Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam wrażenie czy schowane w nadkolach trochę ? :eusathink:

Masz jakieś fotki gdzie lepiej widać spasowanie?

Opublikowano

.

Edytowane przez Michu1996
zdublowany wpis :(

Opublikowano
55 minut temu, D4NTE napisał(a):

Zgadzam się że poprzednie były bardziej efektowne, ale na ten sezon postawiłem na coś bardziej klasycznego :)

z drugiej strony zawsze lepiej oceniać jak się widzi na żywo :)

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, Michu1996 napisał(a):

Mam wrażenie czy schowane w nadkolach trochę ? :eusathink:

Masz jakieś fotki gdzie lepiej widać spasowanie?

Jak umyje to cyknę ale na równo z błotnikiem nie są

Opublikowano
  • Autor

20230325_161604.jpg

20230325_161622.jpg

20230325_161939.jpg

20230325_161955.jpg

20230325_161924.jpg

Opublikowano

Ładne to koło, coś innego po prostu , jaki zawias tam siedzi z ciekawości ?

 

Oki doczytałem już , mody z gustem , piękny kolor, jedynie lampy z tyłu za ciemne wg. mnie :D

Edytowane przez dawid195a

Opublikowano

Z tą rolką wszystko idealnie w moim guście tylko jak kolega wyżej tylne lampy o ton jaśniej bym widział a z przodu całkiem out, brakuje tego kontrastu czerwieni na d*pie

Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.03.2023 o 07:38, dawid195a napisał(a):

Ładne to koło, coś innego po prostu , jaki zawias tam siedzi z ciekawości ?

 

Oki doczytałem już , mody z gustem , piękny kolor, jedynie lampy z tyłu za ciemne wg. mnie :D

Dzięki za pozytywną opinie, zawieszenie mam sport plus sprężyny eibach pro kit. Co do folii czekam na termin w studiu na jej zmianę na coś łagodniejszego ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.03.2023 o 12:13, qlimazz napisał(a):

Z tą rolką wszystko idealnie w moim guście tylko jak kolega wyżej tylne lampy o ton jaśniej bym widział a z przodu całkiem out, brakuje tego kontrastu czerwieni na d*pie

Będzie zrobiona zmiana folii w najbliższym czasie ?

Opublikowano
  • Autor

Pozdrowienia z bukowinyB)

20230331_150526.jpg

IMG-20230401-WA0026.jpg

20230402_111935.jpg

20230402_112023.jpg

IMG-20230402-WA0013.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
W dniu 1.04.2023 o 15:09, D4NTE napisał(a):

Pozdrowienia z bukowinyB)

20230331_150526.jpg


Nawet moja furka się załapała :whistling:

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, Michu1996 napisał(a):


Nawet moja furka się załapała :whistling:

Pięknie się prezentowała ??:naughty:

Opublikowano
7 minut temu, D4NTE napisał(a):

Pięknie się prezentowała ??:naughty:

A dziękuję :wub::drunk:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 24.03.2023 o 23:38, H4mm3R napisał(a):

Fajne, brałbym na zimę :decayed:

Mogę Ci sprzedać po sezonie letnim:cool1:

Opublikowano
9 godzin temu, D4NTE napisał(a):

Mogę Ci sprzedać po sezonie letnim:cool1:

Trzeba przymierzyć czy wejdą na mój hebel 

Opublikowano

Folia na lampach z tyłu dalej siedzi ? Btw. masz full ledy z przodu , ja nie potrafię odróżnić matrixów od full led w a4 b9.5 za nic w świecie :D

Opublikowano
  • Autor
59 minut temu, dawid195a napisał(a):

Folia na lampach z tyłu dalej siedzi ? Btw. masz full ledy z przodu , ja nie potrafię odróżnić matrixów od full led w a4 b9.5 za nic w świecie :D

Jeszcze siedzi, czekam na termin w studiu detalingowym, łatwo rozpoznać lampy led od matrix po jej srebrnych spodach, matrixy maja strukturę diamencikową a full led zwykłą srebrną

obraz.png.67e540bbcd56f3df3658416e55130eba.png

 

15 godzin temu, H4mm3R napisał(a):

Trzeba przymierzyć czy wejdą na mój hebel 

Jak będziesz zdecydowany to się ogarnie przymiarkę przed zakupem

Opublikowano
34 minuty temu, D4NTE napisał(a):

Jeszcze siedzi, czekam na termin w studiu detalingowym, łatwo rozpoznać lampy led od matrix po jej srebrnych spodach, matrixy maja strukturę diamencikową a full led zwykłą srebrną

obraz.png.67e540bbcd56f3df3658416e55130eba.png

 

Jak będziesz zdecydowany to się ogarnie przymiarkę przed zakupem

I wszystko jasne.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pracowita Sobota za nami.

Mycie detalingowe odetkanie powłoki po zimie, zerwanie starych folii z lamp i listw.

Obklejenie listw na nowo oraz naklejki z logo na drzwi oraz felgi... Dziś wszystko boli od wygibasów ale było warto.

Dzięki za towarzystwo i pomoc @Marcin_K

20230527_193525.jpg

20230527_193517.jpg

20230527_163721.jpg

20230527_184602.jpg

20230527_193453.jpg

20230527_184143.jpg

20230527_184141.jpg

20230527_170158.jpg

20230527_184134.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.