Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.02.2022 o 11:10, kristof91 napisał:

Niżej i odrazu ładniej?

Wg mnie tak powinien z fabryki wyjechać :)

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.02.2022 o 11:14, krystian3769 napisał:

Teraz to jest to ?

:whistling: nie wiem czemu tak długo się wahałem

W dniu 12.02.2022 o 16:38, kamil1124 napisał:

Widziałem ostatnio obok Urzędu Miasta na Wielickiej, autko rzuca się w oczy ;)

:thumbup1: często tam stoję:hi:

W dniu 12.02.2022 o 20:43, daniell162 napisał:

No teraz super wygląda, ile te spręzyny obnizają -30mm? nic nie trzeba zmieniać w zawiasie prócz sprężyn?

Dokładnie tak pro-kit obniża 30 mm od serii. Zamienia się tylko sprężyny, Chyba, że posiadasz drive select wówczas trzeba dokupić jeszcze dedykowany moduł w sklepie eibach .

W b8 też miałem i byłem mega zadowolony.

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, FroS-t napisał:

Nie chciałeś nic niżej, poprzednim razem gwint a teraz tylko tyle co Sline:whistling:

Zraziłem się do gwintu w b8, po gwarancji zaczął stukać i wy***ałem go. W zamian zamontowałem pro-kit eibach-a.

Nie ma może szału wizualnego ale optymalnie ustawia auto do codziennej jazdy. Sprężyny wyglądają solidniej niż seria, są troszkę grubsze i dają 5 lat gwarancji :naughty:

 

20220213_164338.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
1 minutę temu, D4NTE napisał:

Zraziłem się do gwintu w b8, po gwarancji zaczął stukać i wy***ałem go.

Jak to AP, czepiając się dalej mogłeś Sportline założyć:tongue4:

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, FroS-t napisał:

Jak to AP, czepiając się dalej mogłeś Sportline założyć:tongue4:

niby mogłem ale do tego już trzeba wyrzucać oryginalne amorki.

Dla rodziny 2+2 Pro-Kit jest optymalny :wink:

Pojeździłem przez weekend, więc hebelek się ułożył i wg mnie sprężyny też ?

20220213_164737.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
1 minutę temu, D4NTE napisał:

niby mogłem ale do tego już trzeba wyrzucać oryginalne amorki.

yop, jak nie ma sline to tak, w a3 mam sportline i naprawdę dają rade i nigdzie nie szura moja druga połówka a po prostu lepiej  trochę niżej jak wleci większa rolka:)

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, marcin_o23 napisał:

od razu wygląda lepiej, zawias zrobił robotę, hebelek :) fajny

Nasuwa się tylko pytanie, dlaczego dopiero teraz :)

34 minuty temu, czarny69 napisał:

Z każdym postem auto pięknieje :D

Miło że się podoba:thumbup1::hi:

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, FroS-t napisał:

yop, jak nie ma sline to tak, w a3 mam sportline i naprawdę dają rade i nigdzie nie szura moja druga połówka a po prostu lepiej  trochę niżej jak wleci większa rolka:)

zgadza się, w moim przypadku tylko zawias sport bez drive select. Dlatego opcja Pro-kit.

Myślę nad 20 calami na lato...

Tak dla porównania :

 

20220214_075024.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
12 godzin temu, D4NTE napisał:

zgadza się, w moim przypadku tylko zawias sport bez drive select. Dlatego opcja Pro-kit.

Myślę nad 20 calami na lato...

Tak dla porównania :

 

20220214_075024.jpg

Ło Panie na górze to jak allroad wygląda? mega siadł pro kit gratulacje ???

Opublikowano

Super siadło! Już dawno trzeba było wrzucić te springi :D

Opublikowano

Moim zdaniem teraz jest idealnie, w porównaniu do serii to niebo a ziemia. Ja osobiście nie chciał bym niżej. :good:

Opublikowano
13 godzin temu, D4NTE napisał:

zgadza się, w moim przypadku tylko zawias sport bez drive select. Dlatego opcja Pro-kit.

Myślę nad 20 calami na lato...

Tak dla porównania :

 

20220214_075024.jpg

Teraz to wygląda ;)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.02.2022 o 10:22, Marcin_K napisał:

Ło Panie na górze to jak allroad wygląda? mega siadł pro kit gratulacje ???

to fakt :facepalm: jednak takie sprężyny to pozycja obowiązkowa :evil:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.02.2022 o 10:23, leewang napisał:

Super siadło! Już dawno trzeba było wrzucić te springi :D

Bałem się o gwarancję... Jednak pękłem :grin:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.02.2022 o 11:18, dazwid napisał:

Moim zdaniem teraz jest idealnie, w porównaniu do serii to niebo a ziemia. Ja osobiście nie chciał bym niżej. :good:

Dokładnie tak, do codziennej jazdy jest idealnie. Polecam jak się ktoś zastanawia czytając mój wątek :gicior:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.02.2022 o 11:34, Michu1996 napisał:

Teraz to wygląda ;)

Coraz bardziej przypomina eSkę :cool1:

 

20220213_164813.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Jakie masz szerokie te koła i et? Masz dystanse?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kristof91 napisał:

Jakie masz szerokie te koła i et? Masz dystanse?

Obręcze są ze stopu metali lekkich Audi Sport, 5-ramienne Rotor, w tonacji tytanu, polerowane, 8,5 x 19 + opona 245/35 Hankook Winter i*cept

Nie mam dystansów

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
11 godzin temu, D4NTE napisał:

Coraz bardziej przypomina eSkę :cool1:

 

20220213_164813.jpg

To teraz czas na wydech :decayed:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Michu1996 napisał:

To teraz czas na wydech :decayed:

Myślałem o eskowym ale rzeźbę trzeba by zrobić :kwasny:

 

 

Bez tytułu.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.