Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.12.2021 o 00:37, Wandej napisał:

Idealnie wysżło:thumbup1:Heble rozumiem set z RS4?:whistling:

Nie z rs4, heble kupiłem do jazdy cywilnej :gicior: nówki 338mm 4 tłoczkowe.

20220107_180044.jpg

20220107_163825.jpg

20220107_163805.jpg

20220107_170016.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
W dniu 2.12.2021 o 11:30, D4NTE napisał:

Nie z rs4, heble kupiłem do jazdy cywilnej :gicior: nówki 338mm 4 tłoczkowe.

A to jakie miałeś w serii ? :eusathink:

Opublikowano
39 minut temu, Michu1996 napisał:

A to jakie miałeś w serii ? :eusathink:

318 :polew:

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, Dev napisał:

318 :polew:

Nie wiem czy nie są 314 mm:eusathink:✌️

Opublikowano
Godzinę temu, D4NTE napisał:

Nie wiem czy nie są 314 mm:eusathink:✌️

Jak nie jak tak ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.12.2021 o 17:23, dobry1 napisał:

Jak nie jak tak ?

:thumbup1:

 

20211225_224651.jpg

Edytowane przez D4NTE

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 8.01.2022 o 14:55, D4NTE napisał:

:thumbup1:

 

20211225_224651.jpg

Nie długo będzie się jeszcze lepiej prezentować:whistling::decayed:

Opublikowano
5 godzin temu, Wandej napisał:

Nie długo będzie się jeszcze lepiej prezentować:whistling::decayed:

Zdradź coś?

Opublikowano

Obstawiam że nowe hamulce.

Opublikowano

Dante:kox:

8505257B-4CA8-4316-AAFB-827657E608C7.thumb.jpeg.ddab2e728fab6b04539c52e81a3822c9.jpeg

C22F800F-7BA4-479A-A9ED-86E5798951BA.thumb.jpeg.492981a6d778d05148f1a635f04985db.jpeg

40447073-9832-4B54-8837-175D99E7DB12.thumb.jpeg.3cf24f8f6e6f105989387990d62c85d1.jpeg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.01.2022 o 01:40, Wandej napisał:

Nie długo będzie się jeszcze lepiej prezentować:whistling::decayed:

Dokładnie od dziś. Dzięki @Wandejaza pomoc przy doborze części ?.

Reasumując nowy zawias i heble oraz przy okazji serwis olejowy ?

20220211_155942.jpg

20220211_160617.jpg

20220211_152934.jpg

20220211_143150.jpg

20220204_163836.jpg

20220211_143214.jpg

Opublikowano
1 minutę temu, D4NTE napisał:

Dokładnie od dziś. Dzięki @Wandejaza pomoc przy doborze części ?.

Reasumując nowy zawias i heble oraz przy okazji serwis olejowy ?

20220211_155942.jpg

20220211_160617.jpg

20220211_152934.jpg

20220211_143150.jpg

20220204_163836.jpg

20220211_143214.jpg

Ładnie siadło:thumbup1: Dojdzie jeszcze z 5mm w dół:wink:

Opublikowano
9 godzin temu, D4NTE napisał:

Dokładnie od dziś. Dzięki @Wandejaza pomoc przy doborze części ?.

Reasumując nowy zawias i heble oraz przy okazji serwis olejowy ?

20220211_155942.jpg

20220211_160617.jpg

20220211_152934.jpg

20220211_143150.jpg

20220204_163836.jpg

20220211_143214.jpg

Super!:oklasky:

Opublikowano

Niżej i odrazu ładniej?

Opublikowano

Teraz to jest to ?

Opublikowano

Widziałem ostatnio obok Urzędu Miasta na Wielickiej, autko rzuca się w oczy ;)

Opublikowano

No teraz super wygląda, ile te spręzyny obnizają -30mm? nic nie trzeba zmieniać w zawiasie prócz sprężyn?

Opublikowano

Nie chciałeś nic niżej, poprzednim razem gwint a teraz tylko tyle co Sline:whistling:

Opublikowano

od razu wygląda lepiej, zawias zrobi robotę, hebelek :) fajny

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano

Z każdym postem auto pięknieje :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.