Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 + Power Box by V-tech Smerf D4NTEgo


D4NTE

Rekomendowane odpowiedzi

D4NTE jak skonfigurowałeś audio? Używasz Apple carplay albo android auto czy po prostu pendrive z muzyką? 

Trochę się zdziwiłem na odbiorze auta, że nie ma CD, wejść na karty pamięci i SIM, wbudowanego dysku :/  do tego carplay tylko po kablu.

Światła rzeczywiście dają radę, bardzo jestem zadowolony z wyboru. Właśnie wróciłem z nocnej przejażdżki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie ma wejścia na kartę SD? a w podłokietniku?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jedrekx napisał:

jak nie ma wejścia na kartę SD? a w podłokietniku?

Niestety nie ma :kwasny:

image;s=1080x72028.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, vvv napisał:

D4NTE jak skonfigurowałeś audio? Używasz Apple carplay albo android auto czy po prostu pendrive z muzyką? 

Trochę się zdziwiłem na odbiorze auta, że nie ma CD, wejść na karty pamięci i SIM, wbudowanego dysku :/  do tego carplay tylko po kablu.

Światła rzeczywiście dają radę, bardzo jestem zadowolony z wyboru. Właśnie wróciłem z nocnej przejażdżki 

Z pendrive słucham muzyki lub po bluetooth z telefonu. Powiem Ci, że nie tylko audi odeszło od napędów cd, nową Toyotę odbieraliśmy i też jest bez CD. Wszystko po kabelkach lub bluetoth.

Karta sim jest jak to mówią zaszyta w samochodzie :wink:

Światła zdecydowanie na plus w porównaniu do poprzednika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedrekx trochę mnie zmieszał, i sam nie wiedziałem co mam w aucie ;) a, że jestem w pracy to cicho liczyłem, że będziesz miał zdjęcie i potwierdzisz. Bo już nie umiałem wysiedzieć ;) (Jeszcze miałem obawę, że ja mam jakąś biedną wersję)

CD z żalem bo z żalem, jestem w stanie zrozumieć, ale reszta?! przed liftem jeszcze był wbudowany dysk twardy i można było sobie zrzuć płyty, a teraz nawet kart SD brak. W poprzedniej miałem muzykę na jednej karcie SD, i audio booki na drugiej. Było to wygodne bo z reguły słucham wszystkiego co jest na karcie tylko z opcją "shuffle", stąd mając audiobooki na drugiej karcie nie mieszały mi się z muzyką.

Rozumiem, że nie korzystasz z car play i pendrive podpiąłeś pod USB-A? Zastanawiam się co zrobić czy kupić kabel do iPhona na USB-C (czytałem, że po tym porcie Carplay też działa), czy kupić pendrive na USB-C i schować w podłokietniku ;)

Przy ładowaniu indukcyjnym, car play po kablu jest trochę bez sensu, ale co zrobić. Próbowałem wczoraj znaleźć czy można to jakoś odblokować w A6 i A8 działa bez kabla, ale bez sukcesu.

Ta zaszyta karta super z punktu widzenia MMI przynajmniej na czas 3 letniego leasingu ;) ale z punktu widzenia hotspotu to trzepanie kasy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, vvv napisał:

jedrekx trochę mnie zmieszał, i sam nie wiedziałem co mam w aucie ;) a, że jestem w pracy to cicho liczyłem, że będziesz miał zdjęcie i potwierdzisz. Bo już nie umiałem wysiedzieć ;) (Jeszcze miałem obawę, że ja mam jakąś biedną wersję)

CD z żalem bo z żalem, jestem w stanie zrozumieć, ale reszta?! przed liftem jeszcze był wbudowany dysk twardy i można było sobie zrzuć płyty, a teraz nawet kart SD brak. W poprzedniej miałem muzykę na jednej karcie SD, i audio booki na drugiej. Było to wygodne bo z reguły słucham wszystkiego co jest na karcie tylko z opcją "shuffle", stąd mając audiobooki na drugiej karcie nie mieszały mi się z muzyką.

Rozumiem, że nie korzystasz z car play i pendrive podpiąłeś pod USB-A? Zastanawiam się co zrobić czy kupić kabel do iPhona na USB-C (czytałem, że po tym porcie Carplay też działa), czy kupić pendrive na USB-C i schować w podłokietniku ;)

Przy ładowaniu indukcyjnym, car play po kablu jest trochę bez sensu, ale co zrobić. Próbowałem wczoraj znaleźć czy można to jakoś odblokować w A6 i A8 działa bez kabla, ale bez sukcesu.

Ta zaszyta karta super z punktu widzenia MMI przynajmniej na czas 3 letniego leasingu ;) ale z punktu widzenia hotspotu to trzepanie kasy...

 

Na pierwszej str miałem foto to skopiowałem :whistling:A z tego co widziałem są jeszcze wersje z dwoma usb w podłokietniku. Zdecydowanie mało tych łączy ale chyba na tym polega minimalizm kosztem dawnej rozpusty.

Plusem jest ogromny tablet dotykowy, który jest rewelacyjny i o wiele wygodniejszy niż gałka w wersji przed liftem.

