wyglądała regulacja głośności suba.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Oglądałeś ten filmek w ogóle co wrzuciłem? W tytule jest co prawda dołożenie suba ale w 8min i 10 sek pokazuje gdzie ori sub siedzi i go wyciąga. Zobacz sobie jak wyglada. 

Przy 6:05 min pokazane na mmi jak wyglądała regulacja głośności suba.

Ten kawałek plastiku to subwoofer :-) O matko, aż rozkręcę jeszcze raz żeby to cudo zobaczyć jeżeli w ogóle istnieje pod tym kołem. Ładny kamuflage :-)

P.S. Może admin przeniesie posty dotyczące suba do odpowiedniego działu bo zaśmieciliśmy tu trochę koledze .. za co przepraszam.

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

Tak. Od zarania dziejów był plastic fantastic jako obudowa. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
W dniu 27.08.2020 o 13:36, Muskel1 napisał:

Tak. Od zarania dziejów był plastikc fantastic jako obudowa. 

Odkręciłem koło. Jest ten sub tam, ale to jest masakra jakaś. ? To prawie nie gra, tandeta straszna. 

Opublikowano

:polew: winni sa klienci którzy za każdym razem narzekali, że basu za dużo. Audi w aktualizacjach ucina niskie tony. 

Już w B8 B&O sub jest tylko słyszalny jak sie łeb do bagażnika wsadzi. No żyje ale chyba tylko tylko:polew:

Opublikowano
39 minut temu, Muskel1 napisał:

:polew: winni sa klienci którzy za każdym razem narzekali, że basu za dużo. Audi w aktualizacjach ucina niskie tony. 

Już w B8 B&O sub jest tylko słyszalny jak sie łeb do bagażnika wsadzi. No żyje ale chyba tylko tylko:polew:

Skoro to tak postępuje to w B10 to całkiem basy znikną :grin:

Opublikowano
4 godziny temu, Muskel1 napisał:

:polew: winni sa klienci którzy za każdym razem narzekali, że basu za dużo. Audi w aktualizacjach ucina niskie tony. 

Już w B8 B&O sub jest tylko słyszalny jak sie łeb do bagażnika wsadzi. No żyje ale chyba tylko tylko:polew:

 

3 godziny temu, Michu1996 napisał:

Skoro to tak postępuje to w B10 to całkiem basy znikną :grin:

Ja ucho do tego pseudo suba przyłożyłem i ledwo coś słyszałem  ??? Dotykałem bo myślałem wręcz, że tam głośnika nie ma ???

Opublikowano

No on sobie tylko tak buczy trochę.

Opublikowano

W A5 sportback jest znaczna poprawa po zmianie polaryzacji suba. Znalazłem wątek na niemieckim forum. Zrobiłem sobie przejściówkę i rzeczywiście lepiej. Nie mam pojęcia, czy w A4 też pomaga.

Wcześniej bas był na tylnej kanapie, teraz jest z przodu.

 

20200722_181700.jpg

20200722_180454.jpg

Edytowane przez fio

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jaki masz kod silnika? CRTC?

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Pokaz wiecej fot z dyfuzorem S4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.