Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b9 3.0 tdi 330 ps


Damiano007

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Damiano007 napisał:

Witam, szczerze w b8 bose dawało większy bas w b9 u mnie bang dla głośno i czysto basu mniej słychać 

:thumbup1:

Sprzedasz mi te wentylowane stołki?:decayed: Spuper sprawa i rzadkość w A4. Chyba jesteś jedyny z takimi tu na forum w B9 :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2020 o 22:25, vvalery napisał:

Też nie mam suba w bangu. Posiadam 3 instrukcje polską, angielską i niemiecką i nie ma tam również słowa o subwooferze.? Jest tylko w spisie treści, jako odnośnik do strony z ustawieniem dźwięku, a tam suba nie ma.

Instrukcje są starsze niż aktualizacja  po której masz regulację suba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kodzak33 napisał:

Instrukcje są starsze niż aktualizacja  po której masz regulację suba?

A gdzie znajdę tego suba w avant a4 b9 z B&O fabrycznym, jak mi możesz powiedzieć, bo w bagażniku jest koło zapasowe i nic poza tym. Regulować coś czego nie ma. Ciekawe.

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Muskel1 napisał:

 

8:10 min

Chyba nie zrozumiałeś mojego pytania. Mam B&O fabryczny, a w bagażniku jest koło zapasowe i producent nie montował suba. Więc nie bez powodu nie ma tej funkcji w MMI. Chodzi mi o mój rocznik i jak to było historycznie z tym subem. Był , jest montowany fabrycznie w Avant ? Przeleciałem cały internet i nie znalazłem oryginalnego suba B&O w Avant. W sedanie i owszem. :-)

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bez czy z dojazdówką sub był montowany jeżeli zamówiłeś B&O. Koło siedzi na Subie wiec to nie ma nic do tego. Ustawienie regulacji sub znikło z mmi po wgraniu wyższej wersji oprogramowania. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Muskel1 napisał:

Czy bez czy z dojazdówką sub był montowany jeżeli zamówiłeś B@O. Koło siedzi na Subie wiec to nie ma nic do tego. Ustawienie regulacji sub znikło z mmi po wgraniu wyższej wersji oprogramowania. 

Wyjmowałem koło i żadnego Suba tam nie widziałem tylko akumulator. ? W necie też nigdzie nie mogę znaleźć, żeby ten sub był pokazany. 
Może ktoś zrobić zdjęcie ?

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś ten filmek w ogóle co wrzuciłem? W tytule jest co prawda dołożenie suba ale w 8min i 10 sek pokazuje gdzie ori sub siedzi i go wyciąga. Zobacz sobie jak wyglada. 

Przy 6:05 min pokazane na mmi jak wyglądała regulacja głośności suba.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Oglądałeś ten filmek w ogóle co wrzuciłem? W tytule jest co prawda dołożenie suba ale w 8min i 10 sek pokazuje gdzie ori sub siedzi i go wyciąga. Zobacz sobie jak wyglada. 

Przy 6:05 min pokazane na mmi jak wyglądała regulacja głośności suba.

Ten kawałek plastiku to subwoofer :-) O matko, aż rozkręcę jeszcze raz żeby to cudo zobaczyć jeżeli w ogóle istnieje pod tym kołem. Ładny kamuflage :-)

P.S. Może admin przeniesie posty dotyczące suba do odpowiedniego działu bo zaśmieciliśmy tu trochę koledze .. za co przepraszam.

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Od zarania dziejów był plastic fantastic jako obudowa. 

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2020 o 13:36, Muskel1 napisał:

Tak. Od zarania dziejów był plastikc fantastic jako obudowa. 

Odkręciłem koło. Jest ten sub tam, ale to jest masakra jakaś. ? To prawie nie gra, tandeta straszna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: winni sa klienci którzy za każdym razem narzekali, że basu za dużo. Audi w aktualizacjach ucina niskie tony. 

Już w B8 B&O sub jest tylko słyszalny jak sie łeb do bagażnika wsadzi. No żyje ale chyba tylko tylko:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Muskel1 napisał:

:polew: winni sa klienci którzy za każdym razem narzekali, że basu za dużo. Audi w aktualizacjach ucina niskie tony. 

Już w B8 B&O sub jest tylko słyszalny jak sie łeb do bagażnika wsadzi. No żyje ale chyba tylko tylko:polew:

Skoro to tak postępuje to w B10 to całkiem basy znikną :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Muskel1 napisał:

:polew: winni sa klienci którzy za każdym razem narzekali, że basu za dużo. Audi w aktualizacjach ucina niskie tony. 

Już w B8 B&O sub jest tylko słyszalny jak sie łeb do bagażnika wsadzi. No żyje ale chyba tylko tylko:polew:

 

3 godziny temu, Michu1996 napisał:

Skoro to tak postępuje to w B10 to całkiem basy znikną :grin:

Ja ucho do tego pseudo suba przyłożyłem i ledwo coś słyszałem  ??? Dotykałem bo myślałem wręcz, że tam głośnika nie ma ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A5 sportback jest znaczna poprawa po zmianie polaryzacji suba. Znalazłem wątek na niemieckim forum. Zrobiłem sobie przejściówkę i rzeczywiście lepiej. Nie mam pojęcia, czy w A4 też pomaga.

Wcześniej bas był na tylnej kanapie, teraz jest z przodu.

 

20200722_181700.jpg

20200722_180454.jpg

Edytowane przez fio
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...