Carplay jeszcze nie używałem i nie wiem jak to działa:facepalm:, trzeba jakąś apkę do androida wgrać, bo podpinając telefon nie pokazuje mi się ekran jak na filmikach yt. (Chyba że jest to opcja do odblokowania w aso):eusathink:może w bukowinie @wrclaguna coś ciekawego zaprogramuje :evil:

Pendrive mam podpięty pod slot usb-A, w zapalniczce na razie kamerka mio. Co do kabelków w podłokietniku ja mam przejściówkę z typ-c na usb ori samsunga i można każdy rodzaj kabelka do niego podpiąć. Jest to wygodne by nie kupować kolejnych przewodów, które później plątają się w schowku :gicior:

Co do karty sim jak masz gwarancje na 5 lat to jest na 5, później pewno jakiś abonamencik aso przygotuje (zobaczymy za 4,5 roku, chyba że sprzedam go i wezmę nowy) na razie nie ma co gdybać tylko się cieszyć szybkim netem w aucie, dzieciom przynajmniej na trasie netflix można zapodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się kompletnie na Androdzie, ale miałem podobny problem wczoraj z iPhonem. Na prywatnym Carplay zadziałał od razu, na służbowym nie dało się go uruchomić. Dzisiaj wygooglowałem, że trzeba włączyć Siri w iPhonie bo bez tego nie zadziała i pojawił się carplay w ustawieniach. Po pracy sprawdzę czy działa, ale mam nadzieję, że tak ;) Może w androidzie też trzeba to gdzieś włączyć

 

Jakby @wrclaguna udało się coś więcej wyciągnąć z tych multimediów byłoby super :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, D4NTE napisał:

Niestety nie ma :kwasny:

image;s=1080x72028.jpg

c**joza za przeproszeniem. w Q5 miałem normalnie wejście na SIM i dwie karty SD. ba! nawet mój ojciec w Q8 nadal to ma.. mam nadzieję, że u mnie będzie "normalnie" bo jeden slot USB-C to słabizna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jedrekx napisał:

jak nie ma wejścia na kartę SD? a w podłokietniku?


z tego co mi wiadomo to A4 B9 FL juz nie ma wejsc USB ani SIM

Tutaj juz jest MIB2.5  na platformie pewnie tej samej co Q7 FL A5 A5

Inaczej jest w Q8 A6 C8 A7 Q3
 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, vvv napisał:

Nie znam się kompletnie na Androdzie, ale miałem podobny problem wczoraj z iPhonem. Na prywatnym Carplay zadziałał od razu, na służbowym nie dało się go uruchomić. Dzisiaj wygooglowałem, że trzeba włączyć Siri w iPhonie bo bez tego nie zadziała i pojawił się carplay w ustawieniach. Po pracy sprawdzę czy działa, ale mam nadzieję, że tak ;) Może w androidzie też trzeba to gdzieś włączyć

 

Jakby @wrclaguna udało się coś więcej wyciągnąć z tych multimediów byłoby super :evil:

Siri wlaczysz i i zabangla wszystko

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carplay  powinno chodzi po Wifi
Nie wszystkie jednostki to miały
W sklepie MyAudi  mozna sobie wykupic ta opcje

A tak wyglada jednostka  :decayed:
Nie dosc ze ceny kosmos to nic nie ma z uzywek na ta chwile

 

AUDI-A4-A5-8W-STEROWNIK-CENTRALNY-8W2035
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 5500 zł - AUDI A4 A5 8W STEROWNIK CENTRALNY 8W2035043 (9050963250). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Grzesiu jak zwykle wszystko powyjaśniał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wrclaguna napisał:

Carplay  powinno chodzi po Wifi
Nie wszystkie jednostki to miały
W sklepie MyAudi  mozna sobie wykupic ta opcje

A tak wyglada jednostka  :decayed:
Nie dosc ze ceny kosmos to nic nie ma z uzywek na ta chwile

 

AUDI-A4-A5-8W-STEROWNIK-CENTRALNY-8W2035
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 5500 zł - AUDI A4 A5 8W STEROWNIK CENTRALNY 8W2035043 (9050963250). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Mam Grzegorz wifi u Siebie tyle, że mam telefon z androidem.

Żeby włączyć Carplay muszę się zalogować do wifi auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jedrekx napisał:

i Grzesiu jak zwykle wszystko powyjaśniał :decayed:

w końcu fachura jest :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, D4NTE napisał:

Niestety nie ma :kwasny:

image;s=1080x72028.jpg

W schowku też nie masz wejścia na karty SD ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W schowku jest zaślepka, a za nią jest ta jednostka centralna

 

IMG_4372s.jpg

Edytowane przez vvv
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vvv napisał:

W schowku jest zaślepka, a za nią jest ta jednostka centralna

 

IMG_4372s.jpg

No to lipa :thumbdown:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety albo "stety" ale jak się ma ładowarkę indukcyjną, to nie ma wejść na karty pamięci, a w podłokietniku jest tylko wejście USB-C. Dodatkowo w wersji "na bogato" wirtualny kokpit  nie ma stałego wyświetlania temperatury cieczy chodzącej oraz poziomu paliwa.

20200724_055727[2604].jpg

Edytowane przez piteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piteks napisał:

Niestety albo "stety" ale jak się ma ładowarkę indukcyjną, to nie ma wejść na karty pamięci, a w podłokietniku jest tylko wejście USB-C. Dodatkowo w wersji "na bogato" wirtualny kokpit  nie ma stałego wyświetlania temperatury cieczy chodzącej oraz poziomu paliwa.

20200724_055727[2604].jpg

Wejście na karty pamięci to powinien być standard :facepalm:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...