Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.08.2021 o 19:07, leewang napisał:

Zazdroszczę :D Może w przyszłym roku na 3 auta pojedziemy :D Udanego wypoczynku!

Pomyślimy :thumbup1:

Opublikowano

Hej. Gratulacje. Myślę że to najładniejszy kolor :-):-)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.09.2021 o 12:05, Koalakm napisał:

Hej. Gratulacje. Myślę że to najładniejszy kolor :-):-)

Miło, że się podoba :hi:

Opublikowano
W dniu 4.03.2021 o 10:14, D4NTE napisał:

Miło że się podoba, pomysły jeszcze się nie skończyły, więc warto co jakiś czas zaglądnąć do wątku :gicior:

Co do boxa, wszystko ogarnia V-tech (hamownie, urządzenie oraz podłączenie i ewentualny demontaż)

Seria u mnie wynosi 163KM 300NM z boxem 189KM i Prawie 330 NM. Czas operacji 4h.

Za całość zapłaciłem 800 zł 

Tel Rafał v-tech - 513183277 Szlak przetarty, więc można się powołać na a4-klub i smerfa to będzie rabat :whistling:

Normalna cena okolice 1200zł, więc warto:evil:

I są wyraźne różnice w mocy? Jakie odczucia, jak się zbiera, zmniejszył się lag? Przy jakim przebiegu zrobiłeś takiego boxa? 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, arturohio napisał:

I są wyraźne różnice w mocy? Jakie odczucia, jak się zbiera, zmniejszył się lag? Przy jakim przebiegu zrobiłeś takiego boxa? 

Zakładałem boxa przy 16 tyś obecnie mam 26 tyś. Przyrost mocy i nM jest wyczuwalny, lag nie jest wyeliminowany.

Opublikowano
2 godziny temu, D4NTE napisał:

Zakładałem boxa przy 16 tyś obecnie mam 26 tyś. Przyrost mocy i nM jest wyczuwalny, lag nie jest wyeliminowany.

A ile trzeba zrobić tys. żeby teoretycznie "dotrzec" autko? Zakładam, że trzeba troszkę pojeździć, zmienić olej i wtedy można wrzucić boxa.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.09.2021 o 16:40, arturohio napisał:

A ile trzeba zrobić tys. żeby teoretycznie "dotrzec" autko? Zakładam, że trzeba troszkę pojeździć, zmienić olej i wtedy można wrzucić boxa.

Wg tego co mówią i piszą w audi to silniki są dotarte przed zamontowaniem ich do auta. Ja wymieniłem pierwszy raz olej po 10 tysiącach

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Złota Polska Jesień ?

 

20211031_123112.jpg

20211031_111118.jpg

20211031_173544.jpg

IMG-20211031-WA0004.jpg

20211031_111045.jpg

20211031_111105.jpg

Opublikowano

Piknie:thumbup1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Za nami długi weekend w górach w dobrym towarzystwie✌️

IMG-20211113-WA0023.jpg

IMG-20211113-WA0028.jpg

IMG-20211113-WA0030.jpg

IMG-20211113-WA0029.jpg

IMG-20211113-WA0024.jpg

IMG-20211113-WA0002.jpg

20211113_113042.jpg

20211113_112445.jpg

20211112_140109.jpg

20211112_140016.jpg

Opublikowano

:decayed::thumbup1:

Opublikowano

Smerf mafia :D

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.11.2021 o 08:54, Muskel1 napisał:

:decayed::thumbup1:

:gicior::hi:

 

22 godziny temu, dazwid napisał:

Smerf mafia :D

:grin::hi:

Opublikowano

Towarzystwo i miejscówka super, byłem tam w tamtym roku :thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnimi czasy miałem problem z podjęciem decyzji odnośnie mojego przodu w a4. Kolor znaczka oraz grill. Długo się wahałem ale w końcu się zdecydowałem, i jest na pokładzie nowy grill od S4 ?✌️

W zanadrzu czekają na malunek i montaż zestaw większych hamulcy.

Mam jeszcze jeden dylemat, co z tyłem? Czy nie założyć dyfuzora oraz końcówek wydechu od wersji S4. ?

20211126_130503.jpg

20211126_102528.jpg

20211126_120901.jpg

Opublikowano

A poza kolorem emblematu i znaczka "S" są jakieś inne różnice między tym a Twoim starym grillem? 
 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, dazwid napisał:

A poza kolorem emblematu i znaczka "S" są jakieś inne różnice między tym a Twoim starym grillem? 
 

Grill od S4 jest nieco masywniejszy poprzez wkładki w plaster miodu.

 

20211003_143141.jpg

Opublikowano
10 godzin temu, D4NTE napisał:

Grill od S4 jest nieco masywniejszy poprzez wkładki w plaster miodu.

 

20211003_143141.jpg

Teraz widzę, wcześniej myślałem, że to krople wody przez deszcz :decayed: Zmiana bardzo subtelna, ale wygląda dobrze :thumbup1: 

"4" z logo S4 sam zdjąłeś? Jest normalnie na kleju? 

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, dazwid napisał:

"4" z logo S4 sam zdjąłeś? Jest normalnie na kleju? 

Tak na kleju, tak jak wszystkie emblematy na aucie. Podgrzałem suszarką i pięknie zeszło.

Opublikowano
W dniu 29.11.2021 o 09:28, D4NTE napisał:

Ostatnimi czasy miałem problem z podjęciem decyzji odnośnie mojego przodu w a4. Kolor znaczka oraz grill. Długo się wahałem ale w końcu się zdecydowałem, i jest na pokładzie nowy grill od S4 ?✌️

W zanadrzu czekają na malunek i montaż zestaw większych hamulcy.

Mam jeszcze jeden dylemat, co z tyłem? Czy nie założyć dyfuzora oraz końcówek wydechu od wersji S4. ?

20211126_130503.jpg

20211126_102528.jpg

20211126_120901.jpg

Idealnie wysżło:thumbup1:Heble rozumiem set z RS4?:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.