Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, D4NTE napisał:

sam pasek się obklei :eusathink:

i to będzie dobre rozwiązanie :good:

Opublikowano
2 godziny temu, D4NTE napisał:

Pędzelkiem,

farbę/baze przysłali osobno w puszcze i utwardzacz osobno w buteleczce, do tego był jeszcze zmywacz w sprayu:jerk:

No i to jest klasa, bo w sprayu to takie sobie. Widziałem niejednego co robił pędzlem i luksus, a ostatnio to na youtube znalazłem rodaka który zrobił hamulce plastidipem i rozwlaił mi łeb bo po 4000km pokazywał jak wyglądają i byłem w szoku.

Opublikowano

No rzeczywiście z tyłu jest mocno ciemno, ale mnie się podoba :P

Opublikowano

Jechałem dziś dłuższą chwilę za taką b9 i myślę że fabrycznie lampa jest wystarczająco ciemna, trochę obciach ją jeszcze przyciemniać muszę się zgodzić :decayed:,  ale fakt ten chrom w lampach to już nie wiem po co zrobili, przy pakiecie black do niczego nie pasuje

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano

to samo było w poliftowym Q7, że masz pakiet czerń i na tylnej klapie chromowaną listwę.. na szczęście jak zrobili drugi pakiet czerń z czarnymi znaczkami to tą listwę też dali czarną.. rozmawiałem ze sprzedawcą w ASO i bardzo dużo ludzi to zgłaszało w Polsce i takie uwagi szły do centrali ;)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

brakło kasy na coś lepszego niż oracal? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.10.2022 o 22:26, BLENDEK napisał:

brakło kasy na coś lepszego niż oracal? :decayed:

niestety nie, folia jeszcze pozostała po modzeniu z b8 :wink:

dlatego bawiłem się nią na froncie oraz tyle :naughty:

obraz.png.f03e25067aace2a7c9bc2cb30f598382.png

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.06.2022 o 20:07, Michu1996 napisał:

No rzeczywiście z tyłu jest mocno ciemno, ale mnie się podoba :P

wydaje mi się że pasuje to do czarnych dodatków

 

obraz.png.08aa782295dcb3c99dad1a550eccb54f.png

obraz.png.66edf82f8e4d4b0ed9ccb3b2d5becb1e.png

Opublikowano
21 godzin temu, D4NTE napisał:

wydaje mi się że pasuje to do czarnych dodatków

 

obraz.png.08aa782295dcb3c99dad1a550eccb54f.png

obraz.png.66edf82f8e4d4b0ed9ccb3b2d5becb1e.png

Najważniejsze żeby Tobie się podobało :wink:

Bardzo dobre drugie foto wyszło, kolor auta bije w oczy na tym tle ale właśnie całokształt robi robotę.  :oklasky:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 23.10.2022 o 23:05, D4NTE napisał(a):

wydaje mi się że pasuje to do czarnych dodatków

 

obraz.png.08aa782295dcb3c99dad1a550eccb54f.png

obraz.png.66edf82f8e4d4b0ed9ccb3b2d5becb1e.png

Dobrze siedzi na tych Eibachach:kox: Widziałbym tutaj 6-tłok z S4:whistling:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.11.2022 o 00:24, Wandej napisał(a):

Dobrze siedzi na tych Eibachach:kox: Widziałbym tutaj 6-tłok z S4:whistling:

kusicielu...:evil:

 

Co do sprężyn eibacha tak siadły ,że przy wjazdach do garażu podziemnego szuram:kwasny:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor

Od jakiegoś czasu zbieram szpeje aby zamontować sobie haka ?

 

20220813_151316.jpg

20220813_151350.jpg

20220813_151341.jpg

20220813_151326.jpg

Opublikowano

Masz fabrycznie przygotowanie pod hak?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

Masz fabrycznie przygotowanie pod hak?

Tak :)

Opublikowano

Są w przygotowaniu do haka 2 wentylatory? 

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Są w przygotowaniu do haka 2 wentylatory? 

nie bardzo rozumiem jakie wentylatory?

Mam w konfiguracji że jest przygotowany pod montaż fabrycznego haka

 

Screenshot_20221104_102953.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Każde auto z hakiem ma dwa wentylatory pod maską na chłodnicy.

Opublikowano

Wentylatory przy chłodnicy z przodu. Pojazdy fabrycznie wyposażone w hak mają 2 wentylatory gdyż zapotrzebowanie na chłodzenie układu jest dużo większe (przynajmniej gdy ciągniesz np. przyczepę campingową). 

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Wentylatory przy chłodnicy z przodu. Pojazdy fabrycznie wyposażone w hak mają 2 wentylatory gdyż zapotrzebowanie na chłodzenie układu jest dużo większe (przynajmniej gdy ciągniesz np. przyczepę campingową). 

Ciekawe czy ten pakiet przygotowania samochodu do montażu haka to przewiduje :eusathink:

Opublikowano

Właśnie, bo jeżeli dobrze pamiętam to tak. Otwórz maskę i rzuć okiem na chłodnice od tyłu. Siedzą tam wentylatory. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.