Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
12 godzin temu, D4NTE napisał:

Obręcze są ze stopu metali lekkich Audi Sport, 5-ramienne Rotor, w tonacji tytanu, polerowane, 8,5 x 19 + opona 245/35 Hankook Winter i*cept

Nie mam dystansów

Dzieki, a jakie et?

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, kristof91 napisał:

Dzieki, a jakie et?

et 40

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie potrzebuje byście mi doradzili wpadło mi w oko koło Tomason TN10 mattbronze  8.50j x19 ET 30. :eusathink:

Wizualizację zrobiłem na www.felgenshop.de :hi:

 

tomason-tn10-mattbronze-felge-mit-reifen-in-19zoll-winterfelge-alufelge-auf-hellblau-audi-a4-typ-b9-avant-facelift-mit-45mm-tieferlegung-industriehalle-1-frontansicht-1-1920.jpg

tomason-tn10-mattbronze-felge-mit-reifen-in-19zoll-winterfelge-alufelge-auf-hellblau-audi-a4-typ-b9-avant-facelift-mit-45mm-tieferlegung-industriehalle-1-heckansicht-1-1920.jpg

tomason-tn10-mattbronze-felge-mit-reifen-in-19zoll-winterfelge-alufelge-auf-hellblau-audi-a4-typ-b9-avant-facelift-mit-45mm-tieferlegung-industriehalle-1-seitenansicht-2-1920.jpg

4x-19-5x112-ET30-nowe-felgi-Tomason-TN10-ma.jpg

Opublikowano

Moim zdaniem złote felgi tylko do Subaru, ale to tylko moje zdanie:wink:

Opublikowano

Jestem na nie, mi się podobają te co ci wylałem one siedzą w tej budzie jak smok0433577C-E67D-45D8-AD3A-46B33635D5D9.jpeg.062e81cc31873c62225e114fe287d235.jpeg

Opublikowano

łagodny brąz do niebieskiego... kolorystycznie zgrywa się jak najbardziej

wzór też ciekawy

na pewno będziesz w awangardzie i drugiego takiego nie spotkasz

Opublikowano
4 godziny temu, FroS-t napisał:

Jestem na nie, mi się podobają te co ci wylałem one siedzą w tej budzie jak smok0433577C-E67D-45D8-AD3A-46B33635D5D9.jpeg.062e81cc31873c62225e114fe287d235.jpeg

Tylko te kosztują co najmniej 10K więcej od Tomasków :decayed:

Opublikowano
2 godziny temu, H4mm3R napisał:

Tylko te kosztują co najmniej 10K więcej od Tomasków :decayed:

Ispiri teraz nowość wypuściło, bardzo podobne, tez mega się prezentują....

Opublikowano
Teraz, FroS-t napisał:

Ispiri teraz nowość wypuściło, bardzo podobne, tez mega się prezentują....

Widziałem ;) 

Opublikowano

No to koło tak siedzi w b9 ze ryja urywa, przynajmniej jak dla mnie....273330554_10160113431789529_6479905616042611239_n.thumb.jpg.ad3c743a6ba255efca876c6150b66626.jpg

276161079_10160192470104529_1127907843458411585_n.jpg

Opublikowano

Mój rok temu jeszcze przed finalnym kręceniem.

20210326_162633.jpg

Opublikowano
16 godzin temu, H4mm3R napisał:

Tylko te kosztują co najmniej 10K więcej od Tomasków :decayed:

No i nie każdemu leżą takie wygibasy.:naughty: Kup jakieś normalne klasyczne, dobre felgi bez złotych cudów czy wywijasów. :wink:

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Mój rok temu jeszcze przed finalnym kręceniem.

20210326_162633.jpg

Bardzo ładnie u Ciebie to wygląda :kox: Jeździsz już trochę to masz zdanie jak z jakością Tomasonów?

:dziura:

Mam jeszcze takie upatrzone tylko nie mogłem ich wrzucić do kreatora. Gdyby ktoś vt zrobił to byłaby petarda :whistling:

Screenshot_20220322-174324_Allegro.jpg

Screenshot_20220322-173837_Allegro.jpg

Screenshot_20220322-173649_OLXpl.jpg

Screenshot_20220322-173633_OLXpl.jpg

Screenshot_20220320-182123_OLXpl.jpg

20220312_185037.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.03.2022 o 15:49, FroS-t napisał:

Jestem na nie, mi się podobają te co ci wylałem one siedzą w tej budzie jak smok0433577C-E67D-45D8-AD3A-46B33635D5D9.jpeg.062e81cc31873c62225e114fe287d235.jpeg

Bardzo ładne Lechu te koła ale do rsa, który jednak ma poszerzone body w stosunku do a4...

Całe czarne raczej nie kupię.

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, FroS-t napisał:

No to koło tak siedzi w b9 ze ryja urywa, przynajmniej jak dla mnie....273330554_10160113431789529_6479905616042611239_n.thumb.jpg.ad3c743a6ba255efca876c6150b66626.jpg

Jaki to model i parametry?

 

Opublikowano
8 minut temu, D4NTE napisał:

 

Wiesz co to jest Z Performance,ale nie znam parametrów,  drogie koło  ale zobacz sobie Ispiri FFRM, mega model, żałuje swojego zakupu, chodź co się odwlecze to :whistling:no i kto wiedział ze się w ogóle  pojawią, może Rotiform KPS poszukaj, tez fajna rolka…

Opublikowano

Z Performance to klepią Rumuni ale dobrze to wygląda ale nie wiem jaki stop aluminium .

Tomasony Sebastian spoko fele , i przede wszystkim mega lekkie i wytrzymałe. Z oponą felga waży 17 kg , porównywałem z 18mi 225/40 i jest różnica ponad 3 kg na kole! 

Z tych co przedstawiłeś brałbym te ostatnie . 

 

Opublikowano
  • Autor

Arceo Marceille

19" 8,5J ET35 + 9,5J ET40 5x112 bore 73,1

Kolor: Glossy Bronze lub Tytan

 

arceo.jpg

arceo tytan.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

O te też klawe. :thumbup1:

Opublikowano

Wiesz co te blade tez dobrze wyglądają, tylko nie pytaj mnie o parametry bo to fotka plastikowego modelu żeby było śmieszniej:decayed: ale fajnie to wygląda...1639624333_118AudiRS4Avant(B9)ReD(7).JPG.05c709ec43c213c72acf38dab93370bc.JPG

1009258967_118AudiRS4Avant(B9)ReD(3).JPG.6e3375c912e3e33116713ed4dc8db9c3.JPG

1192599830_118AudiRS4Avant(B9)ReD(4).JPG.5788884e311f92a6159a0142e5cb196e.JPG

1301347750_118AudiRS4Avant(B9)ReD(12).JPG.bc0d013357d065a55c509eda450a1a86.JPG

Edytowane przez FroS-t

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.