Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Po dobrych kilku tygodniach fotele dostały kompletne wiązki i dzięki temu są w pełni zaadoptowane i funkcjonalne. Tylną kanapa grzeje ? Dodatkowo wpadły tylne roletki w okna nowy dekor od str kierowcy, nowy panel klimatrornika 3 strefy i podświetlane tylne listwy progowe B)

20230708_145913.jpg

20230708_145917.jpg

20230708_145929.jpg

20230708_145935.jpg

20230708_194134.jpg

20230708_194911.jpg

20230708_194923.jpg

20230708_194945.jpg

20230708_210350.jpg

20230708_210357.jpg

20230708_193242.jpg

20230708_192907.jpg

20230707_164608.jpg

20230708_145845.jpg

20230704_171004.jpg

20230704_171014.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Sam montowałes?

 

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Sam montowałes?

 

Kolega co zajmuje się doposażeniem pojazdów. Ja tylko listwy progowe demontowalem stare i montowałem nowe ?

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Ok. szukam mat grzewczych na tylną kanapę ale niestety nigdzie nie ma. Nie chcę wymieniać całej kanapy, bo moja jest w idealnym stanie i nie mam zamiaru wstawiać gorszej wysłużonej.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.07.2023 o 13:26, Muskel1 napisał(a):

Ok. szukam mat grzewczych na tylną kanapę ale niestety nigdzie nie ma. Nie chcę wymieniać całej kanapy, bo moja jest w idealnym stanie i nie mam zamiaru wstawiać gorszej wysłużonej.

Musisz obserwować ogłoszenia, prędzej czy później coś się trafi ?

Opublikowano
  • Autor

3 lata już za nami..(46 tyśkm) :kox:

20230717_092009.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Teraz czas na wymianę boczków na skórzane aby się to lepiej zgrywało. Po za tym auto petardę ?

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, RaV22K napisał(a):

Teraz czas na wymianę boczków na skórzane aby się to lepiej zgrywało. Po za tym auto petardę ?

Zgadza się, ciągle poszukuje boczków w pełnej skórze z białą nicią i roletkami oraz ambiente by były poliftowe :kawa: ponadto jeszcze brakuje mi skórki w tunel

Opublikowano

Fota z góry przypomina hełm Star Wars trooper .B)

Opublikowano
  • Autor

Sesja po powrocie smerfa z co rocznego spa :whistling:

 

IMG-20230730-WA0084.jpg

IMG-20230730-WA0075.jpg

IMG-20230730-WA0055.jpg

IMG-20230730-WA0050.jpg

IMG-20230730-WA0049.jpg

IMG-20230730-WA0047.jpg

IMG-20230730-WA0046.jpg

IMG-20230730-WA0045.jpg

IMG-20230730-WA0043.jpg

IMG-20230730-WA0044.jpg

IMG-20230730-WA0047.jpg

IMG-20230730-WA0040.jpg

IMG-20230730-WA0039.jpg

IMG-20230730-WA0032.jpg

IMG-20230730-WA0031.jpg

IMG-20230730-WA0033.jpg

IMG-20230730-WA0019.jpg

IMG-20230730-WA0009.jpg

Opublikowano

bardzo ładna a4, jedynie co kuje w oczy to folia na przednich lampach, szkoda bo lampa ładna a tu taki babol :decayed:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, marcin_o23 napisał(a):

bardzo ładna a4, jedynie co kuje w oczy to folia na przednich lampach, szkoda bo lampa ładna a tu taki babol :decayed:

To jest folia zabezpieczająca samoregenerująca z efektem przyciemnienia  :gicior:

Opublikowano

No kumam ze taka ale mozna uzyc takiej tylko bez przyciemnienia bo jakos psuje efekt to przyciemnienie

Opublikowano
50 minut temu, marcin_o23 napisał(a):

No kumam ze taka ale mozna uzyc takiej tylko bez przyciemnienia bo jakos psuje efekt to przyciemnienie

Też tak uważam. Plus za to że z tylnych lamp zerwałeś folię.

Auto mega wygląda. 

Opublikowano

A dla mnie właśnie lepiej wygląda z folią przód/tył :) 

Opublikowano

Mega dopieszczona :thumbup1:

Opublikowano

Najładniejsza b9 avant w Polsce :) Pozdrawiam

Opublikowano

Fajna jest.. ale imo lepiej lampa prezentuje się jak widoczne są jej elementy. A tak wpada w fiolet i kamufluje wnętrze 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.08.2023 o 13:46, qlimazz napisał(a):

Fajna jest.. ale imo lepiej lampa prezentuje się jak widoczne są jej elementy. A tak wpada w fiolet i kamufluje wnętrze 

Wszystko zależy od nasłonecznienia dużo ładniej wygląda matrix, gdyż ma w srebrnych miejscach takie trapeziki diamentowe. W full led są zwykle srebrne...

20210524_122652.jpg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 31.07.2023 o 14:23, Michu1996 napisał(a):

A dla mnie właśnie lepiej wygląda z folią przód/tył :) 

Jak się dopcham to zrobią mi ten pasek na tylnych lampach zasłaniający srebro i powinno być dużo lepiej ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.