Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też spoko, ogólnie to powinni zrobić wersję czerń + polerka, bo ten grafit to jakoś mi do niczego nie pasuje zbytnio

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, marcin_o23 napisał:

też spoko, ogólnie to powinni zrobić wersję czerń + polerka, bo ten grafit to jakoś mi do niczego nie pasuje zbytnio

Ten Grafit to wg mnie odpowiednik daytona grey bo jest w perle.

Bardzo ładne na żywo

Opublikowano

W e-tronie z balonem średnio mi ta felga wyglądała. Tu już jest nietuzinkowo:wink: 
Naprawdę ciężko jest coś wybrać w 20” z oemowskich felg żeby było świeżo. B9 ma ostre krawędzie dla tego felga też nie może być mdła tylko z zadziorem. Ja osobiście założyłbym oponę minimum 245. Poza tym :thumbup1:

Opublikowano

Tutaj po prostu  jak dla mnie, opona za mocno się naciągnęła w odniesieniu do wysokości auta….. 

Opublikowano
1 godzinę temu, D4NTE napisał:

Ten Grafit to wg mnie odpowiednik daytona grey bo jest w perle.

Bardzo ładne na żywo

a to ja wiem, mam w każdym aucie taki konfig, ale mam białe auta i wolałbym żeby te środki były czarne, ale to takie moje odczucie, nie zmienia to faktu że fajnie ci to wyszło

Opublikowano
  • Autor

Szybka sesja w sniegu :whistling:

 

20220401_170955.jpg

20220401_170944.jpg

20220401_170932.jpg

20220401_171053.jpg

20220401_171035.jpg

20220401_170856.jpg

20220401_171016.jpg

20220401_170027.jpg

20220401_165952.jpg

Opublikowano
9 minut temu, D4NTE napisał:

Szybka sesja w sniegu :whistling:

 

20220401_170955.jpg

20220401_170944.jpg

20220401_170932.jpg

20220401_171053.jpg

20220401_171035.jpg

20220401_170856.jpg

20220401_171016.jpg

20220401_170027.jpg

20220401_165952.jpg

Pasuje do auta... Myślę jednak że te czarne pasowałyby lepiej :thumbup1: Nie byłoby optymalnie ma 235/35r20? :eusathink:

Opublikowano

sztos, D4NTE:thumbup1:

Opublikowano

Felga jest sztosem naprawdę pasuje super ale z tymi oponami coś pomyśl

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, kristof91 napisał:

Felga jest sztosem naprawdę pasuje super ale z tymi oponami coś pomyśl

Mam dwa typy nad którymi się zastanawiam 235/35 lub 255/30

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, Wandej napisał:

Pasuje do auta... Myślę jednak że te czarne pasowałyby lepiej :thumbup1: Nie byłoby optymalnie ma 235/35r20? :eusathink:

Rozważam jednak muszę lunąć te opony żeby nie robić magazynu w garażu. Im dłużej jeżdżę tym bardziej mi się podobają, dzięki temu że środek jest w daytonie fajnie się prezentują, gdyby daytona była czarna to z daleka byłą by w środku czarna dziura i chrom:wink: Petardą jest jak wyglądają w ruchu (może uda się coś nagrać)

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
34 minuty temu, D4NTE napisał:

Mam dwa typy nad którymi się zastanawiam 235/35 lub 255/30

Mysle ze jest sporo miejsca na 255 30

Opublikowano
3 godziny temu, D4NTE napisał:

Mam dwa typy nad którymi się zastanawiam 235/35 lub 255/30

Dawaj 255/30 nie pożałujesz 

235/35 nie wiele poprawisz :wink:

Opublikowano

ja bym zostawił te opony co masz, po co ci taki walec 255, zamulisz furę

Opublikowano
11 minut temu, marcin_o23 napisał:

ja bym zostawił te opony co masz, po co ci taki walec 255, zamulisz furę

Ori 19” ma felgę 8,5J z oponą 245/35 

pod  9J przeważnie szły opony 255/35 

19” mam właśnie w tym pierwszym rozmiarze i nie mogę powiedzieć ze auto na tych 20” z oponą 255 jakoś się zmyliło 

Opublikowano

niby tak, ale 255 to już szeroki kapeć, z drugiej strony 2.0 tdi cieżko zamulić :whistling::wink:

Opublikowano

Według mnie teraz …

sory Seba …

Nie wiem kto Ci doradził tą szerokość 

ale pod 9J jest z d*py wzięta :wink:

Jesze  bym zrozumiał jak by trzeba było przez ET uciekać 

 

Opublikowano
2 minuty temu, marcin_o23 napisał:

niby tak, ale 255 to już szeroki kapeć, z drugiej strony 2.0 tdi cieżko zamulić :whistling::wink:

Nie wiem czy ciężko czy nie 

Piszę na podstawie moich spostrzeżeń :eusathink:

Opublikowano

naciąg jak za starych dobrych czasów, ja w sumie też już te czasy mam za sobą, hehe, celowałbym najwyżej w 235 a najlepiej 245 (jeśli wg występuje taki)

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
Teraz, marcin_o23 napisał:

naciąg jak za starych dobrych czasów, ja w sumie też już te czasy mam za sobą, hehe, celowałbym najwyżej w 235 a najlepiej 245

245 to według mnie optymalny złoty środek 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.