Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Po kilku miesięcy od kupna w końcu znalazłem czas na montaż tylnej kamerki mio? Zeszło mi koło dwóch godzin ale efekt końcowy jest zadowalający ✌️ Przy okazji oczywiście mycie i odkurzanie w pakiecie ?

 

20210327_140023.jpg

20210327_140034.jpg

20210327_135920.jpg

20210327_113911.jpg

20210327_113915.jpg

20210327_114623.jpg

20210327_124226.jpg

20210327_124229.jpg

20210327_174048.jpg

20210327_174137.jpg

20210327_174142.jpg

20210327_174150.jpg

Opublikowano

:thumbup1: Gdzie podpiąłeś zasilanie?

Opublikowano
  • Autor

Kamerki zasila na razie usb z gniazda pod klimatronikiem. Mam kupiony Power box pod mio ale tego już sam wolę nie montować by czegoś nie wysadzić ?

Opublikowano
  • Autor

Wiosenna sesja z boxem ?

 

20210402_171406.jpg

20210402_171253.jpg

20210402_171239.jpg

20210402_171535.jpg

20210402_171053.jpg

20210402_171038.jpg

Opublikowano

Lux ????

Opublikowano

:oklasky:

Opublikowano

Fajnie się prezentuje w tym kolorze, nawet te rotory dobrze siedzą. 

Opublikowano
  • Autor

Dzisiejszy dzień wykorzystałem na wiosenne mycia oraz...ogarnalem listwy w piano ? efekty mojej pracy oceńcie sami

 

20210410_141602.jpg

20210410_143625.jpg

20210410_152025.jpg

20210410_151957.jpg

20210410_151943.jpg

20210410_162806.jpg

20210410_162724.jpg

20210410_162811.jpg

20210410_164818.jpg

20210410_164829.jpg

20210410_164855.jpg

20210410_164901.jpg

Opublikowano

Osobiście okleiłbym całą listwę na czarno (tak zamierzam kiedyś zrobić). 

Opublikowano

Jaką folia kleisz?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, kristof91 napisał:

Jaką folia kleisz?

ALLEGRO.PL

 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Osobiście okleiłbym całą listwę na czarno (tak zamierzam kiedyś zrobić). 

Jak bym okleił całą na czarno to przetłoczenie zniknie a tego chciałem uniknąć stąd decyzja że robię podobnie jak to rozwiązali w rs4? 

received_2680948125529515.jpeg

received_3808711902583135.jpeg

received_1134984153687674.jpeg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Nie ma morki na tym? 

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, kristof91 napisał:

Nie ma morki na tym? 

Jest delikatna ale na pasku 1,5cm niezauważalna jest ?

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Za ujebane nadkole mały minus:decayed:

Z pirelli p zero zadowolony?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, FroS-t napisał:

Za ujebane nadkole mały minus:decayed:

Z pirelli p zero zadowolony?

Hehe na kolejnym zdjęciu już wyczyszczone ? ale brawo za spostrzegawczość ?✌️

Pirelli świetna opona lecz schodzi w oczach. Myślę że  przyszłym roku 3 sezon trzeba będzie zamawiać nowe?

Opublikowano
7 minut temu, D4NTE napisał:

Jak bym okleił całą na czarno to przetłoczenie zniknie a tego chciałem uniknąć stąd decyzja że robię podobnie jak to rozwiązali w rs4? 

received_2680948125529515.jpeg

received_3808711902583135.jpeg

received_1134984153687674.jpeg

No ta, nie zauważyłem przetłoczenia:wink:

Opublikowano
6 minut temu, D4NTE napisał:

Pirelli świetna opona lecz schodzi w oczach. Myślę że  przyszłym roku 3 sezon trzeba będzie zamawiać nowe?

Fakt, w tempie ekspresowym:whistling:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, FroS-t napisał:

Fakt, w tempie ekspresowym:whistling:

Bardzo widać różnicę między osią przednia tylną dlatego też zamieniłem przód z tyłem.

Opublikowano

Ładnie siadło oklejenie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.